Dokfilm “Died Suddenly” on psy-op – killuke tõde segatuna suure hulga valedega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. detsember 2022 kell 9:30“Oleme Telegramis avaldanud kaks artiklit filmist “Died Suddenly” (“Äkksurmad”) ja konkreetsemalt just nendest trombidest, mida saab lugeda siit ja siit. Kuna minu hinnangul on kõige olulisem detail kogu selle koroonapettuse ja tervisediktatuuri karussellis viiruse olemuse pettuse paljastamine (loe: viiruseid ei ole olemas, tutvu infoga detailsemalt siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit, siit ja siit), siis ei pakkunud “Äkksurmade” filmi ilmumine mulle mitte mingisugust üllatust. Sellepärast polnud ma ise seda filmi kuni eilseni vaadanud ega detailsemalt analüüsinud. Lisan veel, et mind jätavad täiesti külmaks kõik artiklid ja uudised, mis räägivad kas vaktsiinide ohtlikkusest, koroonameetmete põhiseadusega vastuolus olemisest ning ka WHO ja WEF-i järjekordsetest tervisediktatuuri pressiteadetest. Ainus, mis mulle selles teemas tõsiselt huvi pakub, on fakt, et viiruste olemasolu pole mitte kunagi teaduslikult tõestatud, mis tähendab, et puuduvad tõendid, et viirused põhjustaksid haigusi või et viirused leviksid inimeste vahel jne, jne, sest kõik muu on piltlikult öeldes “aiaaugust rääkimine”,” juhatab teema sisse Hando Tõnumaa.

Järgnev artikkel põhineb uurija Joachim Bartolli töödel.

 

Vikipeedia:

PSYOPS (ingl Psychological Operations ehk Psy Ops < psühholoogilised operatsioonid) on infosõja alammõiste ja lühend, tähendades psühholoogilise sõja (PSYWAR) teostamist. USA-s on pärast 2010. aastat selle tähistamiseks kasutuses lühend PSYOP. Ajalooliselt on seda seotud propaganda mõistega, aga 21. sajandil ei samastu see enam meediaoperatsioonidega (MEDIAOPS), kuigi neid juhitakse koos. Tegu on irregulaarse sõjapidamisega, mida ei reguleeri sõjaõiguse põhimõtted. PSYOPS-e teostavad psühholoogiliste operatsioonide üksused. PSYOPS-ide oluline osa on tajujuhtimine eesmärgiga:

  • mõjutada vastase hoiakuid ja käitumisi (soovitud suunas, nt alla andma);
  • tagada kohalike koostöö, võimendada toetust piirkonnas;
  • nõrgestada vastaste võitlusvaimu.

 

“Died Suddenly” (“Äkksurmad”) on hiljaaegu ilmavalgust näinud dokumentaalfilm, mis analüüsib äkitselt surnud vaktsineeritute lahkamistel leitud trombe, mis on eeldatavalt surmade põhjuseks. Tänu heale turundusele ja professionaalsele produktsioonile on film kogunud üllatavalt palju populaarsust alternatiivmeedias ja “antivakserite” seas nii Eestis kui ka välismaal, sh on filmi võimalik vaadata isegi eestikeelsete subtiitritega.

Tuleme nüüd filmi “Died Suddenly” (“Äkksurmad”) juurde

Alustame üsna kindlast tõsiasjast, et praktiliselt mitte keegi väljaspool nn antivaksterite ja koroonaskeptikute kogukonda ei hakka seda filmi vaatama. Kõik, kellel oli vähegi huvi, said kogu info koroonapettuse ja vaktsiinide ohtlikkuse kohta kätte juba iseseisvalt viimase kolme aasta jooksul. Tänaseks taovad pandeemia-trummi veel ainult isiklike huvidega bürokraadid,

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt