Bermuda kolmnurk, Atlantis ja kristallkera

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. mai 2013 kell 14:57Bermuda kolmnurgast räägitud legende on kõik kuulnud – laevad kaotavad raadioside, lennukid kukuvad alla ja inimesed kirjeldavad tavapärasest erinevat ajakulgu. Teadus pole suutnud kindlaks teha, miks seal piirkonnas kummalised nähtused avalduvad, kuid paljud uurijad kinnitavad, et just seal asub uppunud Atlantis ning et ookeani põhjas on hiiglaslik energiapüramiid, mis kõiki neid paranähtusi tekitab.

 

Ootamatu aare

1970. aastal sukeldus Ray Brown koos oma kaaslastega Bahama lähedal, lootes leida vanu uppunud laevu ja nende varandust. Kuna hiljuti oli olnud suur torm, polnud vesi eriti läbipaistev, kuid meeskond lootis, et üles keerutatud liiv on paljastanud aarded, mis muidu merepõhjast hästi ei eristu. Brown sukeldus teistest eemal ja sattus enda sõnade järgi iidsetele varemetele, mis meenutasid talle antiik- või vana-Egiptuse arhitektuuri. Lõpuks märkas ta ka suurt püramiidi. Kaamera oli koos kogu muu tehnikaga tormis kahjustada saanud või lausa kaduma läinud ning seepärast pole nähtust ka pilte.

Püramiid tundus olevat klaasi-taolisest materjalist, sest oli täiesti sile ja kergelt läbipaistev. Brown hindab ookeani põhjas olevat püramiidi suuremaks kui kõige suurem Egiptuse püramiid. Püramiidi ülemises osas oli avaus, kust Brown sisse ujus ja sattus ruumi, mis tundus olevat valgustatud, kuigi ühtegi nähtavat valgusallikat ei olnud. Browni hämmastas, et seintel polnud märkigi vetikatest ega taimedest, mis muidu end nii meelsasti kõikidele pindadele kinnitavad. Laest tuli alla varras, mille otsas oli punane kristall. Brown püüdis kristalli lahti kangutada, kuid edutult. Siis märkas ta aga enda all postamenti, millel oli kaks metallist valatud peopesa ja nende peal läbipaistev kuul. See ei olnud kinnitatud ning oli ühtlasi ainus asi, millega Brown oma sõnu kinnitada saab. Mees kartis aga, et Bahama valitsus võib leitud kera ära võtta ning ei avaldanud oma lugu enne 1975. aastat. Võõrastest vetest leitud aarded kuuluvad üldiselt riigile ja võib-olla on see üks põhjusi, miks ükski Browni meeskonna liige kunagi avalikkuse ette ei tahtnud tulla – Browni sõnade järgi leidsid nad merepõhjast mitmeid aardeid.

 

Kera-kujulisel läbipaistval umbes 10 cm diameetriga kristallil on väidetavalt väga tugevad energeetilised omadused. Kristalli vaadates paistavad sealt kolm püramiidi, kuid mõned inimesed, kes on vaadanud kera meditatiivses seisundis, näevad ka nelja. Teise nurga alt vaatlejad on kirjeldanud suurt silma, mis ainiti nende poole vaatab. Kristalli sees on märgata tuhandeid tillukesi mõrasid, mille kohta arvatakse, et need on elektrilised ja moodustavad omamoodi vooluringi.

 

Kuidas kristalli kasutada võidi, pole muidugi selge, kuid mõned väidavad, et kristalli kasutati ilmselt teiste võimsate kristallidega koos (nagu punane kivi, mida Brown nägi), et koondada maapinnast (või kosmosest) tulevat energiat ja seda vastavalt vajadusele kasutada. Brown ise ja paljud teised peavad kristalli leidmise paika Atlantiseks ning seostavad selliseid kristalle ka Atlantise hävimisega.

 

Kera pole supermarketist

Ray Brown suri 89-aastaselt 1990-ndate alguses ja kera hoidjaks on nüüd mitmeid raamatuid avaldanud Arthur Fanning, kes on kera mitmeid kordi ka avalikkusele demonstreerinud. Alati, kui kristallkera kuskil eksponeeritakse, kirjeldavad inimesed kummalisi tundeid, mis neid valdavad ning seletamatuid nähtusi. Näiteks on kera juuresolekul täheldatud fantoomtulesid, kergeid tuulehoogusid, külma- ja kuumahooge, energiast tingitud surin nahal ja kummalisi hääli. Vahel on kristall mõjutanud kompasse ja vahel näib, nagu annaks ta enda kõrval olevale metallile ajutised magneti omadused.

Kuid jääb ka kahtlus, et Ray Brown oli petis, nagu kirjutas üks tema lapsepõlvesõpru dr. Greg Little’ile, kes käis teemaga esinemas ka raadiosaates Coast to Coast. Seda näib kinnitavat ka asjaolu, et Browni kirjeldustes oli mitmeid ebakõlasid ja tema lood muutusid aastate jooksul. Kuid sellegi poolest leidub inimesi, kes on valmis vanduma, et kristallil on müstilised omadused.

Vaata saatelõiku, kus Brown räägib ja demonstreerib ka kera omadusi:

 

Teadlased kinnitavad klaaspüramiidide olemasolu?

Eelmisel aastal ilmus internetis kulutulena levinud uudis, et Prantsuse ja USA teineteisest sõltumatud uurimisrühmad kinnitavad ookeanipõhjas asuvate hiiglaslike klaaspüramiidide olemasolu. Bermuda kolmnurgas uurimistöid tegevad rühmad olevat väitnud, et nad on leidnud püramiidi, mis on 300 meetriste külgedega, 200 meetrit kõrged ja tehtud klaasi-taolisest materjalist. Püramiidi tipus kirjeldatakse kahte suur avaust, kust merevesi aktiivselt sisse ja välja käib ning nii ka hiiglaslikke keeriseid tekitab.

Teateid vee all ja maal olevatest püramiididest on palju üle kogu maailma, kuid enamust neist tavateadus eirab. Põhjuseks on see, et nad ei sobi mitte kuidagi praegusesse ajalookäsitlusse, mistõttu neid lihtsalt ignoreeritakse.

Vaata ingliskeelse tõlkega väidetavat Makedoonia uudiselõiku, kus kinnitatakse püramiidi olemasolu:

 

 

Allikad: Mysterious America, Philipp Coppens, The Truth Behind the Scenes, Apparently Apparel, MSN (video)

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt