DARPA ülisalajane ajas ja ruumis rändamise projekt Pegasus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2013 kell 13:54Andrew D. Basiago (52) on mees, kes püüab survestada USA valitsust avalikustama  ajas ja ruumis rändamise projekti Pegasus. Basiago väitel osales ta selles projektis lapsena 1960ndate aastate lõpus ja 70ndate alguses ning uuesti 80ndate alguses.

 

Juba varakult saadi aru, et Basiago on indigo-laps, kellel on erilised võimed. Ta suutis mõttejõul väikeseid objekte hõljutada ning teiste inimeste mõtteid lugeda. 7-aastaselt värvati ta oma eriliste annete pärast valitsuse ja DARPA ülisalajasse projekti Pegasus, mis tegeles aegruumi avastamisega. Projekti eesmärgiks oli varustada USA presidenti, luuret ning sõjaväge ajalootruude faktidega nii minevikust kui ka tulevikust.

Projektis osales ajanautidena 140 last ja 60 täiskasvanut. Nad hüppasid läbi energiavälja ja teleporteerusid teise aega ja kohta. Basiago sõnul tegi ta seda kümneid kordi ning viibis muuhulgas ka kuus korda teatris, kus mõrvati president Lincoln, kuigi tal ei õnnestunud atentaadi tunnistajaks olla.

80ndatel kutsuti Basiago projekti juurde tagasi, sest siis oli käsil planeet Marsi uurimine, kus mees samuti mitmeid kordi käis. Missioonidele eelnes 3-nädalane seminar, kus kümnele osalejale anti faktiteadmised. Lisaks Basiagole on oma kogemustest projekti juures rääkinud ka William B. Stillings. Lisaks neile kahele on nad suutnud tuvastada veel kaks teismelist kümnest – Barack Obama (kes kandis siis nime Barry Soetoro) ning Regina Dugani, kelle Obama määras 2009. aastal DARPA esimeseks naisjuhiks.

Basiago kirjeldab, et kui ta Marsil käis, meenutasid USA ehitised seal veel pigem kaevandust ja olid mõeldud peamiselt n-ö hüpperuumideks. Hiljem kirjeldatud baasi polnud siis veel jõutud välja ehitada. Kuna olud olid veel nii algelised, oli projektiga seotud ka suur risk. Väidetavalt ütles üks kõrge sõjaväelane 1980. aastal, et 97 000 inimesest, kes juba varem olid Marsile saadetud, olid pärast viit aastat elus vaid 7000. Inimesi, kes kinnitavad, et nad on Marsil kas käinud või pikemalt viibinud, on mitmeid.

 

Vaata ka videot, kus Jesse Ventura Basiagoga kohtub:

 

 

 

 

Allikad: The Truth Behind the Scenes 1, 2; projekt Pegasuse kodulehekülg

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt