Finantsmaailma gerilja V banksteritest ja USA pankrotist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. oktoober 2013 kell 13:30guerrilla24. septembril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu gerilja-majandusteadlane, kes nimetab end V-ks. Ta on töötanud mainekates turundusettevõtetes ja investeerimispankades ning andnud oma panuse eraettevõtete mõttekodades, loomaks uusi investeerimispoliitikaid. V ennustas täpselt, kuidas toimub eurotsooni kriis ja oli esimene, kes hoiatas Jaapani majanduspoliitika kokkukukkumise eest, mille doominoefekt mõjutab tõsiselt maailmamajanduse toimimist.

 

Mis toimub tänapäeva finantsmaailmas?

Inimesed heitlevad sellise ebainimliku olendiga nagu bankster (sõnadest pankur ja gangster tuletatud termini autor on kirjastaja ja finantsasjatundja Gerald Celente). Alati on olnud grupp inimesi, kes on ennast teistest eraldanud ja kõrgemale tõstnud ja kasutanud sajalasi võtted rahva kontrollimiseks. Kõige tõhusamaks kontrollmehhanismiks on alati olnud eraviisiline kontroll raha ja selle trükkimise üle. Suurem osa kannatustest, mida me näeme maailmas, on sisuliselt põhjustatud pikk aega eksisteerinud pankurite kartelli poolt.

 

Miks nad seda teevad?

Olen rääkinud paari pankurite kartelli liikmega ja tundub, et nad ei tee seda raha pärast, vaid pigem mängulisuse ja võistlemise pärast. Kõige madalamal tasemel Wall Streetil on börsimaakler, kelle jaoks raha on nagu punktid arvutimängus. Suur osa börsimaaklereid läheb Wall Streetilt lahkudes pankrotti, sest nende ohjeldamatu ja kiire elustiil nõuab rohkelt ressursse. Karjääriredelil üles ronides saab väljakutseid ja põnevust otsinud noorest inimesest, kes leevendab oma pingeid trendikalt kokaiiniga, südametunnistuseta kiskjamentaliteediga masin, keda huvitab vaid kasum, võim ja kontroll.

Wall-Street

 

Kuidas bankster’i ära tunneb?

Nad on väga ülbed, uskudes, et on universumi meistrid. Sellised pankurid arvavad, et nad on massidest erilisemad ja kõrgemal ning neil on õigus kujundada inimkonda. Reaalsuses aga kustub nende täht sageli pankrotti minnes, millest nad on võimetud välja rabelema.

 

Millel nende jõukus ja võim põhineb?

Üle tuhande aasta on paljud grupeeringud proovinud saada enda kätte rahavarustust. Nüüdseks on jõutud tasemele, kus on loodud ühendusi rohkem kui kunagi varem. Neil on enda loodud maailm, mis valitseb meie oma, tõmmates nööre pankades, tööstuses ja tootmises. Need omakorda kontrollivad riikide poliitikat, mis annabki neile totaalse võimu. Neil on vaja ülemaailmset kriisi, mis sunniks terve maailma põlvili ja annaks neile soovitud täieliku kontrolli.

 

Paljudel riikidel puudub raha juurde trükkimise võimalus. Miks neil lubatakse seda föderaalreservi pangas teha?

Föderaalreservi süsteem (FED) loodi 1913. aastal. Selle vastu võitlesid mitmed poliitikud, näiteks endine senaator Louis Thomas Mcfadden. Tema sõnul ei olnud USA kodanikel aimugi, et pankurite kartell koos töösturitega on neilt riigi üle võtnud ja hõivanud valitsuse.

FED

 

Keskpangasüsteemis on mitmed erapankurid siiani tundmatud ja me ei tea nende tegutsemisest mitte midagi. Nüüdseks meie hulgast lahkunud ajakirjanik Tim Russert intervjueeris FED-i juhti Alan Greenspani, kes vastas küsimusele, milline seos on temal ja USA presidendil, et ei olegi, ja neid ei huvita, kes on president ja millised on seadused. Nad püüavad jätta kõikvõimsat muljet, ent alahindavad vabaturgu, mis dikteerib käibevahendi. Keskpankurid on paanikas kulla ja hõbeda hinnatõusu pärast, proovides seda mitmekordselt alla suruda – see on neil ka õnnestunud. Samuti ei sõdi me mitte demokraatia pärast Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas, vaid korporatsioonide ja panganduspõhimõtete tõttu, mis on seotud nafta hinnaga.

 

Kas pankurid kardavad rahva meelestatust?

Jah. Reaalsus on see, et ka pankurid teevad vigu ning nad kardavad ameeriklasi, kes pidevalt endale relvi ostavad. Süüria konfliktis tegid nad samuti vea, andes keemiarelvad noortele ja rumalatele terroristidele, kes endast videoid internetti laevad. USA-l jäi sõda Süüriaga ära, sest oli aru saada, et Assad ei kasutanud keemiarelvi oma rahva vastu. Venelased võitsid täielikult ameeriklasi Lähis-Idas, võttes neilt ära igasugused rünnakuvõimalused, et mitte kaotada turgu Euroopas. Katar ja Saudi Araabia varustas Al Qaedat, et kukutada Assadi valitsus, eksportimaks ise maagaasi Euroopale. USA-le ja dollarile on magusaks suutäieks Venemaa majanduse lagunemine ja ise nafta/gaasiga tegeleva ExxonMobil ettevõttega maagaasi tarnimine Euroopa turgudele.

süüria gaasijuhtmed

 

Mis meid tulevikus ees ootab?

Pankuritele kasulik majanduse kokkukukkumine rahandussüsteemi ülevõtmiseks, kuid ilma false flag operatsioonideta; töötuse suurenemine tohutul kiirusel, SKP tõusu peatumine ja hüperinflatsioon. Juba praegu kuuleme, kuidas kokkuostetud kinnisvara ei suudeta maha müüa ja need hooned seisavad tühjadena. Detroit on pankrotti läinud ja tema järel lähevad teised linnad.

pankrot

 

Peame mõistma, et demokraadid ja vabariiklased on tiivad, mis kuuluvad ühele draakonile. Tuleb kehtestada Jeffersoni soovitud ajaline piirang senaatoritele ning välja uurida, kes soosivad ameeriklasi, kes mitte. Sellised psühhopaadid nagu senaatorid John McCain  ja Lindsey Graham, kel on lastud kaua tegutseda, tuleks kohe oma ametikohalt eemaldada. Pankurite võitmiseks tuleb muutuda aktiivseks ja nõuda raha ning krediidi väljastamise ja liikumise läbipaistvat juhtimist.

 

Kuula saadet siit.

V veebilehekülg

 

Fotod: guerrillaeconomist.files.wordpress.com, wallstreetsexposed.com, newworldorderwar.com, selling2arizona.com, eia.gov

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt