Naabrid: kas avalik eneserahuldamine on Rootsis normaalne?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. september 2013 kell 18:02Waterfronts_in_Sweden_14_2010Kas avalik eneserahuldamine on Rootsis normaalne?

Rahvusvahelises meedias tekitas furoori uudis, et Rootsis mõisteti hiljuti õigeks supelrannas avalikult masturbeerinud 65-aastane mees. Väidetavalt olnud sellise otsuse taga argument, et eneserahuldus polnud suunatud konkreetselt kellelegi, millest välisajakirjandus tegi järelduse, et Rootsis ei olegi avalik eneserahuldamine enam keelatud.

Prokurör ise on hiljem selgitanud, et tema sõnad, mis maailmameedias ringlesid, olid kontekstist välja rebitud ja avalik eneserahuldamine ei ole Rootsis endiselt lubatud. Selles juhtumis aga ei olnud tõesti võimalik tõestada, et seksuaalne ahistamine konkreetsete isikute vastu aset leidis, kuna korrarikkuja seisis kaebuse teinud seltskonna poole seljaga, selgitas prokurör. Link.

 

Esimene elav välismaalane Hiina postmargil on rootslane

Esimene elav välismaalane Hiina postmargil on rootslane – endine lauatennisestaar (kuuekordne maailmameister ja olümpiavõitja) Jan-Ove Waldner. Link.

 

H&M avas 3000. poeRootsi kiirmoe jaemüügikett Hennes and Mauritz (H&M) avas Hiinas Chengdu linnas septembris oma keti 3000. poe. Globaalne laienemine jätkub: järgmisel aastal ootab ees Austraalia ja ülejärgmisel Lõuna-Aafrika. Link.

 

Toimetas Ain Hinsberg

Foto: Wikimedia Commons / Bengt Nyman

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt