Itaalia parlamendiliige: 9/11 oli sisetöö

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. september 2013 kell 18:30Screen Shot 2013-09-13 at 6.24.23 PM11. septembril pidas Itaalia parlamendiliige Paolo Bernini 9/11 rünnakute 12. aastapäeval ametliku kõne, milles ta tõi välja, et rünnaku puhul oli tegu sisetööga ning ametlik versioon sündmustest on vandenõu.

 

Mehe sõnul tõestatud, et on ametlik versioon sündmustest on vale: “See on selgelt vale ning praeguseks on maailm sellest aru saanud. Me ei saa ilmselt kunagi teada tõde, kuid see on kindlasti täiesti erinev loost, mida jutustab peavoolumeedia. Sellisel juhul saabki öelda, et kõik, mida sa tead, on vale, ning nagu Ameerika fraas käib: “See oli sisetöö”.

26-aastane poliitik, kes valiti rahvaesindajaks selle aasta veebruaris, võttis sõna ka Twitteris: “Kui keegi saab mulle näidata videot, kus on selgelt näha lennukit, mis sõidab sisse Pentagoni (mis on maailma valvatuim koht), siis astun ma tagasi.”

 

Video sõnavõtust (itaalia keeles):

 

 

Allikas: The Local

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt