Endine CIA piloot kinnitab, et ükski lennuk WTC kaksiktornidesse ei sõitnud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. märts 2014 kell 15:45Endine CIA- ja tsiviilpiloot John Lear on vandunud, et lennukite kokkupõrge Maailma Kaubanduskeskuse kaksiktornidega oleks olnud füüsiliselt võimatu. Kui Leari juba 2008. aastal välja öeldud väiteid ametlikult ümber lükata ei suudeta, peab riik tunnistama tema “lennukite puudumise” teooriat.

 

John Lear on oma 2008. aastal kirjutatud notariaalselt kinnitatud tunnistuses kinnitanud, et Boeing 767 lennukitel oleks olnud võimatu Maailma Kaubanduskeskuse (WTC) kaksiktornidega kokku põrgata ka juhul, kui nende juhtideks oleks olnud kogenematud piloodid.

Lear on endine palgaline CIA piloot, kellel on ette näidata üle 19 000 tunni lennuaega ning kes on lennanud 100 eri tüüpi õhusõidukiga 60 riigis üle maailma. Lear läks erru aastal 2001, olles olnud piloodina ametis üle 40 aasta.

 

Ametlikud tõendusmaterjalid on kahtlased

Leari sõnul on WTC kaksiktornide langemine Boeing 767 kokkupõrgete tõttu USA valitsuse, meedia ja Riikliku Standardite ja Tehnoloogia Instituudi (NIST) valeväide, sest tõeline Boeing 767 ei oleks saanud meedias kujutatud viisil tornidesse sisse sõita. See oleks WTC teraspostidega kokku põrgates “torni sisse jooksnud”, lennuki vertikaalne ja horisontaalne saba oleks silmapilkselt õhusõidukist eraldunud, tabanud terasest talasid ning maha kukkunud.

Mootorid oleks aga terastaladega kokkupõrkes säilitanud oma väliskuju ning kukkunud kas maapinnale või mattunud kokku kukkunud ehitise rusude alla, kust neid oleks olnud võimalik hiljem tuvastada.

Samuti lisab Lear, et ükski Boeing 767 ei oleks kõrgusel 300 meetrit merepinnast säilitanud oma 860-kilomeetrist tunnikiirust, sest masina ventilaatoriosa ei ole võimeline sellise kiiruse ja kõrguse juures vastava õhu tihedusega hakkama saama.

Väidetav leitud lennuki 3 või 4 aknaavadega väliskere tükk ei vasta lennukile, mis oleks 860 km/h kiirusega terastalasid tabanud. Nimetatud tükk peaks olema täielikult “kortsus”. Ükski Boeing 767 mootor ei oleks läinud läbi ka terastaladest, ilma et ükski selle tükk poleks kukkunud maapinnale.

Leari eksperthinnangu alusel oleks pidanud ehitiste rusudes olema suuri Boeing 767 osasid, kaasa arvatud kolme mootori sisu, mille kaaluks on umbes 4000 kilo ning mis seetõttu ei oleks rusude hulgas kindlasti nähtamatuks jäänud. Ometi ei ole mingeidki tõendusmaterjale, et WTC rusude hulgas leidus suuri lennukiosasid, ehkki täielik masina kereosade kadumine on ju võimatu.

 

Kui avaldust ümber ei lükata, peab selle tunnistama ametlikuks tõeks

Esialgu jättis 9/11 Truth movement teooria lennukite puudumisest selle äärmuslikkuse pärast kõrvale. Kuid peale ratsionaalset ja teaduslikku analüüsi on nimetatud selgitus WTC sündmuste kohta saanud laialdast heakskiitu.

Erinevalt teistest avalduse vormidest on notariaalselt kinnitatud hinnang seaduse silmis tõde, kui seda just ümber ei lükata. Nüüd on võimalik nimetatud teooria kriitikutel esitada enda tõendusmaterjalid ja analüüs avalduse detailseks vaidlustamiseks. Kui kriitikud aga ei suuda vastupidist tõestada, on USA valitsuse kohustuseks tunnistada, et 9/11 komisjoni avaldatud selgitus on vale.

Komisjon 2002.–2004. aastal läbi viidud WTC kaksiktornide tragöödia uurimises pilootidelt või ekspertidelt tunnistusi ei võtnud.

Kogenud piloodina usub Lear, et versiooni järgi, kus lennukeid juhtisid kogenematud kaaperdajad, oleks olnud võimatu lennukil sedavõrd kontrollitud viisil ja sirgjooneliselt tornidesse sõita, sest langemise nurka ning kiirust oleks neil olnud äärmiselt keeruline kontrollida.

 

Uus videomaterjal 9/11 kohta

Briti uudistekanal Channel 4 valmistub esmakordselt avalikustama uut, avakosmosest salvestatud videomaterjali 9/11 sündmuste kohta. Telekanal on teatanud, et näitab Frank Culbertsoni poolt Rahvusvahelisest Kosmosejaamast filmitud videomaterjali juba järgmisel teisipäeval.

Tol ajal ainsa ameeriklasena ISS-i pardal olnud Culbertsoni teavitati 2001. aastal New Yorgi sündmustest ning üsna pea mõistis ta, et on just peatselt New Yorgi kohalt ka möödumas. Mees haaras kiiresti kaamera ning jäädvustas oletatavasti kaksiktornide kohalt paistva pildi.

Ehkki Rahvusvaheline Kosmosejaam ISS asub kõrgel Maa kohal, suutis Culbertson salvestada pildi, mida on meedias juba tuhandeid kordi jagatud. Ometi ei ole videomaterjali kordagi avalikkuse ees näidatud ning kõik kaadrid ei ole siiani inimestele kättesaadavad olnud. Praegu pole teada, kas peatselt avalikustatav video on tõeline või on üle kümne aasta oodatud videokunsti tehnilist täiustamist 9/11 sündmuste kohta teatud versiooni kinnitamiseks.

 

Allikad: Neon Nettle, Infowars, No More Games, RT

Vaata 9/11 sündmuste kohta ka eestikeelset “Ulmefilmi”

Foto: drjudywood.com

 

Toimetas Hendrik Mere

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt