Alaskal asub maa-alune püramiid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2013 kell 12:30 

22. mail 1992 viis Hiina läbi maa-aluse katse ühe megatonnise tuumapommiga. Seda jälgisid seismoloogid ja tuumafüüsikud üle maailma, uurides katsetuse mõju maakoorele. Selle käigus avastati muu hulgas suur maa-alune püramiid, mis asub Alaskal Nome’i linnakese ja Mount McKinley vahelises mäeahelikus.

 

Uudised püramiidist jõudsid ka tele-eetrisse. Alaska linna Anchorage’i kohalik telekanal Channel 13 edastas 1992. aasta novembris uudise avastatud püramiidist, mis asub maa all ja on vähemalt neli korda suurem kui Giza püramiid Egiptuses.

USA sõjaväelane Douglas A. Mutschler, kes teenis tol ajal Fort Richardsoni sõjaväebaasis Alaskal, nägi seda uudist Channel 13-st koos 39 kolleegiga. Mutschler soovis uudise jäädvustada videole, aga tema suureks üllatuseks ei räägitud hilisõhtustes uudistes püramiidist enam midagi.

Järgmisel päeval läks mees telejaama kohale ja avaldas soovi saada eelmise päeva uudisest koopiat videokassetil. Talle vastati, et sellist uudist pole kunagi eetris olnud. Majast väljudes tuli Mutschleri juurde aga kanali helitehnik, kes kinnitas, et uudis oli tõepoolest möödunud õhtul eetris olnud, kuid neil kästi see kustutada.

Douglas Mutschler hoidis intsidenti kakskümmend aastat enda teada, kuni otsustas lõpuks kirjutada uurivale ajakirjanikule Linda Moulton Howe’ile, kes tegeleb kõikvõimalike anomaaliate ja „saladuste” uurimisega. Howe teeb igakuiseid reportaaže USA raadiosaadetele „Coast To Coast AM“ ja „Whitley Strieber’s Dreamland“.

2012. aasta 26. juulil avaldaski Howe „Coast To Coastis“ kõnealuse loo kogu maailmale. Sellest ajast peale on ajakirjanikule laekunud mitukümmend kirja inimestelt, kes on samuti teadlikud tollest tohutust maa-alusest püramiidist Alaskal.

Näiteks Bruce L. Pearson New Jerseyst rääkis, et 1960-ndatel ja 70-ndatel, kui ta ise oli veel laps, käis tema isa pidevalt lähetustel salajases maa-aluses püramiidis Alaskal. Isa oli rääkinud, et seal oli relvastatud valve ning püramiid on tuhandeid aastaid vana, ent keegi ei tea, kes on selle rajanud. Väidetavalt pidi see tootma nii suures koguses elektrit, et suudaks ära varustada terve Kanada.

Püramiid Alaskal on pakkunud tohutut kõneainet kõikvõimalikes foorumites üle kogu maailma ja usutavasti saame selle kohta üsna pea ka täpsemat teavet.

Kuula kõnealuseid raadiosaateid siit, siit ja siit.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt