Uurija: Vatikan valmistub maavälise elu avalikustamiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. mai 2013 kell 14:21 

17. märtsil andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Thomas Horn, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud ja paljude populaarsete raamatute autor, mille hulgas on ka “Petru Romanus: The Final Pope Is Here”.

 

Doktorikraadiga Thomas Horn on paranormaalsete nähtuste ja iidsete mütoloogiate uurija. Muu hulgas on ta külastanud ka Mount Grahami rahvusvahelist observatooriumi (MGIO), kus jälgivad kosmost ka Vatikani teadlased.

Horn arvab, et Vatikani heaks töötavad teadlased valmistuvad maaväliste tsivilisatsioonide avalikustamiseks. Umbes kolm nädalat enne paavst Benedictus XVI lahkumist ametist ennustas Horn tema tagasiastumist, põhjendades seda 1952. aastal jesuiit Rene Thibault’ väljaöeldud ennustusega, et viimane paavst astub ametisse 2012 või 2013.

 

Püha Malachy – paavstide ennustused

Püha Malachy oli Iiri pühak ja Armagh’ peapiiskop, kes elas aastatel 1094–1148. Ta kirjeldab “viimast paavsti” järgmiselt: “Püha Rooma kirikut juhib Petrus Romanus, kes juhatab oma järgijad läbi raskuste pärast seda, kui seitsmel künkal asuv linn on hävitatud ning jumalik võim inimeste üle kohut mõistnud.”

Tema prohvetlik nägemus põhineb 112 paavsti elulugudel, kes on järgmised pärast paavst Celestine II, kes suri 1144. aastal. Malachy ettekuulutused, mis avaldati esmakordselt 1595. aastal, tipnevad “viimase paavstiga”, kelle valitsusaeg lõpeb Jumala kohtumõistmisega. Horn on öeldnud, et jesuiit Jorge Mario Bergoglio ehk Franciscus I võib olla ennustuste järgi viimane paavst.

Rohkem kui 60 aastat tagasi arvutas Belgia teoloog Rene Thibault krüptograafilist analüüsi kasutades välja, et aasta 2012 saab Püha Malachy ennustuste kulminatsiooniks.

 

 

 

Maavälisest rassist päästjad ja uus evangeelium

Maailma üks võimsamaid teleskoope kannab nime Lucifer (ladina keeles „valgusetooja“) ja otsib planeete väljaspool meie Päikesesüsteemi. See teleskoop asub Grahami mäe otsas Arizona osariigis.

 

 

 

Horn külastas uurimiskeskust ja vestles ühe Vatikani astronoomiga, kes ütles, et nende töös on esmatähtis teiste Maa-tüüpi planeetide leidmine, kus võib asuda maaväline tsivilisatsioon. Observatooriumis töötavate akadeemikute sõnul ei usu nad, et inimesed on ainus intelligentne eluvorm meie galaktikas ning see on vaid aja küsimus, millal avastatakse elu planeetidel, kus intelligentsed eluvormid võivad meist ees olla isegi triljoneid aastaid evolutsiooni mõistes. Hornile jäi mulje, et nad on juba midagi avastanud.

Vatikani teadlased lähtuvad Horni sõnul teooriast, mille kohaselt Jeesus pärineb maavälisest rassist, uskudes, et “tulnukate” saabumine Maale on lähedal ning Opus Dei (Püha Risti ja Opus Dei (ladina keeles Jumala töö) prelatuur on katoliku kiriku organisatsioon, mille tegevuse aluseks on katoliiklik õpetus, et iga inimene saab oma igapäevase elu ja tööga taotleda ja teostada pühadust – toim.) on loonud nendega seoses uue dogma, mille kohaselt maavälised päästjad toovad meile uue ja täiustatud rõõmusõnumi.

Vatikani astronoomi ja teoloogi Giuseppe Tanzella Nitti sõnul ei ole kristlastel lähtudes uuest informatsioonist vaja loobuda usust Jumalasse.

 

 

Tuumafüüsikust õemehe salapärane kadumine

Saates räägib Horn ka sellest, et tema õe tuumafüüsikust abikaasa, kes puutus kokku ülisalajase infoga, uuris tuuma- ja bioloogilisi sõdu ettevõttes General Atomicsis San Diegos. Ta osales salajases projektis, mis oli seotud maa-aluse rajatisega New Mexico piiri lähedal, kus on erinevate allikate sõnul tehtud geneetilisi katseid inimeste ja tulnukatega.

 

 

 

Ühel õhtul rääkis Thomase õemees naisele, et laboratoorium, kus ta töötab, on seotud maaväliste olenditega. Pärast seda jäi ta aga salapärasel kombel teadmata kadunuks. Abikaasale öeldi vaid, et ta mees suri tööõnnetusel. Kui naine proovis matmise jaoks surnukeha kätte saada, siis sellest keelduti, kuna see pidavat olema riikliku julgeoleku küsimus.

Horn arvab, et majas oli pealtkuulamisaparaat, mis põhjustas ta õemehe salapärase kadumise.

 

Kuula raadiosaadet:

Raamatut “Petru Romanus: The Final Pope Is Here” saad lugeda siit.

Coast to Coast AM kodulehekülg.

Fotod: 3.bp.blogspot.com, wnd.com, build-iphone.com, theocculttruth.com, prophecyinthenews.com

 

Toimetas Kosmik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt