Vladimir Megre kultusraamat “Anastasia”: Iga inimene suudab kõike ise juhtida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. veebruar 2019 kell 20:16Vladimir Megre jutustab selles raamatus oma kohtumisest Siberi erakuga, kauni ja iseäraliku naise Anastasiaga. Anastasia püüab inimesi teadlikumaks muuta ja algallikate tarkuste juurde tagasi juhtida, et suudaksime vältida nii isiklikke kui planetaarseid katastroofe. Sõna jõud ja tervendavad kujundid avavad meie igapäevaste askelduste maailma uues valguses. Me ei pea ootama, et keegi teine meie elu korraldaks – inimeses endas peitub vägi, mis suudab väga palju muuta, kui me ise oma missiooni teadvustame. Avaldame katkendi peatükist „Anastasia kiireke”.

 

Anastasia kiireke

Kui ma metsas olin, tundus mulle kõige erakordsem ja müstilisem tema võime – näha suure vahemaa tagant üksikuid inimesi ja nendega toimuvaid sündmusi. Võib-olla valdasid seda kunsti ka teised erakud.

Anastasia tegi seda nähtamatu kiire abiga. Ta kinnitas, et see kiireke on igal inimesel olemas, kuid nad ei tea seda ega oska sellepärast ka kasutada.

„Inimene pole veel midagi sellist leiutanud, mis loodusest puuduks. Tehnikal, mille abiga toimib televisioon, on vaid armetu sarnasus selle kiirekese võimalustega.”

Et kiir on nähtamatu, ei uskunud ma seda vaatamata sellele, et Anastasia püüdis teda mitu korda demonstreerida ja tegevuspõhimõtet selgitada, leida tõendeid ja arusaadavaid seletusi. Ja ükskord…

„Ütle, Vladimir, mis on sinu meelest unistused? Kas paljud inimesed oskavad unistada?”

„Arvan, et unistada oskavad paljud. Unistus on see, kui inimene kujutab ennast ette soovitud tulevikus.”

„Hästi. Tähendab sa ei eita, et inimesel on võime oma tulevikku, erinevaid konkreetseid olukordi modelleerida.”

„Ei eita.”

„Kuid mis asi on intuitsioon?”

„Intuitsioon… Ilmselt tunne, kui inimene ei analüüsi, mis ja miks võib juhtuda, vaid mingid tunded näitavad talle, kuidas tuleb tegutseda.”

„Seega ei eita sa igas inimeses millegi sellise olemasolu, mis aitab tal peale hariliku analüütilise arutluse määratleda iseenda ja teiste käitumist?”

„Oletame, et ei eita.”

„Suurepärane! Väga hea!” hüüatas Anastasia. „Nüüd uni. Mis asi on uni? Unenägusid näevad peaaegu kõik inimesed.”

„Uni – see on… Ei tea, mis see on. Uni ongi lihtsalt uni.”

„Hästi, hästi. Olgu siis lihtsalt uni. Järelikult sa ei eita selle olemasolu? Sulle ja teistele on teada, et inimene võib uneseisundis näha inimesi ja olukordi, kui osa teadvust peaaegu ei kontrolli ta keha.”

„No seda ei hakka ilmselt keegi eitama.”

„Aga inimesed võivad unes suhelda, rääkida, kaasa tunda.”

„Jah, võivad küll.”

„Kuid mis sa arvad, kas inimene võib oma unenägu juhtida? Kutsuda unes esile kujutluspilte ja sündmusi, kui soovib neid näha? Näiteks nagu tavalises televiisoris.”

„Ma ei arva, et kellelgi võiks see õnnestuda. Unenägu tuleb kuidagi ise.”

„Sa eksid. Inimene suudab kõike juhtida. Ta ongi loodud kõige juhtimiseks. Kiireke, millest ma sulle räägin, koosneb inimeses olemasolevast informatsioonist, ettekujutustest, intuitsioonist, hingetundmustest ja järelikult on nägemisvõime une moodi, mida inimese tahe teadlikult juhtida võib.”

„Kuidas saab unes unenägu juhtida?”

„Unes mitte, aga tegelikkuses saab. Varem saab justkui programmeerida, lausa absoluutse täpsusega. Teie puhul toimub see unes ja kaootiliselt. Inimene on kaotanud suurema osa oma juhtimisvõimest, nii loodusnähtuste kui iseenda juhtimisest. Seepärast ta ongi otsustanud, et uni on kõigest väsinud aju tarbetu sünnitis. Peaaegu kõik inimesed Maal on tegelikult… Tahad, ma proovin kohe praegu aidata sul näha midagi vahemaa tagant?”

„Proovi.”

 

„Heida rohule pikali ja lõdvestu, et keha vajaks vähem energiat. Sul peab olema mugav. Kas midagi ei sega sind? Nüüd mõtle inimese peale, keda sa küllalt hästi tunned, näiteks oma naise peale. Meenuta tema harjumusi, kõnnakut, riietust, seda, kus ta võib sinu arvates praegu olla, ja esita kõik oma kujutlusvõimele.”

Meenutasin oma naist, teades, et antud momendil võib ta olla meie kodus, linna lähedal. Kujutasin ette maja, mõningaid asju ja ümbrust. Mõnigi asi meenus detailselt, kuid ma ei näinud midagi.

Ütlesin seda Anastasiale ja ta vastas:
„Sa ei suuda lõpuni lõdvestuda, justkui magama jääda, ma aitan sind. Sule silmad. Pane käed kõrvale.”

Seejärel tundsin ma tema sõrmede puudutust oma näppude vastas. Hakkasin vajuma unne või suigatusse…

… Mu naine seisis kodus köögis. Tavalise kitli peal kandis ta kootud kampsunit. Ilmselt oli majas jahe. Jälle on raskusi küttesüsteemiga.

Naine keetis gaasipliidil kohvi. Ja midagi veel „koerakastrulis”. Naise nägu oli tusane ja rahulolematu. Liigutused olid loiud. Järsku tõstis ta pea, kõndis kergelt akna juurde, vaatas vihmasadu ja naeratas. Kohv kees pliidil üle, ta haaras üle ääre ajava kohvinõu, kusjuures ta ei saanud vihaseks ega läinud närvi nagu harilikult. Ta võttis kampsuni seljast…

Ma ärkasin.

„Noh, kas nägid?” küsis Anastasia.

„Nägin. Aga vahest oli see tavaline uni?”

„Kuidas siis tavaline? Sa ju kavatsesid näha nimelt teda!”

„Jah, kavatsesin, ja nägin. Aga kus on tõendid, et ta just seal köögis oligi sel momendil, kui ma teda unes nägin?”

„Jäta see päev ja tund meelde, Vladimir, kui tahad tõestada. Kui koju jõuad, siis küsid. Aga kas sa ei märganud midagi ebatavalist?”

„Mitte midagi.”

„Kas sa ei näinud siis oma naise näol naeratust, kui ta akna juurde läks? Ta naeratas ega läinud üleajanud kohvi pärast närvi.”

„Seda ma märkasin. Ilmselt nägi ta aknast midagi head, mis teda rõõmustas.”

„Ta nägi akna taga vaid vihmasadu. Vihm pole talle kunagi meeldinud.”

„Aga miks ta siis naeratas?”

„Mina ju vaatasin samuti su naist kiirekesega ja soojendasin teda.”

„Järelikult sinu kiir soojendas, aga kas minu oma on külm?”

„Sa vaatasid lihtsalt uudishimust ega pannud sinna oma tundeid.”

„Seega sinu kiireke võib inimest vahemaade tagant soojendada?”

„Võib.”

„Kas veel midagi?”

„Kiir võib saada mõningast informatsiooni, seda edasi anda. Meeleolu parandada ja osaliselt valusid inimesest välja ajada. Veel paljugi erinevat, olenevalt energiast, tunnete tugevusest, tahtest ja soovist.”

„Aga kas sa tulevikku võid näha?”

„Muidugi!”

„Minevikku?”

„Tulevikku ja minevikku – see on peaaegu üks ja sama. Erinevus on vaid välistes üksikasjades. Põhiline jääb alati muutumatuks.”

„Kuidas nii? Mis võib jääda muutumatuks?”

„Näiteks tuhat aastat tagasi olid inimestel teistsugused riided. Nad kasutasid oma igapäevaelus teistsuguseid asju. Kuid see ei ole ju peamine. Tuhat aastat tagasi olid inimestel samasugused tunded nagu praegu. Aeg neid ei valitse. Hirm, rõõm, armastus. Kujuta ette, Jaroslav Tark, Ivan Groznõi või vaarao võisid armastada naist täpselt samasuguste tunnetega nagu sina või keegi teine täna.”

„Huvitav. Pole ainult selge, mis see tähendab. Sa kinnitad, et iga inimene võib sellist kiirt omada?”

„Muidugi, igaüks. Ka praegu on inimestel olemas tunded ja intuitsioon, võime unistada, kavandada, modelleerida erinevaid olukordi, näha und, kuigi see kõik toimib kaootiliselt ja juhitamatult.”

„Äkki tuleks kuidagi treenida? Mingeid harjutusi välja töötada?”

„Ka treenimise abiga võib. Aga tead, Vladimir, on olemas veel üks vältimatu tingimus, et kiireke alluks tahtele…”

„Mis tingimus siis veel?”

„Täiesti möödapääsmatu on mõtete puhtus, kiirekese jõud oleneb õilsate tunnete tugevusest.”

„Vaat sulle säh! Kõik hakkas nagu selgeks saama… No mis on siin pistmist mõtete puhtusega? Õilsate tunnetega?”

„Need on kiire energiaks…”

„Aitab, Anastasia. See pole enam huvitav. Pärast lisad sa veel midagi.”

„Peamise ma juba ütlesin.”

“Ütlesid, mida ütlesid, kuid tingimusi on liiga palju. Parem räägime millestki muust. Lihtsamast.”

 

Vladimir Megre

 

Allikas: Vladimir Megre “Anastasia. I raamat

Pildid: anastasiausa.land, Gorilla Press

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt