VIDEOD! Inimesed puuris: õõvastavad “Covidi meetmed” Hiina diktatuuris (nõrganärvilistele mitte soovitatav!)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. oktoober 2022 kell 14:24Kui koroonapettus võib olla vähemasti ajutiselt läänemaailmas läbi, siis Hiinas läheb olukord järjepidevalt veel hullemaks. Null-Covidi poliitika ettekäändel luuakse rahvahulkadele endiselt karantiinilaagreid. Kui mobiiltelefoni QR-kood näitab “punast”, tähendab see, et inimene tuleb ära viia – vajadusel relva ähvardusel. Tekib küsimus, miks läänemaailm Hiina inimestele toetust ei avalda?

 

Järgmisel videol on näha, kuidas hiinlane võetakse rangete karantiinikaitsemeetmete alusel avalikust raudteejaamast peale:

Kui Hiinas muutub teie terviserakenduse QR-kood enne ühistranspordi peatusest väljumist punaseks, pannakse teid karantiinilaagrisse transportimiseks kasti. Uus süsteem kasutab karantiinide juhtimiseks tarkvara ja saadab isikuandmed politseile.

Allikas: Twitter

 

 

Laagripoliitika toob kaasa arvukalt surmajuhtumeid

Sel viisil Ruzhous ära viidud 14-aastane tüdruk on nüüdseks surnud. Tema surma põhjus pole teada, kuid kommentaatorid väidavad, et ta jäeti omapäi ja tüdruk keeldus arstiabist. Hiina tsensorid üritavad meeleheitlikult pilte ja lugu internetist kustutada.

Kuu aega tagasi sattus Guizhous liiklusõnnetusse kaubik, mis viis Hiina kodanikke karistuslaagrisse ehk n-ö armuandmiskarantiinilaagrisse. Hukkus 27 inimest.

Hiina puhastab internetist teateid teismeliste karantiinisurma kohta.

Allikas: Twitter

 

Need on karantiinilaagrid, mis on rajatud sadadele tuhandetele Hiina kodanikele… Kui teie PCR-test on positiivne, transporditakse teid siia ja lukustatakse. Ühiskonnas edasi elamiseks tuleb iga päev uuendada mobiiltelefoni QR-koodi. 

Allikas: Twitter

Nii panevad hiinlased su kuudeks korterisse luku taha. Peate tegema PCR-testi iga 48 tunni järel, muidu kaotate kõik sotsiaaltoetused.

Allikas: Twitter

 

Täiesti absurdsed ebainimlikud sunnimeetmed

See, mida kommunistlik juhtkond Hiina kodanikega teeb, on lihtsalt absurdne. Siiski tuleb teadvustada, et meie Euroopas oleme sellistest tingimustest vaid mõne sammu kaugusel, nagu näitasid meie senised koroonameetmed. Soovi korral saavad ka meie vastutavad isikud päevapealt koroonaterrorismi uuesti käima lükata.

Kõik koroonameetmed olid tõenditevabad ja põhjustasid rohkem kahju kui kasu, olgu selleks siis sulgemised, kohustuslikud maskid, kohustuslikud testid või kohustuslikud vaktsineerimised. Maailma liidrid on kaotanud mõistuse – või ajavad nad hoopis teistsugust poliitikat.

Posiitvse testitulemuse saanud inimesed on paigutatud loomatranspordivahendisse:

 

Hiina kasutab sigade loomaveoautot inimeste sunniviisiliseks transportimiseks “ühise heaolu” nimel.

Allikas: Twitter

 

Plastkonteinerid, milles hiinlased peavad äraviimist ootama:

Allikas: Twitter

 

Kuidas Guangzou elanikud viiakse nende kodudest relva ähvardusel karantiinilaagritesse:

 

Guangzhou linn, Guangdongi provints, 21. oktoober 2022. Politsei valve all seisavad pered rivis, et marssida oma bussidesse, millega nad viiakse karantiinilaagritesse.

Allikas: Twitter

 

 

Xi Jinpingi käsu kohaselt paigutatakse igal õhtul tuhandeid inimesi COVID-i karantiinilaagritesse.

Allikas: Twitter

 

Väikesed lapsed puuris

Järgmistes videotes on näha, kuidas väikelapsi hoitakse karantiinilaagris koos vanematega puuris:

 

“Covidi reeglite rikkujate” häbipost. Hiljem saadetakse nad Covidi karantiinilaagritesse.

 

Kümned tuhanded lapsed on suletud Hiina Covidi laagritesse – kas koos vanematega või üksikvangistuses:

Allikas: Twitter

 

Hiinas asuv karantiiniasutus, kus pakutakse toitu…

Allikas: Twitter

 

Allpool näidatud aktsioonis on väidetavalt terve linna elanikkond sunnitud laagrisse. Kohale saadeti 1200 bussi ja tuhandeid relvastatud valvureid.

 

Sajad bussid toimetavad nüüd kümneid tuhandeid algkoolilapsi Covidi karantiinilaagritesse. Võimud panevad nad üksikvangistusse. Pingdingshani linn, Henani provints, 19. oktoober 2022.

Allikas: Twitter

 

 

Saabuvad 1200 bussi ja tuhanded (politsei) relvastatud valvurid turvaülikondadega, et saata kogu selle linna elanikkond nüüd Covidi karantiinilaagritesse.

Gaoyou küla, Ningbo linn, Zhejiangi provints, 22. oktoober 2022.

Allikas: Twitter

 

Siin näidatud karantiinilaager on mõeldud ka etniliseks puhastuseks – väidetavalt on seal interneeritud peamiselt moslemitest uiguurid.

 

Hiina rajab pandeemia karantiini varjus Ida-Turkestani uiguuridele tohutuid koonduslaagreid.

Allikas: Twitter

 

Diktaatorid naudivad Hiinas “lollide vabadust”, isegi kui miljonid surevad

Hiinal on ajalooliselt olnud probleem oma diktaatorite võimu piiramisega. Põhimõtteliselt on tegu fašistliku lainega, kus kõik lihtsalt täidavad tema korraldusi – ükskõik, millised tagajärjed sellel on. Näiteks andis Hiina rahvuskangelasest liider Mao Zedong 1958. aastal korralduse varblased Hiinas hävitada, kuna nemad olid vastutavad saagi ebaõnnestumise eest. Loomade massiline tapmine tähendas, et tõelised kahjurid võisid eksponentsiaalselt paljuneda. Lõppkokkuvõttes viis see meede katastroofiliste näljahädadeni, tappes 15–55 miljonit inimest. See lugu näitab ka seda, kuhu sotsialistlik ja lõpuks kommunistlik konformsus alati viib: massilise vaesumise ja surmani. Jääb üle oodata, millised on inimkonna kvaasikommunistliku mRNA-pihustitega sundvaktsineerimise pikaajalised tagajärjed.

Osa Mao kampaaniast, mis viis massiliste surmadeni, oli ka “parempoolsete vastane kampaania”. Selle käigus liigitati 1–2 miljonit hiinlast suures osas meelevaldselt “parempoolseteks” ja suleti laagritesse või hukati kohe. Tegelikult olid neil lihtsalt erinevad arvamused või nad kuulusid erinevatesse erakondadesse.

Eelmise nädala lõpus masendas kogu maailma uudis, et Xi Jinping tagas endale kolmanda ametiaja Hiina juhina. Pärast riigi juhiks saamist kümmekond aastat tagasi on kommunistist diktaator koondanud enda kätte sellise võimu, nagu omal ajal Mao Zedong. Nagu Putingi on tal võim valitseda Hiinat määramata aega.

“Maailm vajab Hiinat,” ütles Xi oma kõnes.

Kindlasti! Seda kui näidet, mis võib juhtuda, kui eliidi võimu kuritavitamisele mitte vastu astuda.

 

Allikas: report24.news

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt