Telegrami Podcast #72: milline inimene on võimeline elama 120-aastaseks? (külas Aivar Haller)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. oktoober 2022 kell 14:04Foto: Telegram.ee + Canva.com

Eks ikka selline, kes iga päev väga rutiinselt oma keha ja vaimu eest hoolt kannab. Oktoobri alguses käis meil külas waldorfhariduse populariseerija, koolipapa (Eesti oma Albus Dumbledore!), sotsiaalne ettevõtja, Eesti Lastevanemate Liidu juhatuse liige ning Euroopa Lastevanemate Liidu juhatuse liige ja asepresident Aivar Haller.

 

Podcast “Armastusest” ütles hiljuti Aivari kohta tabavalt: “mees, kes oma elu pühendanud teiste abistamisele ja tõstmisele“. Väga paljud edukad eestlased (nt tuntud sportlased) tunnevad teda kui oma mentorit ja nüüd on Haller astunud ka avaldatud autorite ridadesse – ilmunud on “ÜKS KÕIKSUS. Ühestumine“, esimene raamat kolmest.

Saates räägimegi Aivari omanäolisest autobiograafiast, mis on tihedalt läbi põimunud Eesti lähiajaloo, eluterve filosoofia ning õpetlike ja inspireerivate ahhaa-momentidega. Lisaks waldorfpedagoogikast, unistamisest ja 120-aastaseks elamisest, sest just nii pikalt tahab Aivar sellesse ellu panustada.

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

NB! Kõigi selle saate FB video jagajate vahel loosime välja kasti Lumiorava magneesiumivett ja ühe Aivar Halleri raamatu “ÜKS KÕIKSUS. ÜHESTUMINE” (loe katkendit SIIT)!

Täispikk saade, on kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. Aivar Halleri tegemistel saad pilku peal hoida tema kodulehel ja Facebookis

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt