Positiivne vaatenurk: Tornid olid õõnsad – keegi ei saanud surma ja keegi ei saanud viga!

11. september 2019 kell 10:4418 aastat tagasi leidis aset ajaloo kõige suurejoonelisem meediasündmus ja massirituaal, mis raputas maailma. Esimest korda ajaloos tuhastus lennuk jäljetult. Esimest korda ajaloos kukkusid terasest hooned kokku tulekahjude tõttu. Esimest korda ajaloos pulbristusid hiiglaslikud pilvelõhkujad nii, et rususid praktiliselt ei jäänudki alles. See on kolm (3) korda “esimest korda ajaloos”…

 

11. septembril 2001. aastal rööviti läänemaailma inimestelt teadvus; selline seisund tekitab hirmu ja paranoiat ning nõnda ei suudeta enam objektiivselt mõelda. Inimesed kardavad, et moslemid panevad pommi nende toidupoodi või lennukisse. Inimesed usuvad igasugust jama.

9/11 terrorirünnakud oli suur sündmus, sest meie teleekraanidelt ainult seda näidatigi, läänemaailm oli justkui teleekraanide ette kinni liimitud; me nägime neid lennukeid hoonetesse lendamas sadu, kui mitte tuhandeid kordi. Meile öeldi, et tuhanded inimesed hukkusid, sest kuskil koopas oli mingi habemega koll soovinud Ameerikale halba. See oli uue ajastu algus.

 

Vandenõukultuur sai II taseme programmeeringu

2005-2008 oli aeg, mil hakkasid massiliselt liikuma vandenõuteooriad selle kohta, et 9/11 terrorirünnakuid ei korraldanudki üks habemega koll Afganistani koopas, vaid see oli hoopis USA valitsuse ja/või Iisraeli sisetöö. Filmid nagu “Loose Change” ja “Zeitgeist” ning tegelased nagu David Icke ja Alex Jones aitasid levitada infot, et 9/11 kui sündmus siiski toimus enam vähem nii nagu meile uudistest öeldi, ainult, et seda ei korraldanud mitte Osama Bin Laden vaid president George Bushi valitsus ise. Ehk ära vahetati tont, aga lugu ise jäeti enam-vähem samaks. Seega said vandenõudega tutvust teinud inimesed teist kordse programmeeringu ideest, et 3000 inimest hukkusid.

Oi, nad tõmbasid mind haneks Osama Bin Ladeniga, aga nüüd ma tean, et selle korraldas valitsus ise!

Neid, kes said teise programmeeringu looga, et 9/11 oli massimõrv, on väga raske veenda, et neile on ühe korra uuesti kott pähe tõmmatud; väga raske on lahti lasta oma esimestest vandenõu-tõekspidamistest, sest nemad on neid 3000 hukkunut leinanud juba kaks korda…

 

Mis lennukid?

Lennukid, mis väidetavalt lendasid tornidesse, koosnevad mõlemad kolmest miljonist osakesest, aga me ei näe, et ükski nendest osakestest tuleks kokkupõrke hetkel hoonega lennuki küljest lahti. Lennukid sisenevad hoonetesse sama kiirusega, millega nad lendavad vabas õhus; pole mitte mingit kokkupõrke momenti, mis pidurdaks lennuki hoogu või lõhuks lennukit.

2007. aastal nägi ilmavalgust Simon Shacki koostatud murranguline dokfilm “September Clues” (Septembri vihjed), mis analüüsib USA telekanalite 11. septembril edastatut ning juhib tähelepanu sellele, et tegemist oli meediavõltsinguga; mitte ükski päris lennuk ei lennanud WTC tornidesse, vaid need olid CGI lennukid (computer-generated imagery) ehk arvutigraafika.

Hiljem avas Simon Shack meediavõltsinguid analüüsiva portaali ning koostas üheskoos Hoi Polloi nimelise uurijaga VIC-SIM raporti (simulated victims ehk simuleeritud ohvrid), mis paljastab, et 9/11 rünnakutes hukkunute arvud on ülespuhutud ja simuleeritud (näiteks vt SSDI, social security death index – rahvastiku registris ei ole 11. septembril 2001 registreeritud 3000 hukkunut).

Paljud suutsid esimese I tasandi programmeeringust lahti lasta ning mõistsid, et 9/11 lugu ei ole selline nagu meedia seda kirjeldas. Nüüd on nad aga kinni jäänud II tasandi programmeeringusse – sündmus toimus, aga selle korraldas valitsus. Teist korda programmeeringust lahti lasta on väga raske, sellepärast meediavõltsing ongi jäänud vandenõumaailma nišižanriks.

Kui me oleme juba aastaid tagasi välja tulnud infoga, et ükski lennuk päriselt tornidesse ei lennanud ja hukkunud on simuleeritud, aga enamus nn tõeliikumise inimesi pole sellest siiani aru saanud, siis on siin midagi väga omapärast toimumas. Informatsiooni kulgemine ei ole lineaarne.

David Icke’i foorumid, Godlike Productions, Reddit Conspiracy, Above Top Secret jne usuvad siiamaani lennukeid ja 3000 hukkunut. Me oleme tunnistajaks, et head mõtted ja lahendused ei levi alati isegi siis kui neid hästi presenteerida. Ma tean inimesi, kes on 9/11 pettusega olnud kursis üle 10 aasta, aga kes pole siiani aru saanud, et tegemist oli telefilmiga.

Kui lennukid on CGI, siis on meedia täielikult selle sündmusega seotud. 9/11 ei olnud false-flag ehk libaoperatsioon vaid meediasündmus – ja need on kaks täiesti erinevat asja. Kui sa saad aru, et lennukeid polnud, siis sa oled juba poolel teel ja mõistad, et 250 inimest on pääsenud. Siis järgmine küsimus on, et aga miks nad pidanuks tapma need ülejäänud 2500+?

 

“9/11” kui suurejooneline telefilm

Kui sa omad kontrolli meedia üle, siis kas sul on oma huvide nimel vaja lennutada päris lennukeid või droone ja tappa süütuid inimesi? Sa võiksid samahästi teha ühe telefilmi sellest.

Telekast käib täiesti ajuvaba film: üks habemega koll on kaaperdanud neli lennukit maailma kõige turvatumas lennutsoonis, kaks pilvelõhkujat on kokku kukkunud ning tänaval on pealtnägijad, kes kirjeldavad detailselt miks ja kuidas tornid kokku kukkusid.

Vahel tundub, et nähti rohkem vaeva selliste filmidega nagu “The Matrix” kui “9/11” telefilmiga. Need lennukid on naeruväärsed, nad jätavad tornidesse silueti nagu koiott sealt maanteekihutaja multikast. Kas on võimalik, et nad teevad need sündmused sihilikult niivõrd jaburad, et julgustada neid väheseid, kes on võimelised oma peaga mõtlema?

Kas sa usud, et ta jooksis sinna seina sisse ja jättis sellise augu? Ei usu. Aga miks peaks keegi uskuma, et see lennuk lendas hoonesse ja jättis oma silueti maha?

Kui rääkida mõnest actionfilmist, kus peategelaseks on ilmselge kaabakas, nagu näiteks esimene “Terminaator” (1984), kus peategelast kehastas näitleja nimega Arnold Schwarzenegger, siis saadakse aru, et tegemist on väljamõeldud tegelasega, kes eksisteerib ainult ekraanil.

Ja kui me räägime telefilmist “9/11”, mille peaosas oli Osama Bin Laden, siis ka tema puhul on tegemist välja mõeldud tegelasega, kes eksisteerib ekraanil. Meie suhe selliste tegelastega eksisteerib ainult ekraanide vahendusel.

Kuigi telefilmi stsenaariumi kohaselt oli Osama Bin Laden maailma tagaotsituim mees juba aastaid, siis maailma enim turvatud ja kõige arenenuma riigi salateenistusel ei õnnestunud seda pätti kätte saada. Küll aga õnnestus BBC-l teha selle tegelasega eksklusiivintervjuu Afganistani koopast.

Viimastel aastatel on palju on räägitud sellest, et pole olemas kosmosest tehtud fotosid Maast vaid kõik on CGI pildid, see on väga oluline punkt!

Ma juhin tähelepanu, et NYC on maailma meediapealinn ning 11. septembril olid kõik suured uudistekanalid seda sündmust kajastamas, sh oli taevas mitu telekanalite helikopterit “otseülekannet” tegemas. Samuti on meil ca 50 väidetavat amatöörvideot “teise lennuki rünnakust”. Ning ma juhin tähelepanu, et esimese lennuki “kokkupõrke” ja esimesest torni varingu vahele jäi umbes 80 minutit.

Aga meil pole mitte ühtegi (!) videot sellest, kuidas keegi põgeneks nendest tornidest, st väljuks ustest.

Mitu helikopterit oli taevas ja kõik filmisid ainult seda auku torni sees, mitte keegi ei suunanud kaamerat tänavatele, et vaadata, mis maa peal toimub? Meil on videoid kaosest, mis toimus tänaval, tolmupilvest jne, aga mitte ühtegi kaadrit tornidest põgenevatest inimestest. See oleks Pulitzeri auhinda väärt kaader, mille eest iga ajakirjanik võitleks.

Inimesi on mitu korda ninapidi veetud ja kogu selle aja on arvatud, et WTC (World Trade Center – Maailma kaubanduskeskuse) kaksiktornid olid täis büroosid, kontoreid ja agentuure, kus töötasid tuhanded hinged. Aga kas on võimalik, et ehk olid tornid seest õõnsad ja seal ei töötanud praktiliselt mitte keegi?

 

Tornid olid õõnsad

Kui kaks 110-korruselist hiiglaslikku torni kokku varisesid, siis jäi neist alles vaid pisike hunnik rususid, justkui seal oleks kolme-korruseline maja ära hävitatud. Kus on tuhandeid kilomeetreid kaableid, tuhanded WC-potid, tuhanded arvutid, vee dispenserid, mööbel… Kus on 2 x 110 korrust?

Kuhu kadusid tornid? Selle üle on palju vaieldud, ametliku teooria kohaselt tornid lihtsalt tolmustusid, sest nad ei pidanud vastu nii suure raskuse all. New Yorgi linnapea Rudolph Giuliani ütles 12. septembri hommikul antud intervjuus, et rekkad on öö läbi tööd teinud ja palju rususid juba ära vedanud. Mehhaanikateadlane dr Judy Wood räägib, et tornid hävitati suunatud vabaenergia tehnoloogia relvaga, mis suudab muuta kõik mateeria pulbriks.

Kas tõesti see kõik tuhastus ära salajase relva abil, mida mitte keegi pole mitte kunagi näinud ja kuidagi tõestada ei saa, või on loogilisem, et tornid olid seest tühjad ning sellepärast pole seal tohutult rususid ja tuhandete kontorite sisusid?

Kui tornides töötasid kümned tuhanded inimesed, siis selle kolme aastakümne jooksul kui tornid püsti seisid, pidanuks tornides toimuma tuhanded sünnipäevade tähistamised, tuhanded firmapeod jne. Vaata kas sa leiad Googlest mõne office party pildi, mis WTC kaksiktornides kunagi toimus?

Selliseid pilte pole ja seda väga lihtsal ja loogilisel põhjusel: selliseid pidusid nendes tornides ei korraldatud.

Miks?

Sest nendes tornides ei olnudki eriti inimesi. Tegemist oli hiiglasliku maketiga, mis ehitati teadmisega, et telefilmi “9/11” raames see saaks ära hävitatud.

Tornid olid seest õõnsad – sellepärast polnud peale varingut alles ka mingeid rusid, 2 x 110 korrust lihtsalt haihtusid. Tagajärg: nagu kolme-korruseline maja oleks ära hävitatud.

Tõenäoliselt oli tornides ainult kümmekond korrust: fuajee, vaateplatvorm, restoran Windows Of The World ning vahekorrused strateegiliste rentnike ja varifirmadega.

WTC liftid ei sõitnud otse üles, vaid sa pidid tegema ümberistumise, seega need vahekorrused olid ka kahtlemata päris, aga ülejäänud torn oli seest tühi – õõnes. See selgitab ka miks polnud peale varingut rususid. Vahet pole, kuidas tornid alla toodi, mida vähem asju seal sees oli, seda lihtsam seda teha oli. Ja kui tornid olid õõnsad, siis nad ei vajanudki nii palju struktuurtuge, kui teised (päris) hooned.

Need tornid fotodel on Sydney Tower ja Space Needle vaatetorn Seattle’is.

Selline võis olla WTC kaksiktornide tõeline struktuur.

Kesktugi hoiab koos torni ja saab lisatuge karkassist; mõned vahekorrused, seinad ümber ja läheb. Pole vaja sadu kilomeetreid ventilatsioone ja torusid, tuhandeid kilomeetreid kaableid. Restorani ja vaateplatvormi üleval hoidmine nõuab muidugi tugevat konstruktsiooni aga see on praktiliselt mitte midagi, kui võrrelda seda 110 päris korrusega. Sellist hoonet alla tõmmata on kordades lihtsam kui massiivset pilvelõhkujat. Ja kui ta oli seest tühi, siis miks peaks keegi arvama, et seal olid sees inimesed?

Paljud arvavad, et kui tornid olid seest õõnsad ja seal polnudki inimesi sees, siis sellist asja ei saaks lavastada New York Citys, sest seal on nii palju inimesi ja keegi ikka saaks aru. Jah, NYC on suur, aga tegelikult see teebki sellest ideaalse koha, kus mustkunst ära teha. Inimesed käisid tornides, inimesed einestasid ülakorruse uhkes restoranis Windows Of The World ja inimesed käisid katusel imetlemas NYCi panoraami – see kõik on päris ja ma ei vaidle selles osas.

Aga WTC kaksiktornide all asus NYC metroo peatustesõlm ning see pani tuhandeid inimesi päevas läbi WTC fuajee liikuma, sest metroosse pääseski läbi WTC. Millised näevad välja tuhanded Manhattanil liikuvad inimesed, kes jalutavad läbi WTC fuajee, et minna metroosse või restorani ja vaatlusdekile? Nad näevad muuhulgas välja ka nagu tuhanded inimesed, kes töötaksid WTC kontorites.

Aga kas vaatlusdekil ja restoranides töötavad inimesed olid kuidagi rünnakute lavastamisega seotud?

Tuletagem meelde, et esimene lennuk “lendas” torni kell 8:46 hommikul. Kui nad nii väga tahaksid inimesi tappa, siis miks nad tegid seda nii vara? Miks mitte seda teha kell 10 või 11, kui on palju rohkem inimesi tööl? Turistiatraktsioonid avati alles 9:30, aga kui sa teed rünnaku ära 45 minutit enne seda, siis ei hakka turist kohale ronima. Ning need, kes tulevadki, neile on anda hea ettekääne, miks nad minema saata.

1993. aastal toimus WTC tornide keldris pommiplahvatus, mis hirmutas ära potentsiaalsed rentnikud. Üürnike kesine huvi WTC tornide vastu oli teada-tuntud teema NYCi kinnisvaraturul.

“9/11” oli üks geniaalselt lavastatud telefilm. Tõeline mustkunstitrikk – lausa vapustav, millega hakkama saadi. Selle lavastamisele kulus aastakümneid. Need hooned ehitati teadmisega, et need ühel hetkel hävitada. Need tornid ehitati 1960ndate lõpus, aga planeerimine ise algas aastakümneid varem. Aplodeerin veelkord, “9/11” korraldajad olid palju loomingulisemad kui enamus meist.

 

Keegi ei saanud surma ja keegi ei saanud viga

Ockhami habemenuga: mis tundub loogilisem – kas see, et valitsus või habemega tont lennutas päris lennukid tornidesse, tappis 3000 inimest ja lennukikütus sulatas tornid, mis oma enda raskuse all pulbristusid ja sellepärast pole rususid. Või see, et tornid olid seest tühjad, lennukeid polnud, hukkunud on võltsitud ning tegemist on teleteatriga? Juba ainuüksi 9/11 korraldamine nõuab suurt abiväge – mõtle, kui raske oleks saada kampa inimesi, kui nad teavad, et nende tegevuse käigus saavad süütud inimesed surma. Palju lihtsam on saada kampa inimesi, kui nad teavad, et keegi ei saa surma.

Sellepärast pole meil ka vilepuhujaid, sest nende südametunnistusel ei lasu hukkunud inimesi. Kõik osalised võtsid osa suurejoonelisest Hollywoodi produktsioonist ja said selle eest raha. Kas sa oled näinud, et 3000 hukkunu omaksed käivad iga aasta nendel mälestusüritustel? Mine proovi üles leida need perekonnad, edu sulle sellega. Ja kui sa seda teed, siis jõuad samale järeldusele – keegi ei saanud surma ja keegi ei saanud viga. Neid peresid pole olemas, sest hukkunuid pole olemas.

Aga kõik need videod hüppajatest, kes põlevatest tornidest põgeneda üritasid?

Puhas Hollywood… Nagu pilvelõhkujates tavaks, siis ka WTC aknad ei käinud lahti. Videotes me näeme hordide viisi inimesi lahtistel akendel kõõlumas ja lehvitamas. Enamus inimesi ei suuda vaadata tornidest hüppajate kaadreid, sest see on liiga dramaatiline. Tegelikult me näeme nendes kaadrites, et need nn hüppajad peaksid tegema silmad ette kaugushüppe maailmameistritele, olles sooritanud hüppe WTC tornist kümmekond meetrit kaugemale.

Kui tuhanded inimesed hukkusid, siis peaks neil kamba peale olema vähemalt kümme tuhat lähedast, kes kõva kisa teeksid. Miks pole kohtuprotsesse? Miks pole kedagi süüdi mõistetud? Miks me ei näe iga aasta tuhandeid inimesi kõva kisa tegemas? Las ma ütlen teile miks: sest neid pole olemas; sest hukkunuid pole olemas; 9/11 oli telefilm. Keegi ei saanud surma ja keegi ei saanud viga.

See hetk, kui sa sellest tõeliselt aru saad, et tegemist oli kõigest ühe suurejoonelise telefilmiga ning piilud kaardina taha; sõltumata sellest, kas sa nõustud nende meetoditega, siis lihtsalt produktsiooni vaatenurgast on tegemist meistriteosega – tegemist oli meie ajaloo grandioosseima produktsiooni- ja kunstiteose ning performance’iga. Ja nagu igasuguse kunstiga, võid sa ka seda tõlgendada nii kuidas ise soovid.

Keegi ei saanud surma ja keegi ei saanud viga – kas see pole mitte positiivne?

 

Hando Tõnumaa

 

Kasutatud allikad: lingid artikli sees

Soovitatav lisalugemine/vaatamine:

https://www.ulmefilm.ee/ (Eestikeelne doksari 9/11 rünnakutest)

http://www.septemberclues.info/

https://cluesforum.info/

https://www.johnlebon.com/

http://fakeologist.com/

https://tngbreakingreality.com/

https://www.youtube.com/watch?v=5QlWZQMYdfA&t (Simon Shacki koostatud film “September Clues”)

https://www.youtube.com/watch?v=Ja67D0vKh6U&t (Ace Bakeri koostatud film “9/11 Psy Opera”)

https://www.youtube.com/user/BrianSStaveley (Brian Stavely Youtube’i kanal 9/11)

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6