Texases olevat nähtud lumeinimest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. veebruar 2013 kell 16:33OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19. veebruaril andis Texasest, Port Nechesest pärit David Arceneaux kohalikule lehele intervjuu, milles rääkis, et oli metsas lumeinimest näinud. Tal olid ette näidata ka mobiiltelefoniga tehtud pildid ning juba paari päeva pärast hakkas Nechesi jõe lumeinimeste lugusid uurima ka Foxi uudistesaade.

 

Kohalike sõnul räägitakse lumeinimestest kõikjal – koolides, Twitteris, Instagramis, teleris.

“Ma ei ole hull. Ma ei tarvita narkootikume ega joo,” kinnitas Arceneaux, rääkides seejärel, mis temaga ühel detsembrikuu hommikul juhtus. Mees käib kord kuus surnuaias oma sugulaste haudu korrastamas ja on seda teinud juba aastaid. Kuid sel korral segasid teda metsast kostvad hääled: “Kuulsin verd tarretama panevat karjumist ja minu lähedal seisev naine küsis, kas mul on ikka kõik hästi. Vastasin talle, et see ei olnud mina, kes kisendas. Seepeale otsustasime minna ja vaadata, mis toimub.”

Vaatepilt, mis neile avanes, oli enam kui kummaline. Teisel pool jõge seisid kaks lumeinimest meenutavat olendit, kes loopisid kive vette. David tegi oma telefoniga olenditest pildi – talle jäi mulje, et nad on umbes 2,5 meetrit pikad. Äkki hakkasid nad aga kiiresti metsa poole minema, kadudes silmist. Arceneaux ütles, et nägi olendite nägusid väga selgelt. Nad olid karvase lõuaga ning kui nad minekule pöörasid, oli näha käte küljes rippuvaid pikki karvu.

 

David Arceneaux´ mobiiliga jäädvustatud foto.

bigfoot 1

 

Peale Davidi on Nechesi jõe ääres lumeinimest näinud teisedki. Sealseid lumeinimesi otsivad ühingud Texas Bigfoot Research Conservancy ja Gulf Coast Bigfoot Research Organization on dokumenteerinud sadu lugusid ning on seadnud eesmärgiks tõestada lumeinimese olemasolu.

 

 

Allikad: The Port Arthur News, Fox26 News

Teemast huvitunutel soovitame vaadata ka Animal Planeti doksarja “Finding Bigfoot“. Hetkel on käimas kolmas hooaeg, kuid juba on välja kuulutatud ka neljas.

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt