Washington Post: vaktsineeritud inimesed moodustavad nüüd enamuse COVID-surmadest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. november 2022 kell 14:49Fotokollaaž: ekraanikuva + WiR-Pix / Pixabay + paulbr75 / Pixabay + Canva.com

Valdav enamus praeguseid Covidi surmajuhtumeid moodustavad vaktsineeritud või täielikult vaktsineeritud inimesed, kirjutab Washington Post oma värskes artiklis ligi 2 aastat pärast seda, kui Trump/Biden ja CDC väitsid, et vaktsiinid peatavad leviku. Fauci  (ja tema eeskujul ka Eesti “koroonaeksperdid) aga rääkis, et vaktsiinid on 90% tõhusad… Ka Eestis on vaktsineeritud koroonasurnute osakaal väikeste kõikumistega tõusujoones, tõustes möödunud nädalal lausa 77,8 protsendini.

 

Kogu maailmale koroonapettust pähe määrinud USA peavoolu üks lipulaevadest The Washington Post tunnistab nüüd, et “suurem enamus koroonaviirusesse surnud ameeriklastest said vähemalt ühe koroonavaktsiini”. 

Viimased aastad on meedias vihjatud, et vaktsineerimata inimesed vastutavad koroonasurmade eest. President Joe Biden nimetas seda kurikuulsalt “vaktsineerimata inimeste pandeemiaks” ja ometi tunnistatakse nüüd, et see kõik on vale. 

Värskeimad andmed 2022. aasta augustist näitavad, et 58 protsenti Covid-surmadest moodustavalt vähemalt ühe koroonavaktsiini saanud. Ja mida rohkem süste inimene saab, seda suurem on tema nakatumise või surma tõenäosus. 2021. aasta septembris moodustasid vaktsineeritud Covid-19 surmajuhtumitest 23%; jaanuaris ning veebruaris 2022 oli vaktsineerituid juba 42%.  

“Varasemate andmete ja praeguste suundumuste põhjal võime mõistlikult prognoosida, et vaktsineeritud / tõhustusdoosi saanud inimeste Covid-19 surmajuhtumite arv ainult kasvab,” teatab “Tehno Fog” The Reactionary Substackist. 

 

Terviseamet: eelmisel nädalal moodustasid vaktsineeritud ligi 78% koroonasurmadest

Ka Eesti terviseameti värskeimast (21.11.2o22) Covid-19 nädala epiidülevaatest selgub, et 46. nädalal (ehk 14.-20. november) suri 9 inimest, keskmine vanus 78,3 a, neist 2 vaktsineerimata ja 7 vaktsineeritud, mis moodustab kõikidest surmajuhtumitest 77,8% (sh 2 põhikuuriga, 5 saanud ühe lisa- või tõhustusdoosi).

Foto: terviseamet.ee ekraanikuva

Ülevaatest selgub ka, et 46. nädalal jagunesid haigestunud järgmiselt: vaktsineerimata isikuid 122, pooleli oleva kuuriga isikuid 14 ning lõpetatud kuuriga isikuid 355. Sümptomaatilise Covid-19 tõttu hospitaliseeritud jagunesid aga järgmiselt: vaktsineerimata isikuid 17, pooleli oleva kuuriga isikuid 1 ning lõpetatud kuuriga isikuid 23.

 

FDA valetas, väites, et Covidi vaktsiinid on 90% tõhusad 

Kas see, et seda kõike nüüd avalikult tunnistatakse, midagi muudab? Kas kedagi pannakse vastutama? Või lihtsalt mõnitatakse üldsust ja öeldakse: “jah, me mõrvame teid ja ei, te ei saa selle vastu midagi teha.”? 

Koroonavaktsiinide inimkonnale pealesurumises mängis suurt rolli USA Toidu- ja Ravimiamet (FDA), kes väitis algusest peale ekslikult, et süstid on 90% tõhusad, viidates Pfizer-BioNTechi ja Moderna mRNA puhul sisuliselt ainult inhouse-uuringutele. 

“Ametliku heakskiidu andmise ajal ei olnud ei Pfizer ega ka Moderna esitanud ühtegi tüüpi pikaajalisi tulemusi tõhususe kohta,” avaldab Techno Fog, lisades, et “ohutusuuringud on alles käimas.” 

“Nüüd näeme, et tõhususe näitajad langevad mõne kuu jooksul pärast vaktsineerimist. Tegemist on vaktsineeritute pandeemiaga. Tõhustusdoosid? Need on kasulikud meditsiiniasutustele ja ravimifirmadele, kuna nad varjavad mitmekordse vaktsineerimisega tõelisi probleeme. 

Hoolimata sellest, et Tony Fauci on oma mitmekümneaastase ametiaja peaaegu lõpetanud Ameerika maksumaksja raha kõrvalenihverdamisega, olles samal ajal föderaalvalitsuse kõrgeima tasuga koht, väidab Fauci tänini ekslikult, et andmed “näitavad valdavalt vaktsiinide tõhusust. .” 

“Mis tõhususest ta räägib? Kui eesmärk oli rahvastiku vähenemine, siis kindlasti – süstid on väga tõhusad. Pange tähele, et Fauci pole kordagi öelnud, milleks need süstid täpselt on tõhusad,” ironiseerib Natural News

Arvestades seda, et vaktsiinide tõhususe vähesusele pöörasid juba alguses tähelepanu nii erinevad teadlased ja uurijad kui ka isegi teadusväljaanne BMJ, siis tekib küsimus, kas massvaktsineerimise läbikukkumine oli ikka tingitud inimlikust ebaõnnestumisest ja ebakompetentsusest või oli tegu tahtliku ja kavandatud manipulatsiooniga majandusliku kasumi nimel.

 

Allikad: Washington Post, Natural News, lingid artikli sees

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt