Video! Saksa mikrobioloog Stefan Lanka lükkab ümber RNA-viiruste olemasolu: viroloogide 7 ebateaduslikku sammu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. aprill 2021 kell 8:55Foto: Karl-Josef Hildenbrand /dpa – Bildfunk

Üle 30-aastase staažiga Saksa mikrobioloog ja viroloog dr Stefan Lanka ei tunnista RNA-viiruste olemasolu, sest tema sõnul on need ebateaduslikult tõestatud, kasutades aegunud väärtõlgendusel põhinevaid meetodeid ja jättes tegemata vajalikud kontrollkatsed. Lanka eesmärgiks on lõpetada inimelusid ning majandust hävitav koroonakriis, lükates kontrollkatsete abil kaasaegse viroloogia ümber ning luues pinnase alternatiivsete haigusi selgitavate teooriate tunnistamiseks. Märtsis toimunud intervjuus tutvustas dr Lanka viroloogide seitset sammu, mis on tema sõnul ebateaduslikud ja ümber lükatavad. Toome teieni teema lühikokkuvõtte.

 

1) Viroloogid tõlgendavad laborikatsetes rakkude surma viiruste isoleerimiseks. Kontrollkatsete puudumise tõttu jätavad nad tähelepanuta asjaolu, et nad ise tahtmatult tapavad rakud näljutamise ja mürgitamise teel. See valetõlgendus põhineb John Franklin Endersi ja tema kolleegi 1. juuni 1954. aasta ilmunud väljaandel. Leetrite viiruse kohtuprotsessi kõrgeim kohus otsustas, et see väljaanne ei sisalda tõendeid viiruse kohta. Sellest väljaandest sai mitte ainult leetrite viroloogia, vaid on saanud kogu viroloogia ja koroonahüsteeria ainuõiguslik alus.

2, 3) Viroloogid pole kunagi isoleerinud ja biokeemiliselt iseloomustanud viirusi, mida nad elektronmikroskoopide abil pildistavad. Fotodel on kuvatud üksnes surnud rakkude moonutatud osad. Kunagi pole avaldatud kontrollkatseid, et teada saada, kas pärast nende struktuuride isoleerimist suudaksid nad tõepoolest tuvastada “viiruslikke” valke (viiruse ümbrist), ja mis veelgi tähtsam, viiruse geneetilist ahelat, mis peaks olema keskne viirusele iseloomulik komponent.

4) Viroloogid panevad mentaalselt / kalkulatiivselt kokku surevate rakkude (isoleerimata!) nn geneetilise teabe lühimad tükid väga pikaks geneetiliseks ahelaks, mille nad nimetavad viiruse genoomiks. Seda mentaalset / arvutuslikku protsessi nimetatakse joondamiseks. Seda tehes ei ole nad teinud kontrollkatseid, püüdnud väidetava viiruse genoomi üles ehitada isegi nakatumata allikatest pärit lühikestest järjestustest.

5) Viroloogid vajavad viiruse joo

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt