“Selle jaoks puudub mehhanism”: WHO ei suuda “Covid-19 pandeemiat” lõpetada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. oktoober 2022 kell 16:09Kuna üha rohkem riike naaseb järk-järgult tagasi “normaalsusesse”, ei saa Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) nn Covid-19 pandeemia lõppu välja kuulutada. MIks? Sest selleks pole “mehhanismi”. Veel üks märk sellest, et endisel kommunistlikul terroristil Ghebreyesusel, kes Bill Gatesi ja Hiina armust juhib WHO-d, on hoopis teistsugune tegevuskava. See, et “rahvusvaheline kogukond” lubab sellistel isikutel jälgida tervishoiupoliitikat kogu maailmas, on märk mandunud ja korrumpeerunud lääne rikutusest. Ghebreyesus on ka peaaegu ainus rahvusvaheline tervisepoliitik, kes õhutab hirmu ahvirõugete ees ja kehtestab vastavaid meetmeid – ja teeb seda täiesti üksi, isegi oma nõustajate seisukohti eirates. See näitab, et ta teenib tegelikult hoopis teistsuguseid tegelasi – eelkõige ravimitööstust.

 

Üle kahe ja poole aasta on koroonapettuse ettekäändel kogu maailmas valitsenud olematu tervisehädaolukord. Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) kuulutas seda juba pärast esimeste ebateaduslikult kasutatud positiivsete PCR-testide tulemust, selgitades sellega pandeemilist olukorda. Vahepeal on aga järjest enam riike oma tervisepoliitikaid normaliseerimas ja valitsused ei näe enam põhjust igapäevaelu piiramiseks. Kuid WHO ise ilmselt ei saa (või ei taha?) pandeemiat lõppenuks kuulutada.

Pandeemia lõpu ajakava pole

Organisatsioon teatas korrespondendi palvel Venemaa uudisteagentuurile TASS, millal pandeemia lõpp ametlikult välja kuulutatakse, eriti kuna haigestumus ja suremus pidevalt langevad, et selleks pole täpset ajakava.

“Me saame sellele [pandeemiale] üheskoos lõpu teha, kuid ainult siis, kui kõik riigid, tootjad, kogukonnad ja üksikisikud sellest võim

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt