9/11 lahendamine: pettus, mis muutis maailma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. aprill 2014 kell 21:00Veebruaris 2014 andis Rootsi veebiraadiole Red Ice Radio intervjuu USA uuriv ajakirjanik Christopher Bollyn, kes tutvustas oma uut raamatut “Solving 9-11: The Deception that Changed the World” (“9/11 lahendamine: pettus, mis muutis maailma”). Bollyn on vaidlustanud ametliku versiooni ning keskendub Iisraeli luureagentuuri Mossad osalemisele juhtumis.

 

Millal hakkasid 9/11 juhtumit uurima ja kuidas see muutis su elu?

Töötasin ajakirjanikuna ühes väikeses Washingtoni toimetuses ja käisin sel päeval perega New Yorgis. Järgmisel hommikul nägime, mis oli juhtunud ning teadsin, et see sündmus muudab kogu mu elu ja üldse ajalugu.

 

Kas see on esimene raamat, mille oled kirjutanud 11. septembri terrorirünnakutest?

Jah, kirjutasin ka artikleid 2001. –2012. aastatel, kui seda teemat põhjalikumalt uurisin. 2007. aastal ründasid mind mu Chicago kodus salapolitseinikud, mis viis korrumpeerunud kohtuprotsessini. Mind mõisteti süüdi vahistamisel vastupanu osutamises ning pärast seda kolisime perega naise kodumaale Rootsi. Hakkasin kirjutama raamatut, sest teadsin, et see informatsioon on vaja edastada kokkuvõtlikul ja kergesti loetaval kujul, mida inimesed saaksid endaga kaasas kanda. Tegelikult on raamatuid kaks, teine hõlmab kõiki originaalartikleid ning see moodustab komplekti.

Millised on mõned peamised punktid, millele raamatus keskendud?

Suur osa mu uurimusest hõlmab kuriteo varjamist ennast: tõendite hävitamine ja konfiskeerimine, õigusemõistmise takistamine, 9/11 kriminaaluurimise ja nõuetekohase kohtuprotsessi puudumine väidetavate kahtlusalustega.

Meil on lahendamata kuritegu, mida paljud inimesed ei mõista, kuna on näinud ainult FEMA ja 9/11 Komisjoni aruandeid. Need on aga riiklikult määratud uurijad, kes vaatasid, kuidas ehitis käitus enne kokkuvarisemist, kuid mitte varingut ennast. Teras läks taaskasutusse ning saadeti Hiinasse – see ei ole eeluurimine, kui hävitad asitõendid. FBI juhtis uurimist, see on valitsuse agentuur, mis tähendab, et inimesed, kes seal töötasid, on vastutavad selle kuritöö eest.

 

Millisena näed 9/11 katastroofi tänapäeval, alates kuriteo planeerimisest kuni läbiviijate ning varjamiseni välja?

See on üsna erinev valitsuse esitatud versioonist, kuidas Osama bin Laden ja tema 20 araabia terroristi selle läbi viisid. Avastasin oma uurimuse käigus, et Isser Harel, kes oli Iisraeli luureagentuuri Mossad direktor, ennustas sellist intsidenti ette 1979. aastal New Yorgis. 1993. aastal toimus esimene pommirünnak Maailma Kaubanduskeskusele, kui lõhkes autopomm, mis oli paigaldatud sinna FBI abiga. 2000. aastal algatati Project for the New American Century, mis vajas uutmoodi Pearl Harborit, et viia väed alaliselt Lähis-Ida riikidesse. Aasta pärast aruande kirjutamist juhtub rünnak ning isegi enne, kui tornid kokku varisevad, näeme Iisraeli endist peaministrit Ehud Baraki BBC stuudios Londonis rääkimas maailmale, kes on rünnakute taga ja nõudmas esimesena “terrorismivastast sõda”. Ta teatas ka, et USA peab juhtima seda koalitsiooni Afganistanis ning nagu me juba teame, on nende väed koos rootslaste, norralaste, eestlaste ja teistega olnud seal alates 2001. aasta oktoobrist. Tuleb küsida endalt, kas selliseid asutusi nagu Rootsi kaitseministeerium petetakse või nad mängivad kaasa selle pettusega.

Kui tunnistame 11. septembri terrorirünnakute ametlikku versiooni, siis aktsepteerime võltsajalugu ning see, kes kontrollib ajalugu, valitseb ka tulevikku. Nad on orjastanud meid võitlema fanaatilise islami ja üldse kogu islamimaailma vastu. Kui George Bush ütles: sa oled kas meie poolt või meie vastu, siis mõtles ta selle all kõiki NATO-sse kuuluvaid riike. See on banditism, riigid, kes olid varem neutraalsed, saadavad nüüd oma snaipereid sinna. 95% USA sõduritest, kes võitlevad Iraagis, arvavad, et nad on seal, kuna see riik mängis rolli 9/11 sündmustes. Ei leidu ühtegi tõendit, mis seda tõestaks, kuid niimoodi propaganda, sõjavägi ja meedia töötavad. Kui see pettus tuleks päevavalgele, siis riigid, kes on oma vägedega seal, peaksid selgitama, miks nad seal viibisid.

 

USA ja Iisraeli suhetel on pikk ajalugu ning see ei tulnud nagu välk selgest taevast, eks?

Jah, absoluutselt. 1946. aasta juulis toimus Palestiinas terrorismi false flag sündmus, mida lihviti, kasutamaks sõjataktikana. Need Iisraeli sionistidest terroristid lasid õhku hotelli Jeruusalemmas, kuna seal viibinud brittidel oli informatsiooni operatsioonist Black Sabbath, mis oleks neile eluohtlikuks kujunenud. Sama toimus kaksiktornidega, kuna hoonetes oli palju tõendeid finantskuritegudest. Selliseid juhtumeid leidub ajaloos palju ning need on töötanud, kui seekord oli sündmus liiga suur, nad läksid asjaga liiga kaugele ning ei arvanud, et inimesed avastavad nanotermiiti kiviprügi hulgast. See oli kirstunael nende ametlikku versiooni.

 

Räägi Iisraeli ja Mossadi osalusest selles ning kes selle taga võib olla.

Mossadi juht Isser Harel ja tema kaasosalised üritasid 1986. aastal saada Maailma Kaubanduskeskuse julgeoleku lepingud, kuid see luhtus. Arvan, et kui see oleks neil õnnestunud, siis oleksid rünnakud varem toimunud. Hiljem, tehes koostööd Ühendriikide juutidega, said nad oma lepingu ning just selle ettevõtte Kroll Associates arvutiruume tabas esimene lennuk. Teine sööstis Jaapani Fuji panga arvutiruumidesse. Lepingu saamine oli tähtis osa nende plaanist, kuna see andis neile ülevaate, kes ja millal hoonesse siseneb või sealt väljub.

 

Kuidas on see seotud sõjaväega? On öeldud, et samal ajal toimusid õppused, et neid segadusse ajada.

Jah, teame, et sel ajal toimus ka väga keerukas arvutikuritegu. Iisraeli, Mossadi arvutite tarkvara tootev ettevõte Ptech oli kõigi USA valitsusasutuste, sõjaväe, Valge Maja, FBI, CIA ja teise oluliste asutuste arvutite tarkvaraga seotud. Koostöös teise ettevõttega nimega MITRE, mis on põhimõtteliselt USA õhujõudude inseneri- ja tarkvarafirma, vaatasid nad, kuidas FAA ja sõjavägi omavahel koostööd teevad. Samal ajal toimusid nn kaaperdamise mängud – õppused, kuidas käituda, kui linnale lähenevad trajektoorist kõrvale kaldunud lennukid. Nad näevad ekraanil ainult täppe, mitte lennukeid ennast. Kui sündmus toimus, siis võisid nad mängus olla pooleli kolmanda päeva peal ning osalejad ei teadnud, kas see on nüüd osa mängust või toimub see päriselt. Neil oli tagauks arvutisüsteemi, et sellega manipuleerida.

 

Kui palju inimesi ja ettevõtteid võisid olla üldse sellega seotud?

Päris mitu ettevõtet, kus igaüks teadis ainult nii palju, mida tal oma töö tegemiseks vaja oli. Näiteks inimesed, kes valmistasid selle lõhkeaine näiteks värvina, ei pruukinud teada selle kasutusalast. Planeerimisel on kolm taset: arhitektuuri tasand (inimesed, kelle ülesanne on muuta avalikku arvamust, näiteks Bushid ja Kissingerid); juhtkonna tasand (inimesed nagu Michael Chertoff, kes täidaks nende käske iga hinna eest); töö tasand (neid, keda petetud midagi tegema). Peame nad oma kuritegude, massimõrva ja terrorismi eest vastutusele võtma.

 

Kas arvad, et kuupäev oli paika pandud või langes see kõik juhuslikult kokku?

Arvan, et sellisel juhtumil on mitu kihti, nad arvatavasti teadsid juba mitu kuud ette ning valisid kuupäeva just sellepärast, et meie hädaabinumber on 911. Selle taga võivad olla ka mingid teised numeroloogilised eripärad. Nad pidid seda sündmust aastaid plaanima ja olema valmis iga aspekti jaoks.

 

Mida arvad kaaperdamise stsenaariumist, et inimesed ei jäänud ellu, kuid nende passid leiti üles?

Võtsin juba varakult ühendust lennufirmadega, kuna kaaperdajate nimesid polnud reisijate nimekirjas. Ma ei usu, et nad olid üldse lennukis ning tegelikult ka seda, et need lennukid üldse tabasid neid hooneid, kindlasti mitte Pentagoni. Kui need araablased oleksid lennul olnud, siis näeksime videodokumentidest neist läbimas lennujaamu. Turvakontrolli ettevõte, mis selle eest vastutab, on veel üks Mossadi ettevõte. Paljud kahtlusalustest olid kaotanud oma passid viimastel aastatel ning neil oli lihtne jätta meile petlik vihjeterada inimesteni, keda nad kavatsevad süüdistada.

 

Rünnakutes süüdistatakse Al-Qaeda liikumist, räägi meile, mis võis olla selle eesmärk.

Arvan, et selle operatsiooni taga on Mossad olnud algusest peale. Öeldakse, et kõige kurja juur on raha, Ameerika kaitse-eelarve on enam kui kahekordistunud ning süüdistatakse Afganistani – riiki, mis ei ole isegi võimeline iseenda eest rääkima. Nad suutsid inimesed sellega nii vihale ajada, et nõustusid kõigega, mida valitsusel oli vaja terrorismiga võitlemiseks. Kongress andis Bushile loa kasutada jõudu ning tungida mis tahes riiki, et hädaohutu eemaldada ning nad kasutavad seda ettekäändena Aafrikas, Aasias, Lähis-Idas ja isegi USA-s endas.

 

Kuidas on sind Rootsis vastu võetud?

Siiamaani on Rootsi peavoolumeedia mind ignoreerinud ja see on murettekitav, kuna annab sõnumi, et nad tsenseerivad ennast ise või keegi teeb seda nende eest. Mul oli hea tunne siia tulles, nägin, kuidas Julian Assanget siin koheldi ning tutvusin Estonia laevahuku varjamisega. Mu naise endine mees oli pardal ning seda juhtumit uurides sain aru, kuidas meedia informatsiooni kinni mätsib demokraatlikes riikides.

 

Kui palju on USA välispoliitiliste jõudude dikteeritud?

Seda sionistide gruppi on finantseeritud algusest peale sellised inimesed nagu Rothschildide suguvõsa. Juba 1920-ndatel ja 1930-ndatel tegelesid need juudi kurjategijad relvade salakaubaveoga Palestiinasse. Neil on haare Ameerika välispoliitika üle ja üldse poliitilises sfääris: seda õpetatakse ülikoolides ning peetakse seal poliitiliselt korrekseks. Benjamin Netanyahu ütles, et 11. septembri sündmused olid kasulikud USA-le ja Iisraelile ning ma ei ütle, et ta oli selle taga, kuid see ei tee teda vähem kahtlustäratavamaks. 1976. aastal sai temast Jonathan Netanyahu Terrorismivastase Instituudi direktor ja 1979. aastal osales George H. Bush asutuse konverentsil koos teiste poliitiliste juhtide ja ajakirjanikega. Nad tahtsid luua uueks vaenlaseks terrorismi, kus kõik demokraatlikud riigid moodustaksid koalitsiooni, et selle vastu võidelda. Tema unistus on nüüdseks täitunud.

USA meediat omab kuus suurettevõtet, mitmekesisust ei eksisteeri, igal pool on samad uudised, mis toetavad sõda. Fox News on nagu vaimne piinamine: kui sa seda ei toeta, siis pole sa ameeriklane. Nad kasutavad psühholoogilist terrorismi, et inimesed nõustuks toetama kõike, mida nad kajastavad. Peale selle on see kuritegelik ettevõte, mis on käinud kohtus, kuna on häkkinud sisse inimeste telefonidesse ja elektronposti juba ammu enne NSA skandaali.

 

Arvan, et rünnakutest said kasu mitmed pooled. Kas see võib tõsi olla?

Muidugi, aga siiski eksisteerib väga kõrgetasemeline klass, mis on strateegiliselt seotud maavarade nagu kulla, maagaasi ja nafta omamisega. Praegu on nad kontrolli kaotanud Venemaa varade üle ning Ukrainas ja Süürias toimub geopoliitiline sõda, milles oma rolli mängib ka USA.

 

Riigid proovitakse pöörata Venemaa vastu, eks?

Täpselt, näeme seda Balti riikide ja teiste endiste Nõukogu Liidu riikide peal: USA ja tema liitlased proovivad haarata kontrolli ja juurutada läänemeelset režiimi tihti riigi enda arvelt. Võtame näiteks Eesti, mis on ajalooliselt ellu jäänud kauplemise maana Skandinaavia, Saksamaa ja Venemaa vahel. Kui mürgitada suhe tema ja Venemaa vahel, siis muutub riik sõltuvaks läänest. Peab küsima, kellele on kasulik, et Ukraina liituks Euroopa Liiduga – neil on alati olnud väga tihedad sidemed Venemaaga. See on väga ohtlik mäng, vaadake, mis juhtus Süürias, sama asi toimub igal pool: Kanadas, Malis, Liibüas jne.

 

 

Jäämäe tipuks olid 11. septembri terrorirünnakud, sellepärast ongi oluline, et inimesed seda mõistaks. See oli nende Achilleuse kand ning me peame süüdlased vastutusele võtma. Kui teine lennuk sõitis Lõunatorni, 82. korrusesse, siis seal oli nii kuum, et teras valgus maha kui kosk. 30–40 korrust ülevalpool jäid inimesed kohutava kuumuse kätte, sellepärast paljud neist otsustasid hüpata. Pääs katusele oli lukustatud ning inimesi ei olnud võimalik helikoptertitega evakueerida.

 

Mis sa arvad, milline maailmavalitsejate unistuste maailm välja näeb?

Sõda, sõda ja sõda. Nad loovad kaootilise korra ja lõikavad sellest kasu. Nende käsutuses on tuumarelvad ning nad on kõigeks võimelised. Meid on petetud, kuid me tahame oma lastele paremat tulevikku kui sõda. Arvan, et tänu internetile oleme avardanud on teadlikkust ja hoidnud ära mõned plaanitavad false flag üritused.

 

Christopher Bollyn kodulehekülg

Fotod: redicecreations.com, veteransnewsnow.com, geoengineeringwatch.org, robotika.lt

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt