Aigar Säde: Maal elab mitmeid kosmoserasse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. juuni 2013 kell 19:21Jätkame 18. juunil alanud intervjuud kosmosepsühholoog Aigar Sädega. Esimeses osas rääkis Aigar kosmosesõdadest, inimese olemusest ja tervisest, unenägudest, poliitikast ja poliitikutest. Tänane peatükk on pühendatud erinevatele tulnukatele ning kosmosele meie ümber ja sees.

 

 

Räägime veel korra tulnukatest, reptiilidest, kujumuutjatest ja David Icke’ist.

See on keeruline teema. Icke on ise reptiil, kes hakkas tundlikku informatsiooni jagama siis, kui talle tehti liiga teiste reptiilide poolt.

Kujumuutjad (muundujad) on väga kõrgest manipulatsioonisüsteemist. Nii palju, kui mina olen infot kätte saanud, pärinevad nad Looja pojast. Pojake tahtis ka midagi võimsat teha aga ei küündinud sellele võimsuseni mis paps, ja siis ta lõi n-ö vastandpooluse – parasiitpooluse. See on ka põhjus, miks üldlooja on suhteliselt võimetu selles teemas kaasa rääkima. Enamus küsivad, miks vanajumal ei sekku sellesse, mis toimub, aga kuna tegemist on n-ö peresisese asjaga, on see väga keeruline. Samas annab see meile võimaluse kasvada ise palju kaugemale, ise vastu hakata ja see asi ära nullida. Õppimise jaoks on see kõik vajalik. Omaette küsimus on, kas õppimiseks on vaja kulutada nii palju valu ja ressursse, seda saaks palju leebemalt. Ei ole normaalne, kui sa ühte ja sama asja õpid tuhandeid kordi ja su mälu lihtsalt kustutatakse ära ning pead hakkama jälle otsast pihta.

Erinevaid tulnukaliike on loendamatu arv. Vaadake kasvõi mereloomi, kui palju neid on – sa jäädki loendama. Meres elavad loomad on igaüks eraldi tulnukaliik, kelle esindaja on siin meie planeedil. Meie planeet on äärmiselt rikkalik, äärmiselt kirju ja see teeb orienteerumise peaaegu võimatuks. Kui sa tahad üldse ellu jääda, siis pead võtma n-ö tasakaalupositsiooni. Kõigil on õigus olemasolule – kui on konflikt, siis püüa see ära lahendada. Ära võta sõjaväge kokku, vaid seisa silm silma, hammas hamba vastu. Nagu kassid võtavad võitluspositsiooni sisse ja tihti jääb kaklus ära, sest mõõt on võetud. Meid on programmeeritud, et me ei tohi võidelda ja kokkuvõttes see suurendab kuritegevust. Kord on käest ära, riigiisad kusevad sulle kõrge kaarega pähe, midagi nende käest küsida ei tohi, kõike eitatakse, öeldakse, et mine maga ennast kaineks.

 

Kas poliitikud ja võtmeisikud kõvadel positsioonidel on kõik reptiilid?

Kõik ei ole. Ma ei paneks kõiki reptiile ühte patta, sest tegelikult on enamus meie poolt. Aga kujumuutjad mängivad reptiilidega, võttes nende kuju, et kogu süü reptiilide kaela veeretada.

 

Kujumuutjad on siis need, kes tahavad meie energiat?

Jah.

 

Ja mida need reptiilid tahavad?

Reptiilide põhiülesandeks on kujumuutjatega võidelda ja nad siit minema peksta. See võitlus algas juba miljoneid aastaid tagasi.

 

Icke on siis reptiil, jah?

Tema põhiolemus on reptiil, aga kalduvus on inimese poole. Elukogemusi on tal nii palju, et ta täna eksisteerib inimesena.

 

Kas ta ise teab oma olemust?

Ma pole kindel, kas ta on päris teadlik, aga ma arvan, et ta aimab. Sest üldjuhul teised ei saa taolist informatsiooni, mida tema valdab, kätte.

 

Kuidas sa seda tead?

See on ammu ära kontrollitud. Olen palju ringi kolanud ja suhelnud erinevate kosmoserassidega.

 

Kuidas sa nendega suhtled?

Telepaatiliselt.

 

Millal sa viimati suhtlesid?

Täna.

 

Kas see toimub siis, kui sa näiteks magad ja oled n-ö teises reaalsuses või suhtled nendega pidevalt?

Vahet pole, kas ma olen üleval või magan. Enamjaolt täiesti teadlikult ikka. Asi on juba nii automaatseks muutunud, et pole enam eraldi tsooni ja keskendumist selleks vaja.

 

Ja sa reaalselt näed olendeid siin toas liikumas?

Ojaa, ikka tihti käiakse siin.

 

Miks kõik inimesed neid ei näe?

Esiteks pole nad harjutanud ja teiseks paljudel juhtudel paneb inimene ise bloki ette, et ta neid ei näeks, et ta saaks rahulikult õppida seda reaalsust siin. See on enne sündimist kokkulepete raames ära otsustatud.

 

Et enne sündimist on inimene ära otsustanud, et ta pole nii tugev, et seda näha?

Sa võid piisavalt tugev olla, aga vahel on vaja väga konkreetset asja õppida või katsetada, ilma selleta, et sa näeks, et saada kogemust. Mõte on selles, et kui sa ei mäleta eelmisi asju, alles siis saad sa põhimõtteliselt luua midagi uut. Muidu eelmised teadmised pidevalt segavad.

 

Reptiilid on siis kogu aeg siin, aga nad on teises sageduses; me ei taju neid?

Jah.

 

Ja kujumuutjad on siis samaoodi teistes sagedustes?

Jah.

 

Kes on hallid?

Hallid on ka reeglina teistes sagedustes. Nad on kloon-sõjavägi.

 

Kas Maa on ikkagi inimeste asupaik? 

Maa on n-ö paljurahvuseline koht. Paljud tsivilisatsioonid elavad siinsamas paralleelsagedustes selleks, et me teineteist ei segaks. Võtame näiteks päkapikud ja gnoomid, haldjad – nad on kõik olemas. Isegi nägin ükskord oma kodus potilillede peal kahte haldjaneiukest. Küsisin neilt, et miks nad ennast siia reaalsusse ei too, nad vastasid, et neil ei ole sellele järgnevat jama vaja.

 

Aga nemad on meie olemasolust teadlikud?

Jah. Nende võnketasand on veidi hõredam kui meil. Kolmas võnketasand on ikka vägagi räige, esiteks on infotihedus äärmiselt suur. Mida madalam on võnge, seda rohkem mahub infot ühte ruumiühikusse. Paljud ei talu seda.

 

Mida sa tead “õõnsa maa” teooriast?

See, mis meil siin Maa sees toimub… see on paksult elu, koopaid ja tunneleid täis. Tunneleid rajatakse pidevalt juurde, täna on USA sõjaväe käsutuses masin, mis rajab tunnelit kiirusega viis kilomeetrit tunnis. Tuumareaktoriga lihtsalt põletatakse auk sisse. Need madalad metalsed mürad, mida üle maailma kosta on, need ongi tunnelite kaevamiste helid, mis tekitavad sellist vastikut madalat vibratsiooni.

Maa on seest õõnes, kõik planeedid on loodud/ehitatud, mitte tekkinud mingisugusest gaasimullist nagu väidavad teadlased. Sisuliselt on tegemist suurte emalaevadega. Samamoodi on ka Kuu seest õõnes, Marss ja kõik teised planeedid.

 

Räägitakse, et Antarktikalt pidavat saama siseneda Maa sisse?

Mõlemalt pooluselt saab sisse. Lisaks veel tunnelid, mis ühendavad õõnesmaad maa pinnakihiga (näiteks üks tunnel algab Cheopsi püramiidi alt, üks Kentuckis asuvas Mammutkoopast ja neid on veel).

 

Kas mingid tegelased käivad regulaarselt Maa sees?

Muidugi. Aga meie ei saa sinna oma laevadega sõita, seal on suur valve ümber. Kui keegi arvab, et ta on põhjapoolusel, siis ta on tegelikult selle ringi peal. Ta võib seal olla ükskõik mis kohal, igal pool näitab ühte ja sama laiuskraadi. Maa sees (õõnesmaal) on kõikjale organiseeritud parasvööde, puud kasvavad kuni 300 meetri kõrguseks, elevandid on seitsmekordse maja kõrgused. Õõnesmaa kaudu käib maapealsetega manipuleerimine.

 

Kui paljud poliitikutest on kas kujumuutjad või reptiilid?

Päris nii ei saa öelda. Nad on nende kontrolli all. Need, kellel puudub südametunnistus, on kõik ülevõetud, seal hinge enam ei ole. Neil ei teki mingeid süütundeid valetamisel ja nad ei vastuta mitte millegi eest.

 

Mida tead sa rääkida planeet Nibirust? Youtube’is levib hulgaliselt videoid, kus justkui oleks meie Päikese kõrval teine päike, mida peetakse Nibiruks. Väidetavalt on Nibiru nähtav teatud ilmastikutingimustes ja enamjaolt ainult lõunapoolkeral. Kas need videod on kõik võltsingud?

Enamus on kõik ettesöödetud vaht. Need on udused asjad, mida pole võimalik tõestada. Ja siis on inimestel teema, mille üle jaurata.

 

Kas Nibiru on üldse tulemas või mis teema sellega siis täpsemalt on?

Nibiruks peetav taevakeha on tõesti olemas, aga see on tegelikult suur emalaev, 3-4 korda suurem kui Maa. Selle ülesandeks on kaitsta päikeseid erinevates planetaarsetes süsteemides. Siin oli oht, et meie Päikeselt taheti üks komponent pihta panna. Kui see oht likvideeriti, viidi Nibiruks peetav emalaev paralleelreaalsusesse. NASA veel kommenteeris, et järsku kadus Nibiru ära. See toimus paar aastat tagasi. See Nibiru, mis ilmselt on päriselt Nibiru- nimeline, on pruun kääbustäht, mis on toodud siia teisest galaktikast. Seda üritatakse lükata sellisele orbiidile, et kui ta ühel hetkel Maast möödub, siis tekitab tänu oma tohutule massile, mis mõjutab meie planeedi magnetvälja, katastroofi. Puhas manipulatsioon, et tekitada siin kaost ja segadust. See peaks juhtuma kusagil 360 aasta pärast, kui kosmilised jõud seda ära ei muuda.

 

Mõned uurijad räägivad, et teistel planeetidel on ka inimesed…

Jah! Linnutee galaktikas peaks olema meie planeedi sarnaseid planeete veel viis tükki.

 

Kas meie päikesesüsteemi planeetidel elab veel kuskil inimesi?

Veenusel elavad olendid on vägagi inimeste sarnased. Marsil elavad teistsugused olendid, kes on kergelt inimeste sarnased, aga rohkem reptiilide sarnased. Piiblis on kirjutatud ülemaailmsest veeuputusest, tekib küsimus, kust nii palju vett korraga tuli. Tuleb välja, et siis, kui võeti meie planeedi väliskest kasutusele, oli vaja luua siia parasvöötmekliima. See kliima loodi nii, et stratosfääri ehitati jääkuplid, mida liigutati maa peale ehitatud kristalltemplite kaudu. See uputus toimus siis, kui marslased tegid Maale invasiooni ja lõhkusid need kristalltemplid ära, mille tulemusena jääkuplid sulasid ja vesi sadas lakkamatu vihmana maapinnale. See toimus suhteliselt hiljuti, veidi üle 10 000 aasta tagasi.

 

11 000 aastat tagasi on miskit veel juhtunud. On avastatud loomade fossiile, kelle suus on kivistunud hein. See tähendab, et mingi tohutu plahvatus on toimunud…

Tuumasõda. Tuumasõdu on siin planeedil peetud mitmeid kordi.

 

Kas tulnukate ja inimeste vahel?

Jah. Aga tegelikult oleme meie ka ju tulnukad. Me ei ole ahvist arenenud nagu Darwin räägib. Me oleme ikkagi siia ühel või teisel moel sattunud või siia toodud teatud eesmärgiga. Nii, nagu inimene täna samastub kehaga, samastub ta ka sellega, mis seal sees on.

Mina olen keha – arvavad enamus – ei ole nii. Keha on pelgalt arvuti, sisuliselt on see mehhanism. Inimestena me võtame selle üldsüsteemi, kasutame seda nagu kondikava või maatriksit, aga selle sisu täidame ise. Sellepärast ongi iga inimene oma keha ja oma näoga. Vastavalt sellele, kuidas on meie tõekspidamised ja eelistused, vastavalt sellele loome endale keha. Näiteks piltilusad mannekeenid on tihtilugu tulnud siia, et luua endale väga korralik keha ja läbi selle saada teatud eelised. Aga siin maailmas kasutatakse neid tihti ära ühel või teisel moel. See tohutu ilu võib meie süsteemis muutuda õnnetuseks. Kuni vägistamisteni ja meelekontrollideni välja. Kes aga tahab rohkem oma asju teha, loob endale tagasihoidlikuma välimuse, sellise “Harju keskmise”, mis ei hakkaks silma. See ei ole tingimata geenidega päritav, piltilusatel vanematel võib sündida kole laps ja vastupidi.

Me oleme ise oma keha loojad, materjaliks on planeedil olevad ained ja siis ise vaatame, mida ja kuhu paigutada. See teadus, mida meile serveeritakse, on valedel alustel, see ei kattu reaalsusega praktiliselt üldse.

 

Internetis levib palju UFO-videoid, kui paljud neist on reaalsed kosmoselaevad?

Reeglina avakosmose laevad ennast ei näita. Nad varjavad end kas energiakilpidega või on nad paralleelreaalsustes. Enamus lennuaparaatidest, mis me siin näeme, on maise päritoluga.

 

Kuidas inimesed selle G-rõhu ära taluvad, mis selliste lennumasinate lendamisega rakendub? Inimesed peaksid selliste kiiruste ja manöövrite juures surma saama?

Kui magnetismi pole, siis pole ka inertsi. Põhjus, miks me ei saa teatud asjadest aru, on selles, et meil on teadmiste algvundament vale. Magnetism pole see, mida me arvame olevat. Enamus käibel olevaid tõdesid pole tõed, vaid uskumised/usundid, mis on juurutatud pideva kordamise ehk päheraiumise meetodil.

Näiteks meditsiin võitleb haigustega. Meile on loodud illusioon, et haigus on mingi asja põhjustaja. Tegelikult on haigus mingi asja tagajärg. Kui inimene jääb haigeks, siis on see olukord, kus keha on aja maha võtnud, et ennast remontida. Aga meile on sisestatud vastupidi ja hakatakse seda haigust tapma. Keha remondiprotsessi hakatakse pidurdama ja muutma.

Kui on palavikuhaigus, siis palaviku puhul on tegemist sisemise tulekahjuga, kus keha tõstab temperatuuri, et sissetungijatest jagu saada. Teatud viirused ja bakterid hakkavad hävinema alles 40 kraadi juures. Kui palavik alla surutakse, siis sellega tekitatakse kroonilisi haigusi.

Juba lapse sündides hakatakse immuunsussüsteemi hävitama vaktsiinidega. Vaktsineerimine on väga vana teema. Rõugete vaktsiin loodi juba 19. sajandi alguspoolel (alguses oli eesmärk luua epideemilisele rünnakule vastumürk, mida loodeti pakkuda süsteemi heaks töötavatele isikutele), hiljem nimetati see vaktsiiniks. Kõik epideemiad on tahtlikult tekitatud, tegemist on nn bioloogilise relvaga. Avastati, et rõugetevastane ravim aitab väga hästi ära nullida kolmanda silma. Sealt sai vaktsineerimine oma tuurid sisse. Täna surutakse tohutu hulk erinevaid vaktsiine meile peale sihilikult kolmanda silma pärssimiseks. Kujundatakse programmid, et meile on see kasulik, vastasel korral võib juhtuda see ja see. Siis räägitakse meile, et tänu vaktsineerimisele on inimese eluiga pikenenud. Tegelikult on vastupidi. Ajalugu on ümber kirjutatud. Veel 19. sajandil küündis inimese eluiga Venemaal 130 aastani. Aga meile öeldakse, et keskmine eluiga oli 30 aastat.

 

Väga rets.

Jah, väga rets!

 

See on tegelikult üks kõige julmemaid valesid üldse.

On veel julmemaid! Meid on nii suurtes valedes kasvatatud, et inimestel ei olegi võimalik mitte mingi nipiga orienteeruda. Tal ei ole võimalik ka kontrollida, sest meditsiini vahendusel rikutakse tal kontrollsüsteem (kolmas silm) ära, mille abil saab kõiksuse ja teiste reaalsustega ühendust.

 

Aga siis, kui veel levisid katkud, siis ei olnud vaktsiine; mis oli katku eesmärk?

Katk oli samuti meelega loodud haigus inimeste vähendamiseks piirkonnas, kus neid süsteemi arvates liiga palju juba oli. Kui inimkond sellest manipulatsioonist aru saab, siis on süsteemil selleks juba uus manipulatsioon valmis mõeldud. Näiteks ülivõimas manipulatsioon on new age’i liikumine. Nad ütlevad, et andke universumile ainult armastust. Täielik jama. Sedasi tekivad uued grupeeringud, et inimesed tegeleksid millegagi ja nad ei näeks, mis reaalselt toimub. Armastusega ei ole hingetutel isikutel midagi peale hakata.

 

Kas need olendid toituvad siis meie positiivsest energiast ka?

Kogu meie energiaspektrist!

 

Et kui sa oled armunud ja su ümber on ülivõimas energia, siis kas nad seda ka kasutavad?

Jah, see tõmmatakse kõik ära. Armumine on kõrgem hingespekter ja neil on oma hierarhia, kes sellest toitub. Madalam energia kogutakse kokku ja see läheb otse kosmoselaevade kütteks. Näiteks massiüritused nagu olümpiamängud, jalgpalli MM või laulupidu on puhtalt organiseeritud selleks, et saada palju energiat korraga. Sõjalised konfliktid samuti. Üks asi on rahaline kasum, millest massid teadlikud on, aga kui sa hakkad jälgima kogu seda tsirkust, mis siin on, sellest vaatevinklist, et kellele energia läheb, siis läheb asi vägagi põnevaks.

 

Aga kuidas teha nii, et nad ei saaks sinu energiat? Kas me peaksime olema emotsioonitud?

Mitte emotsioonitud, vaid me peaksime olema võimelised teadlikult oma emotsioone kontrollima. Sa pead nägema, kas tegemist on manipulatsiooniga. See energia, mis meie toodame, kuulub meile ja me peame selle energia võtma enda kontrolli alla. See energia, mis sul üle jääb, selle jagamine peab toimuma sinu enda otsusega, mitte nii, et sa ei teagi, et keegi selle sult ära võtab. Muidu oleme nagu lehmad laudas, kes aina piima toodavad ja see neilt välja lüpstakse. Nad üritavad kogu seda süsteemi arendada täisautomaatseks. See on ka üks põhjus, miks tahetakse kogu elanikkonda kiibistada materiaalsel tasandil. Et ühe arvutiga oleks kõiki võimalik juhtida.

 

Kust pärineb inimese hing?

Hing on Looja loovusaspekt. Looja annab endast ära ühe osa iseseisvaks arenguks. See hakkab pihta ainuraksest ja lõppeb inimesega. Erinevaid hingelisi kehastusi loomsel tasandil kuni inimhingeni välja on 8 400 000 elu.

 

Selle 8 400 000 elu jooksul oleme siis olnud kõik loomad ja kõik muu?

Kõik, mis sinna vahele jääb – loomad, linnud, putukad jne.

 

Kas me oleme olnud ainult maised eluvormid või oleme olnud teistel planeetidel ka?

Igal pool kõiksuses. See Maa on ainult üks vahepeatus. Inimhinge staatuse saab hing siis, kui on 8 400 000 loomset elu ära elatud. Siis on kogemuste baas olemas. On võimalik minna ajas tagasi ja meenutada, kus me olime kas lõvi või vihmauss või putukas. Šamaanid nimetavad seda hingerännakuks. Hing on täielikult hävimatu, see taasloob ennast suvalises kohas, kus ta ise tahab. Hästi paljud kloonimissüsteemid, hallide kloonmaailmad jne üritavad lahti muukida hinge saladust. Aga nad on hingetud ja see neil ei õnnestu. Tulnukad, kes meid kontrollida tahavad, on meie loomusega hädas.

 

Mis siis saab meist edasi, pärast inimese kehastust?

Inimeseks olles peame ära õppima saamahimu programmi. Me peame endale teadvustama, et tasuta lõunaid ei ole. Kõik, mis teed, teed tegelikult endale. See, mis saad, tuleb tasakaalustada. Tuleb küsida inimestelt, kas sa tahad olla õnnelik. Ja siis kui ta vastab jah, siis küsida, kelle arvelt. See on kontrollküsimus, millega saab kohe aru, kas tal on saamahimu või mitte. Ja kui saamahimu programm on ära õpitud, siis hakkame täitsa teadlikeks loojateks. Hakkame mõttega mateeriat looma, hakkame ise looma planeete ja tähesüsteeme. Tingimuseks on, et võtame tasakaalu kontrolli alla. Tegelikult ei ole mingeid seadusi või taolist jama vaja. Sest mis tegelikult reguleerib, on sisemine teadmine.

 

Kas inimene on siis kõrgem olend kui reptiil?

Jah.

 

Kas me ise oleme ka kõik siis olnud reptiilid kunagi?

Jah, me oleme kõik need kehastused läbi teinud. Meil on need kogemused olemas ja meie ajus on üks osa(kond) reptiilne.

 

Kas reptiilil on siis hing olemas ikkagi?

Jah, aga ta on teistest süsteemidest pärit, ta on teise arengukallakuga ja teistmoodi arengueesmärkidega. Lõpuks kõik need asjad segunevad, kõik läheb järjest keerulisemaks.

 

 

Aigar Säde intervjuud jätkub veel üheks korraks. Järgmises osas vaatame, mis toimub inimestega ja uurime, mida on Aigar kosmosekanalite kaudu teada saanud sündmustest Eestis, näiteks parvlaeva Estonia ja Copterline’i katastroofidest.

 

Vaata ka Aigar Säde kodulehte.

 

 

Intervjueerisid Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

Foto: wallpaperscom.net

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt