Ajatu. Positiivne vaatenurk: Tornid olid õõnsad – keegi ei saanud surma ja keegi ei saanud viga!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. september 2022 kell 12:44Kaksiktornide ehituse aegu võetud kaader, 1972. Foto: ADFF via The Architect’s Newspaper 

20 aastat tagasi leidis aset ajaloo kõige suurejoonelisem meediasündmus ja massirituaal, mis raputas maailma. Esimest korda ajaloos tuhastus lennuk jäljetult. Esimest korda ajaloos kukkusid terasest hooned kokku tulekahjude tõttu. Esimest korda ajaloos pulbristusid hiiglaslikud pilvelõhkujad nii, et rususid praktiliselt ei jäänudki alles. See on kolm (3) korda “esimest korda ajaloos”…

Artikkel ilmus Telegramis esmalt 11. septembril 2019.

 

11. septembril 2001. aastal rööviti läänemaailma inimestelt teadvus; selline seisund tekitab hirmu ja paranoiat ning nõnda ei suudeta enam objektiivselt mõelda. Inimesed kardavad, et moslemid panevad pommi nende toidupoodi või lennukisse. Inimesed usuvad igasugust jama.

9/11 terrorirünnakud oli suur sündmus, sest meie teleekraanidelt ainult seda näidatigi, läänemaailm oli justkui teleekraanide ette kinni liimitud; me nägime neid lennukeid hoonetesse lendamas sadu, kui mitte tuhandeid kordi. Meile öeldi, et tuhanded inimesed hukkusid, sest kuskil koopas oli mingi habemega koll soovinud Ameerikale halba. See oli uue ajastu algus.

 

Vandenõukultuur sai II taseme programmeeringu

2005-2008 oli aeg, mil hakkasid massiliselt liikuma vandenõuteooriad selle kohta, et 9/11 terrorirünnakuid ei korraldanudki üks habemega koll Afganistani koopas, vaid see oli hoopis USA valitsuse ja/või Iisraeli sisetöö. Filmid nagu “Loose Change” ja “Zeitgeist” ning tegelased nagu David Icke ja Alex Jones aitasid levitada infot, et 9/11 kui sündmus siiski toimus enam vähem nii nagu meile uudistest öeldi, ainult, et seda ei korraldanud mitte Osama Bin Laden vaid president George Bushi valitsus ise. Ehk ära vahetati tont, aga lugu ise jäeti enam-vähem samaks. Seega said vandenõudega tutvust teinud inimesed teist kordse programmeeringu ideest, et 3000 inimest hukkusid.

Oi, nad tõmbasid mind haneks Osama Bin Ladeniga, aga nüüd ma tean, et selle korraldas valitsus ise!

Neid, kes said teise programmeeringu looga, et 9/11 oli massimõrv, on väga raske veenda, et neile on ühe korra uuesti kott pähe tõmmatud; väga raske on lahti lasta oma esimestest vandenõu-tõekspidamistest, sest nemad on neid 3000 hukkunut leinanud juba kaks korda…

 

Mis lennukid?

Lennukid, mis väidetavalt lendasid tornidesse, koosnevad mõlemad kolmest miljonist osakesest, aga me ei näe, et ükski nendest osakestest tuleks kokkupõrke hetkel hoonega lennuki küljest lahti. Lennukid sisenevad hoonetesse sama kiirusega, millega nad lendavad vabas õhus; pole mitte mingit kokkupõrke momenti, mis pidurdaks lennuki hoogu või lõhuks lennukit.

2007. aastal nägi ilmavalgust Simon Shacki koostatud murranguline dokfilm “September Clues” (Septembri vihjed), mis analüüsib USA telekanalite 11. septembril edastatut ning juhib tähelepanu sellele, et tegemist oli meediavõltsinguga; mitte ükski päris lennuk ei lennanud WTC tornidesse, vaid need olid CGI lennukid (computer-generated imagery) ehk arvutigraafika.

Hiljem avas Simon Shack meediavõltsinguid analüüsiva portaali ning koostas üheskoos Hoi Polloi nimelise uurijaga VIC-SIM raporti (simulated victims ehk simuleeritud ohvrid), mis paljastab, et 9/11 rünnakutes hukkunute arvud on ülespuhutud ja simuleeritud (näiteks vt SSDI, social security death index – rahvastiku registris ei ole 11. septembril 2001 registreeritud 3000 hukkunut).

Paljud suutsid esimese I tasandi programmeeringust lahti lasta ning mõistsid, et 9/11 lugu ei ole selline nagu meedia seda kirjeldas. Nüüd on nad aga kinni jäänud II tasandi programmeeringusse – sündmus toimus, aga selle korraldas valitsus. Teist korda programmeeringust lahti lasta on väga raske, sellepärast meediavõltsing ongi jäänud vandenõumaailma nišižanriks.

Kui me oleme juba aastaid tagasi välja tulnud infoga, et ükski lennuk päriselt tornidesse ei lennanud ja hukkunud on simuleeritud, aga enamus nn tõeliikumise inimesi pole sellest siiani aru saanud, siis on siin midagi väga omapärast toimumas. Informatsiooni kulgemine ei ole lineaarne.

David Icke’i foorumid, Godlike Productions, Reddit Conspiracy, Above Top Secret jne usuvad siiamaani lennukeid ja 3000 hukkunut. Me oleme tunnistajaks, et head mõtted ja lahendused ei levi alati isegi siis kui neid hästi presenteerida. Ma tean inimesi, kes on 9/11 pettusega olnud kursis üle 10 aasta, aga kes pole siiani aru saanud, et tegemist oli telefilmiga.

Kui lennukid on CGI, siis on meedia täielikult selle sündmusega seotud. 9/11 ei olnud false-flag ehk libaoperatsioon vaid meediasündmus – ja need on kaks täiesti erinevat asja. Kui sa saad aru, et lennukeid polnud, siis sa oled juba poolel teel ja mõistad, et 250 inimest on pääsenud. Siis järgmine küsimus on, et aga miks nad pidanuks tapma need ülejäänud 2500+?

“9/11” kui suurejooneline telefilm

Kui sa omad kontrolli meedia üle, siis kas sul on oma huvide nimel vaja lennutada päris lennukeid või droone ja tappa süütuid inimesi? Sa võiksid samahästi teha ühe telefilmi sellest.

Telekast käib täiesti ajuvaba film: üks habemega koll on kaaperdanud neli lennukit maailma kõige turvatumas lennutsoonis, kaks pilvelõhkujat on kokku kukkunud ning tänaval on pealtnägijad,

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt