Kas Barack Obama ihukaitsja on kujumuutev tulnukas?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. märts 2013 kell 17:56 

Telekanalis Jewish News One ehk JN1 veebruri algul eetris olnud uudistelõigus teatati, et Barack Obama külastab peagi Iisraeli. Eetris olnud uudistelõik kasutas kaadreid Obama “AIPAC 2012” kõnest, kus paistis silma ka erakordse, tulnukat meenutava välimusega Obama turvamees.

 

Videost on saanud Youtube’is ja mujal internetis suur hitt, pakkudes lõbu nii tulihingelistele skeptikutele, tavainimestele kui ka kõikvõimalikele teoreetikutele. Tulnuka välimusega turvamees liigub kahtlaselt ja kohati tundub, nagu tal poleks ei suud ega ka nina.

 

Vaata originaalvideot siit (Kõnealune turvamees on näha 36. sekundil).

 

Tänaseks on võimalikust tulnuk-humanoidist üles leitud veel kaadreid, kus esmapilgul tavalist turvameest meenutav mees paistab välja selline, et ta võiks Hollywoodi ulmekates kohe peaosa mängida. Kas tegemist on kujumuutva reptiiltulnuka või annunakiga? See tegelane on aga kindlasti hoogu juurde andnud üha enam levivatele teooriatele, et maailmavalitsus teeb koostööd mõne iidse tulnukrassiga.

 

Vaata pikemat videot siit.

 

Allikad: Disclose TV, Rise Earth, Illuminati News

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt