Naabrid: Rootsis tekitavad pahameelt alasti lapsed tänavareklaamil

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. oktoober 2013 kell 17:15rootsi1Pooled Rootsi juutidest varjavad oma usku

Võrreldes teiste Euroopa riikidega, on Rootsis elavad juudid kõige tõenäolisemalt sunnitud oma usku avalikult varjama, kuna 49% asjakohases küsitluses osalenud Rootsi juutidest väitis, et oma usulist kuuluvust nad avalikult välja ei näita. Euroliidus üldiselt on oma usu varjamise keskmine näitaja 20%. Rootsis ei paista olevat kasu ka sellest, et avalik vaenamine on seal karistatav ning seega saaks vaenatav otsida kaitset ja tuge politseilt, mida aga eriti ei tehta.

Allikas: The Local

 

Alasti lapsed Stockholmi kesklinnas tänavareklaamil

Rootsis on tekitanud keskustelu, kas kuulsa briti fotograafi David Hamiltoni näitust “Hommage à la peinture” reklaamiva plakati kasutamine Stockholmi kesklinna tänavatel on ikkagi korrektne või mitte, kuna plakatil on kujutatud praktiliselt rõivasteta kolme plikaeas graatsiat. Näiteks Dagens Nyheter kattis selles artiklis plakatil kujutatud tüdrukud kinni.

Allikas: Dagens Nyheter

Rootsi saabuv torm enimloetud uudiste hulgas

Viimaste aastatega on kliimamuutusest tingitud karmid ilmanähtused rootslased sedavõrd ära hirmutanud ja ettevaatlikuks muutnud, et järgmisel nädalal saabuva tõsise sügistormi eest hoiatav uudis oli nädalavahetusel, kui eeldatavalt leidus ka palju muud huvitavat, Svenska Dagbladeti enimloetud uudiste esikümnes.

Allikas: Svenska Dagbladet

 

Ain Hinsberg

 

Foto: ekraanikuva

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt