BMJ uuring: kohustuslik vaktsineerimine on põhjustanud tõsist kahju kogu maailmas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. mai 2022 kell 17:52Foto: bmj.com (BMJ on rahvasuus endiselt vana nimega British Medical Journal, kuigi täna kutsutakse teadusväljaannet ametlikult The BMJ)

Ülemaailmse “pandeemia”-poliitika kriitiline hindamine algab järk-järgult. Pärast seda, kui üle 400 uuringu on juba näidanud, et koroonameetmetest ja -piirangutest oli rohkem kahju kui kasu, on paljudes riikides rakendatud de facto kohustuslik vaktsineerimine nüüd löögi all: British Medical Journal’i uus uuring väidab, et tohutu surve Covidi vastu vaktsineerimiseks on märkimisväärne, põhjustades kogu maailmas kahju ja hävitades pikemas perspektiivis elanikkonna usalduse poliitika ja meditsiini vastu. Autorid hoiatavad tungivalt selle meetme kehtestamise eest ka uute “terviseohtude” korral: kahju on oluliselt suurem kui kasu.

 

Need ei ole ainult vaktsineerimise kõrvalmõjud, mis näitavad, et massilised vaktsineerimiskampaaniad olid viga. Diktaatorliku eksperimenteerimissunduse kaudu on poliitika põhjustanud tohutu lõhenemise ühiskonnas kogu maailmas ja kahjustanud jäädavalt kodanike usaldust valitsuste, meditsiini ja teaduse vastu.

Uuringu “COVID-19 vaktsiinipoliitika soovimatud tagajärjed: miks nõuded, passid ja piirangud võivad tekitada rohkem kahju kui kasu” järeldus kõlab järgmiselt:

“Meie analüüs viitab kindlalt sellele, et kohustuslikud COVID-19 vaktsineerimisjuhised on avaldanud kahjulikku mõju avalikkuse usaldusele, kindlustundele vaktsiinide vastu, poliitilisele polariseerumisele, inimõigustele, ebaõiglusele ja sotsiaalsele heaolule. Seame kahtluse alla kohustusliku vaktsineerimispoliitika tõhususe ja tagajärjed pandeemiatele reageerimisel ning kutsume teadlaskonda ja poliitikakujundajaid pöörduma tagasi mittediskrimineeriva usaldusel põhineva rahvatervise lähenemisviisi juurde.”

Kohustuse lõid kõik reeglid kokku

Autorid märgivad, et vaktsineerimine pole “kohustuslik” mitte ainult seaduslike vaktsineerimisnõuete tõttu, vaid ka vaktsineerimistunnistuste ja teiste “koroonareeglite” kaudu (maskid, 2+2m jne), mis piiravad massiliselt vaktsineerimata inimeste liikumist ja ühiskonnaelus osalemist. Uuring ei kritiseeri mitte ainult poliitilist ekslikkust, et vaktsiinid vähendaksid viiruse levik

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt