Süüdlane või ohver? Miks Andrew Tate tegelikult süsteemile pinnuks silmas on

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. detsember 2022 kell 12:05Andrew Tate (36) on 4-kordne kikkpoksi maailmameister, ärimees ja internetisensatsioon – 2022 aasta enim googeldatud inimene, edastades nii Elon Muski, Putinit, Trumpi, Mr Beasti kui ka kõikvõimalikke teisi “staare”. Oma vastuoluliste sõnavõttude tõttu korraldas süsteem mehele suvel süstemaatilise tühistamise ning Tate sai päeva pealt bännitud Youtube’ist, Facebookist, Instagramist, TikTokist ja Twitterist, kuna teda süüdistati misogüünias (tugevates eelarvamustes naiste suhtes) ja vihakõne õhutamises.

Neljapäeva õhtul, 29.12.2022 arreteeriti Rumeenias Andrew Tate ja tema noorem vend Tristan inimkaubanduse ja vägistamise süüdistuste tõttu. Mehed võeti uurimise alla 30 päevaks. Mis aga võib olla tegelik põhjus Tate´i vendade arreteerimiseks ja kas on võimalik, et Andrew Tate on kõige ohtlikum inimene diktaatorlikule maailmavalitsusele, analüüsib Hando Tõnumaa.

 

Mina jäin Andrew Tate´i “peole” hiljaks ning kuulsin temast esimest korda alles möödunud suvel, kui mees sai kollektiivse tühistamise osaliseks populaarsetelt sotsiaalmeedia platvormidelt. Aga nagu me kõik teame omast kogemusest – kui pidu on hea, siis on väga okei ka poole pealt liituda. Nii ma siis olengi viimastel kuudel viinud ennast kurssi Andrew Tate’i ja tema venna Tristani tegemistega.  

Ma olen ausalt öeldes täiesti pahviks löödud, et selline tegelane nagu Andrew Tate eksisteerib tänapäeva ühiskonnas, kus domineerib “mida-teised-minust-arvavad-viirus” ja tühistamiskultuur. Kuigi ma ei ole nõus kõigega mida Tate räägib, siis ma arvan, et tema puhul on tegemist geeniusega, keda meie väärastunud ühiskond vajab rohkem, kui kunagi varem. Tunnistan, et mehe kõnemaneer võib olla esmapilgul eemale tõukav, sest F-pommidega ta ei koonerda. Sellepärast soovitan kõigil, kes Andrew Tate’i videotega sügavamalt kursis pole, anda talle rohkem kui üks võimalus oma sõnumi edastamiseks. 

Parimates eluaastates miljonär räägib oma miljonitele noortest meestest jälgijatele, et koroona on pettus, sõjad on süsteemi poolt korraldatud ja ärge minge kunagi sõjaväkke. Kumb tundub noorele mehele usaldusväärsem – kas edukas self made miljonär või paks ja korduvalt valetanud poliitik, kes ise kunagi oma kabinetimugavusest ei loobuks?

Muide, Tate on korduvalt öelnud, et süsteem püüab teda üsna pea süüdi lavastada ning talle on pakutud suuri summasid vait jäämise eest. Tema aga enda sõnul juba meelega ei tee ühtegi lollust, sest teab, et teda soovitakse maha võtta.

Järgnevalt ma selgitan, miks ma arvan, et Andrew Tate on süsteemile (Matrixile, nagu Tate seda nimetab) 100 korda suuremaks ohuks, kui David Icke, Alex Jones ja kõik sarnased tegelased isegi ühiste jõudude kombineerimisel eales olla suudaksid. 

 

Esmalt täpsustan, et Andrew Tate ei vihka naisi nagu peavoolumeedia seda väidab, vaid ta suhtub soorollidesse väga traditsiooniliselt: mees peaks käima tööl ja raha teenima ning olema tugev MEES klassikalises mõttes; naine peaks aga olema kodus ja lapsi kasvatama ning mehele süüa tegema. Aga umbes samamoodi suhtuvad naistesse suurem osa konservatiividest nii Eestis, kui ka välismaal. Andrew Tate´i hinnangul üritab süsteem teha mehi pehmodeks ja maskuliinsust hävitada.

Aga kindlasti võib ta mõjuda tavaliselt võrdsust normaalseks pidavale eestlasele misogüünselt ja üle võlli, kohati ka mulle. Samas, kui mulle tuleks mõni võõras naine ütlema, milline ma pean või ei pea olema, siis oleks mul sügavalt ükskõik. 

Andrew Tate’i teeb aga eriliseks see, et seda kõike räägib ta täiesti avameelselt, üheskoos eelpool mainitud F-pommide laviiniga ja ta ei tunne grammigi häbi. 

Andrew ja Tristan Tate on ennast ühiste äridega nullist üles ehitanud ning nende varandust hinnatakse 350 – 700 miljoni dollari väärtusesse. Vennad tunnistavad, et kuna nad on äärmiselt lähedased, siis ajavad nad kõiki ärisid koos, sh nad ka elavad koos, neil on ka ühised pangakontod, neil on kahepeale 33 eksootilist sportautot, sh 4 miljonit maksev Bugatti Chiron ja erinevat kinnisvara. Mehed resideeruvad Rumeenias ja Dubais.  

Tate räägib, et pärast mitu aastat kestnud kikkpoksi karjääri ta taipas, et selline ohtlik spordiala ei õigusta ennast mitte kuidagi, sest kikkpoksis ei liigu sellised rahad nagu tavapoksis, mis tähendab, et niimoodi jätkates ei saa ta kunagi rikkaks. Seega otsustas ta oma kikkpoksile pühendatud 8 tundi päevas suunata hoopis teadlikult äritegemisele, et saada rikkaks. Kaks aastat hiljem oligi esimene miljon teenitud. 

Oma esimesed miljonid teenis Tate naiste veebikaamera äridega. Hiljem asutasid vennad kasiinosid ja tegid tulusaid investeeringuid krüptovaluutadesse. Paar aastat tagasi asutasid vennad veebipõhise äritegemise koolitusplatvormi Hustler’s University (Hangeldaja ülikool), mis ühendab endas klassikalise motivatsioonikoolituse ja konkreetsed äritegemisnipid. 

Maailma enim googeldatud meheks sai Tate just tänu Hustler’s University´le. Nimelt tuli mehel idee luua oma tudengitele referaalprogramm, mis tähendab, et iga hustler sai soovi korral toodet turundada-reklaamida ja nõnda iga müügi pealt teenida endale kasumit.

Kuna Andrew Tate on ülimalt hea suuvoodriga ja äärmiselt laia silmaringiga, siis kutsus ta üles oma hustlereid kasutama tema videoid ja postitama neid kõikidesse sotsiaalmeedia platvormidesse. Paari kuuga kogusid hutslerite postitatud Andrew Tate’i TikTok-formaadi lühivideod miljardeid vaatamisi ning nii tõusiski mees maailmalava suurimaks staariks n-ö üleöö. 

See tähendab, et justki ei kuskilt ilmus kõikide sotsiaalmeedia platvormide toppi oma parimates aastates multimiljonärist kikkpoksija, kellel on hunnik sportautosid ja nii palju kaunitare, kui hing ihaldab. Sellisena esindab Andrew Tate nn. unelmate elumeest – see on mees kelle sugune tahaks olla praktiliselt iga teine (teismeline) noormees ja tõenäoliselt ka väga paljud teistes vanustes meesterahvad.

See ei pruugi olla parim eeskuju, aga see on Andrew Tate´i reaalsus. Ja kujuta nüüd ette, et tegu oleks miljonärist naisega, kellel on kümneid sportautosid ja kes ümbritseb end heas vormis noorte meeste hordidega… Kas sellist naist ka tühistama hakataks? Vaevalt küll.

 

Miks on Tate nii ohtlik Matrixile? 

Tänapäeva maailma kõige võimsam valuuta on tähelepanu ja seda on Tate’il rohkem, kui süsteemil (Matrixil) endal. 

Andrew Tate on nagu Batman – tal on raha, ta oskab võidelda, tal on naisi, tal on võimu ja kuigi paljud pole sellest veel aru saanud, on Tate ka omamoodi intellektuaal. Lisaks on Tate ka äärmiselt koomiline tegelane, täielik naljavend.  

Ja lisaks kõigele äsjamainitule on Tate’il ka “munasid”. 

Tate on muuseas korduvalt öelnud, et: 

  • süsteem (Matrix) on üles ehitatud pettusele ning maailmavalitsejad ei taha, et inimesed ärkaksid üles orjusest, kuhu nad on sattunud; 
  • kogu koroonavärk on täielik pettus;
  • globaalne soojenemine / rohepööre on täielik pettus;
  • sõjad on süsteemi poolt teadlikult ja süstemaatiliselt korraldatud ja et sõjaväkke ei peaks mitte keegi minema;
  • peavoolumeedia valetab iga päev;
  • jne.

Kuni aastani 2022 olid sellist juttu rääkinud ainult “lamemaalased” ja mõned torisejatest vanad onud, kes peale mitmekümne aastast karjääri pole endiselt suutnud oma sõnumit noortele “seksikaks” teha.  

Nüüd aga räägib samasugust juttu maailma enim googeldatud mees, nagu GTA arvutimängust välja karanud tegelane, kes kuidagi kehastus “päris maailmas” Batmanina. 

Kui selline mees ütleb sadadele miljonitele (kui mitte miljarditele) teismelistele ja sõjaväeealistele noormeestele, et süsteem valetab ja ära mine sõjaväkke, koroona on pettus, sõjad on pettus jne, siis need noored kuulavad sellist meest ja see teebki Andrew Tate’i süsteemile ohtlikuks. Süsteemile on äärmiselt oluline “saada noored kätte” varajases eas. 

 

Andrew Tate: Nad plaanivad mind süüdi lavastata 

Pärast tühistamise osaliseks saamist teatas Andrew Tate mitmes erinevas intervjuus ja videos, et süsteem kavatseb teda süüdi lavastada. Tate, kes hiljuti pööras islami usku, usub, et talle on antud kolm elu, millest üks läks siis, kui ta ülemaailmselt sotsiaalmeedias tühistati. Kui ta pärast seda vait ei jää, siis tema teine elu võetakse ära süüdi lavastamisega. Ning kui ka ka see ei õnnestu, siis jääb talle alles veel viimane elu ning selle kallale minnakse juba robustsemate meetoditega. 

Siin videos (november 2022) räägib Tate, et ta on süsteemile pinnuks silmas ja et talle on pakutud suuri summasid, et ta jääks vait ning müüks oma hinge maha. Lisaks mainib ta, et ta ei tapaks ennast mitte kunagi.  

Siin videos (detsember 2022) räägib Tate, et tema tühistamine ebaõnnestus, sest ta on endiselt sotsiaalmeedia platvormidel mega kuum teema ja et süsteemi järgmine samm on tema süüdi lavastamine milleski. Ja kui see ka ei õnnestus, siis viimane samm on, et ta koristatakse ära. Tate räägib, et ta on tänaseks niivõrd mõjuvõimas, et ta suudab isegi valimisi mõjutada. Tate tunnistab, et piisavalt raha on ca 25 miljonit, pärast mida pole enam eriti vahet palju raha on. Aga piisavat võimu pole mitte kunagi ja see ajendab teda edasi tegutsema. Vaata täispikka videot siit. 

Soovitan vaadata ka Patrick Bet-Davidi eksklusiivintervjuud Andrew Tate’iga (september 2022), 5-tunni jooksul käidi üle kõikvõimalikud teemad, sh rahad-naised-võim jne. 5 tundi järjest fookust hoida suudavad vähesed. 

 

Veel soovitan vaadata Piers Morgani hiljutist intervjuud Andrew Tate’iga (detsember 2022): 

 

Liiga tark ja liiga rikas, et teha midagi illegaalset

Intervjuudest tuleb välja, et Andrew Tate ei vihka naisi ja et ta ei õhuta vihakõne ning et ta on vägagi teadlik oma mõjuvõimust ja ohust süsteemile ning räägib, et ta ei tee ühtegi lollust, millega teda “vahele” saaks võtta. Oma väikesi pahesid ta siiski tunnistab, nagu nt autoga kihutamine, hotellides sigari suitsetamine või autoga valesti parkimine, “sest James Bondi käest ei küsita kunagi, kas ta siin parkida tohib”. 

Andrew Tate’i nõbu Luke räägib, et “Andrew on liiga tark ja liiga rikas, et teha midagi illegaalset. Ja ta on seda olnud juba väga pikka aega. Ma tunnen Andrewd väga pikka aega ja võin tunnistada, et ma ei ole teda mitte kunagi näinud tegemas midagi illegaalset. (-) Andrew teadis, et on süsteemile ohuks ning rääkis sellest avalikult mitmetes podcastides. Olen justiitsüsteemis äärmiselt pettunud ja ma ei usalda seda mitte grammigi”. 

Meeldetuletuseks, süsteem üritas samamoodi käituda ka Julian Assange’iga, kui viimane avaldas Wikileaksi kaudu USA valitsusele ebameeldivat infot. Esmalt üritati teda naeruvääristada ja tühistada meedia kaudu ning kui see ei õnnestunud, siis ilmus kusagilt välja mingi naine, kes väitis, et Julian Assange oli teda seksuaalselt ära kasutanud. See teema ei jõudnud kunagi kohtusse, sest puudusid asitõendid. Assange pidi sellegi poolest minema eksiili teistesse riikidesse, kus ta on viibinud viimased kümmekond aastat. Hiljem süüdistasid USA võimud teda veel igasugustes julgeolukuga seotud teemades ja terrorismis, kuigi mees oli lihtsalt ajakirjanik. 

Rumeenia on teatavasti äärmiselt korrumpeerunud riik ning seega poleks raske leida ühte kohtunikku, kes kirjutaks vajalikud paberid vajaliku tegelase kinni võtmiseks. Ja kui mängus on palju raha, siis leidub ka teisi tegelasi, kes vastavalt stsenaariumile oma rolli mängivad.   

Kui süsteemile ohtlikku inimest ka vangi panna ei suudeta või kui vangistus ei mõju laastavalt tema mõjuvõimule, siis viimane samm ongi tegelase kõrvaldamine ükskõik, milliste vahenditega.  

 

Ettevõtja, programmeerija ja influencer Alex Becker kirjutas eile oma Twitteris nii: 

Päikese lähedale lendamine on väga reaalne asi. 

Ilma põhjuseta vaenlaste loomine on kohutav mõte. 

Ainult siis, kui olete oma võimete tipul, olete kõige võimekam ennast täielikult hävitama. 

Kui olete haripunktis, kartke kõige rohkem iseennast. 

Seda saab rakendada Tate’i olukorrale, kuid see on suunatud teile. 

Alati, kui olete oma elus kõrgema taseme saavutamise või õnne saavutamise äärel, proovib teie alumine mina teid tagasi tõmmata. 

Iga kord. 

See tuleb sellest, et kardad muutusi või seda, et sa ei ole saavutatud edu väärt. 

Olge tähelepanelikud. 

  

Andrew Tate sai tagasi oma Twitteri konto, kui Elon Musk platvormi ära ostis:

https://twitter.com/cobratate  

Andrew Tate’i Rumble konto: 

https://rumble.com/c/TateSpeech 

 

Pärast bännimisi on Tate öelnud, et kui ta oleks teadnud, et ta saab nii kuulsaks, siis oleks ta teatud olukordades rohkem oma sõnu valinud ja püüab nüüd olla viisakam. Arreteerimisel ütles mees, et “Matrix on mind rünnanud”.

Seega – 2022. aasta lõppes ühe märgilise inimese märgilise mahatõmbamisega ja jääme saaga uusi, 2023. aastal lahtirulluvaid peatükke ootama.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt