Video! David Icke: Rahvas on ärkamas koroonapettusest! (eestikeelsete subtiitritega)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. detsember 2020 kell 10:34Foto: ekraanikuva

Inglise kirjanik ja uurija David Icke on osalenud mitmetel koroona meeleavaldustel Londonis, olles kümnete tuhandete protestijate keskel ja kallistades sadu inimesi. Ta ei kanna maski ega desinfitseeri oma käsi ning on terve kui purikas. Kuidas on see võimalik?

 

“Kui kevadel hakkasid levima hirmu uudised, siis läksid väga paljud sellega kaasa. Aga nüüd enam kui pool aastat hiljem on selge, et mitte mingit pandeemiat ei ole. Pettus on muuta inimühiskonda, kasutades ettekäändena võltsviirust. Tervise nimel hävitatakse maailma majandus, järgmiste lockdown´idega lähevad sulgemisele enamus ärid, mis kuidagi moodi siiani vastu pidasid. Kui inimesed ei saa tööl käia, siis muutuvad nad riigist sõltuvaks. Järgmiseks plaanitakse kodanikupalka, mis on n-ö ellujäämise sissetulek. Aga sellel on teatud tingimused: sul peab olema Bill Gatesi vaktsiin, sh mitte ainult üks vaktsiin, vaid iga aasta uus. Lisaks pead tegema kõik täpselt nii, nagu valitsus käsib, muidu raha ei saa. See on kodanikupalga täiskontrolli eelmaitse.

Et sellist plaani ellu viia, tuleb esmalt hävitada inimeste võimalus tööle ja sissetulekule. Sellepärast tehaksegi lockdown´e. Bill Gatesi palgal olev epidemioloog Niel Ferguson “ennustas” 2,2 M surnut Ameerikas ja 0,5 M surnut UK-s, sellise jamaga õigustati lockdown´e. Sulgemine oli väga oluline selle plaani ellu viimiseks, et hävitada maailma majandus.

Inimesed hakkavad nüüd seda mõistma, et nad on kinni püütud. M

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt