Venemaa kuumad uudised 4.–17. veebruar

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2013 kell 17:09 

Löödi kokku Venemaalt ebaseaduslikult väljavoolanud raha

Ühendriikide eksperdid Global Financial Integrityst arvutasid kokku, et 1994–2011 on Venemaalt välja viidud 782,5 miljardi dollari väärtuses raha, millest 211 miljardit ehk üle veerandi on olnud ebaseaduslik. Link.

 

Liverpool kartis Zenitist rohkem … vastase toetajaid

Piiteri jalgpalliklubi toetajad on oma rassistlike ja geivastaste seisukohtade ja väljaastumistega saavutanud juba sellise tuntuse, et kuulus FC Liverpool väljendas enne Peterburisse lõpuks kaotatud mängule tulemist mängust suuremat muret just mainitud kohalike vastase toetajate käitumise osas. Link.

 

Sotsiaalmeedias vihisesid libameteoriidid

Tšeljabinski meteoriit kutsus Venemaa sotsiaalmeedias esile tähelepanuväärse laine videoid ja fotosid libameteoriitidest. Link.

 

Erootikamuuseum Peterburis

Sõbrapäeval avas Peterburis Ligovski prospektil uksed erootikamuuseum Museros, kus 900 ruutmeetril ja viies ruumis võetakse ette ekskursioon nii erootika ajalukku kui ka visuaalse erootika 3D-maailma. Link.

 

DreamWorks investeerib Venemaal kolme teemaparki miljard dollarit

 2015. aastal avatakse Peterburis DreamWorksi teemapark, millele järgnevad sarnased ettevõtmised Moskva lähistel ja Jekaterinburgis. Parkide teemad on võetud tuntud animatsioonidest nagu “Shrek”, “Madagaskar”, “Kung-fu panda”, “Kanade mäss” jne. Piletihinnaks prognoositakse 1500–2400 rubla.

Uudis on Venemaal vastu võetud muu hulgas kommentaaridega, et kas tõesti idanaabril endal ei leidu väärikaid multifilme ja nendega seotud kangelasi, et nende asemel ränga raha eest võõraid tegelasi sisse tuua ja pärast kogu elamus venelastele Venemaal maha müüa. Link.

 

Toimetas Ain HinsbergKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt