Schwab: “Me” saame luua AI-süsteemi, vajamata demokraatlikke valimisi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. jaanuar 2024 kell 14:52Foto: ekraanikuva

2016. aastal tehtud intervjuus Šveitsi Prantsuse telesaadete moderaatoriga ütles Klaus Schwab muu hulgas: Kujutage ette, et aastaks 2025 võib meile kõigile olla kuhugi kehasse või ajju implanteeritud kiip ja me saame üksteisega suhelda ilma telefonita, isegi ilma häält kasutamata…” Schwab nimetas seda füüsilise, digitaalse ja bioloogilise maailma sulandumiseks.

 

Schwab on rääkinud ka isikupärastatud “ülemteenrite” olemasolust robotite kujul, assistentidest, kes töötavad tehisintellekti (AI) baasil ja pidevalt õpivad meilt. Tema kinnisidee neljandast tööstusrevolutsioonist – kõige täielikust digitaliseerimisest – näib olevat piiritu.

Vaata seda täielikku intervjuud (video 28 min), kus kiibitud inimeste teema algab kell 00:02:30.

Allikas: youtube

 WEF-i eesmärk number üks: Suur Lähtestamine

Shwabi ideed liiguvad globaliseerumise ja ühtse maailmavalitsuse poole, mille jaoks on vaja drastiliselt vähendada maailma rahvaarvu. See on The Great Reseti ja ÜRO tegevuskava 2030 kohaselt endiselt WEF-i eesmärk number üks. See on Klaus Schwabi unistus nn neljandast tööstusrevolutsioonist ning tehisintellekt ja kõige digiteerimine on vaid vahendid, mis aitavad kiiremini selleni jõuda

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt