Andero Pebre tunneliefektist: ära alahinda iseennast ja ära ülehinda süsteemi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. november 2022 kell 20:12Näen päris lihtsasti tekkimas teadlikematel inimestel ebateadlikku ja alateadlikku trotsi, viha ja põlgust kõige suhtes, mis on n-ö Süsteemi sees. Tunneliefektist, mis värvib maailmapildi must-valgeks, kirjutab Andero Pebre.

 

“Kõik on pahad. Kõik poliitikud on globalistid, kõik arstid on ajupestud ja oma hinge müünud farmaatsiatööstusele, kõik ametnikud on oma hinge maha müünud riigile, kõik mis telekast tuleb on saast, kõik uudised on halvad, kõik politseinikud on kurjuse käepikendused, kõik virtuaal- ja krüptovaluutad on sinu orjastamiseks, raha on üldse ebavajalik orjastav vahend, raha on pettus, kõik on 100% süsteemi kontrolli all, sa oled koguaeg jälgitav, iga toiduaine poes on mürgitatud, iga inimene on varsti kiibistatud, kõik vaktsineeritakse lõpuks ära, terve maailma õhk on mürgitatud, kogu loodus sureb varsti välja, kõik on varsti tehislik, kõik leiutatud tehnoloogiad on halvad, kõik elavad ühes Maatriksis, kõik saavad maatriksist välja paradiisi kui nad ära surevad, kõik kes töötavad süsteemi sees toetavad süsteemi jne jne jne.”

Selliselt mõtlevad inimesed ei ole mitte kuidagi sellele n-ö süsteemile ohtlikud. Vastupidi. Sellises ohvrirollis ja ülevõlli keeratud vandenõude tunneliefekti illusioonis elamisega ei kujuta inimene endast kellelegi mingit ohtu, sest selliselt mõtlev inimene on ammu lootuse kaotanud ja oma väe ära andnud. Ebateadlik fookuse suunamine ainult negatiivsetele aspektidele, kirudes ja kurtes suutmata näha lahendusi või anda panus muutusteks. Absoluutselt kõigele on lahendus. Kõigele on olemas alternatiiv. Kõige jaoks on olemas õiged inimesed kes saavad midagi ära teha. Kui see ei ole sina, siis see ei tähenda, et poleks kedagi, kes saaks.

Me ei pea ülehindama globaalse eliidi võimekust kõike kontrollida. Uskuge mind, nad ei kontrolli kaugeltki mitte kõike. Nad on pannud meid ainult arvama, et nad näevad ja kontrollivad kõike ja kõiki.

Jah, mõnes üleval väljatoodud lauses on oma tõde, kuid see ei ole kaugeltki nii must-valge. Ja muidugi mõni väide on täielik absurd. Selliselt üldistamine võib meid psühholoogiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt viia väga madalasse madalsagedusse. Kõrgsagedus tekib missioonitundes ja lahenduste leidmises. Meil kõigil on omad rollid, olenemata millise valdkonna süsteemi sees oled sina. Sa võib-olla peadki seal olema ja tervendama oma energia ja olemusega just neid katkiseid kohti “süsteemi” sees.

Ära alahinda iseennast ja ära ülehinda süsteemi.

 

Andero Pebre

 

Allikas: Facebook, avaldatud autori loal.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt