Telegrami Podcast #75: kolme “Jeesuse” jõululugu (külas Andero Pebre)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. detsember 2022 kell 12:15Foto: Telegram.ee + Canva.com

Jõuluhõnguline Telegrami Podcast sai salvestatud jõulunädala algul, kui meie toimetuses käis külas endine profijalgpallur, uurija, iseõppija, koolitaja ja põnevate filmiõhtute korraldaja Andero Pebre. Nimelt valmis Anderol äsja ligi 2-tunnine dokfilm “Tõeline jõululugu & kolm “Jeesust”“, mis läheb teada-tuntud piibliloost veel palju kaugemale ja ulmelisemaks, kui näiteks Dan Browni “Da Vinci kood“.

 

Kes oli Jeesus ehk kes olid need kolm meest, kelle elusid kombineerituna teatakse Jeesus Kristuse loona? Kas Maarja oli kellegi neist “Jeesustest” ema ja Joosep isa? Kas Maarja Magdaleena sünnitas Jeesusele lapse(d) ja millisele neist kolmest? Milline seotus jõululooga on kosmilistel rassidel? Kas “Jeesuste” järglasi elab veel tänapäevalgi? Ja kust Andero seda lugu üldse kuulis ja mis on selle jõulu(muinas)jutu tagamaad?

Esimene kolmandik jõulusaatest on vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

 

NB! Kõigi selle saate FB video jagajate vahel loosime välja kasti Lumiorava magneesiumivett!

Täispikk saade, on kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. Andero Pebre tegemistel saad silma peal hoida tema Facebookis,

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt