Senaator Graham hirmutab oma valijaid tuumarünnakuga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. september 2013 kell 13:00Teisipäeval andis portaal Infowars.com teada, et nende Texase sõjaväebaasis töötava informaatori sõnul viidi baasist suure saladuskatte all Lõuna-Carolina osariiki tuumarelvi. Samal päeval hoiatas Lõuna-Carolina senaator Lindsay Graham osariigi elanikke tuumarünnaku eest. Kas see oli kokkusattumus?

 

Graham on üks USA poliitikutest, kes pooldab tuliselt Süüria ründamist. Ta hoiatas oma valijaid, et Süüria keemiarünnakule reageerimata jätmine võib lõppeda iraanlaste tuumarünnakuga kohalikule linnale Charlestonile.

Senaatori sõnul võib karistava löögi andmata jätmine anda Iraanile signaali, et nad võivad oma tuumarelvaprogrammiga ilma tagajärgi kartmata edasi minna. Tuumarelvad terroristide kätes tähendaks aga Charlestoni sadamasse landavat pommi.

Infowars osutab, et Lõuna-Carolinasse saadetud tuumarelvad ja senaatori ähvardus võivad olla mõne libaoperatsiooni algus.

 

 

Allikad: Infowars, CBS

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt