Helsingis toimub täna Süüria konflikti sekkumise vastane meeleavaldus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. september 2013 kell 13:02Põhjanaabrite pealinnas Helsingis toimub täna õhtul Süüria kodusõtta sekkumise vastane meeleavaldus, mida aitab läbi viia soomlaste alternatiivmeedia lipulaev Verkkomedia.

 

Kell kaheksa kogunetakse parlamendihoone ette, kus peetakse kõnesid, seejärel hakatakse marssima USA suursaatkonna ja vabadussamba poole, kus kell kümme mälestatakse kõiki sõjaohvreid.

 

Üleskutse ürituse Facebooki lehel

Soome rahu eest: “Näpud eemale Süüriast!”

Oleme Verkkomedias viimase kahe aasta jooksul iga päev avaldanud ja talletanud uudiseid ja dokumente Lähis-Ida konflikti arengutest. Me teame, et Lähis-Ida keeb raevust. Igaühe kõige tähsamaks kohustuseks on kaitsa rahu, kui sõjamasinad pannakse liikvele libaoperatsioonidele põhinevalt.

On hullumeelne väita, et sõjaga tuuakse rahu. Riigiterrorism ei ole demokraatia.

Meil on õigus nõuda sõjalise tegevuse lõpetamist Süürias, nende liitlasriikides ja kogu Lähis-Ida piirkonnas. Vägivald ja ka kõige parem propaganda ei suuda varjata valesid, millele põhinevalt õigustatakse lääne hegemooniapüüdlusi.

Meie – sina ja mina – ei ole selline lääs, mis pommitaks terrori võitmiseks suveräänseid riike ja me ei ole need inimesed, kes seda ka heaks kiidaksid. Me ühineme kõigi rahvastega üle maailma, et koos avaldada toetust vallutamispoliitika ohvriteks langevatele inimestele.

 

 

Allikad:  Verkkomedia, Protesti facebook

Pilt: Verkkomedia

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt