Dr Mercola kutsub plaandeemialepingu tõttu riike üles WHO-st lahkuma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuni 2023 kell 15:10Genfis asuva WHO peakorteri hääletussaal. Foto: Wikimedia Commons / Thorkild Tylleskar

Riikidel, mis väärtustavad individuaalset vabadust ja austavad kehalist autonoomiat, on ainult üks valik: Maailma Terviseorganisatsioonist välja astuda. Nüüd on selge, et WHO kavatseb rikkuda neid mõlemat ja seejärel mõned senistest vabadustest kõrvaldada rahvusvahelise programmi One Health kaudu, mille WHO ja G20 tervishoiuministrid 2017. aastal ametlikult vastu võtsid. Mõiste „Üks Tervis“ võttis esmakordselt kasutusele EcoHealth Alliance, kes on seotud koroonapettuse korraldamisega. Artikkel ilmus dr Mercola veebilehel.

 

Tagantjärele on lihtne mõista, et globalistide plaan võimu koondada on töös olnud aastakümneid ja tegevuskava on alati sama: “Andke meile rohkem volitusi, et saaksime teid kaitsta ja hoida teid kaitstuna.” Paraku, iga kord, kui anname neile rohkem võimu, oleme ise vähem vabad.

 

Mis on One Health (Üks Tervis)?

Lühidalt öeldes on nüüd kaalul kogu meie eluviis, vabadus ja elukvaliteet – tegelikult meie inimlikkus. Ühe Tervise kontseptsioon on põhimõtteliselt suure globaalse plaani kulminatsioon, mis asetab inimeste tervise, loomade tervise, keskkonnaprobleemid, toidu, reisimise, eluaseme ja kõik muu ühte patta ning teeb WHO-st keskse otsustaja ja järelevaataja.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt