Sotši taliolümpiamängude sümboolika

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. veebruar 2014 kell 17:20sochi-olympic-illuminati-signMiljonid inimesed üle maailma vaatavad olümpiamänge, mistõttu on need aja jooksul saanud heaks lavaks erinevatele sõnumitele. 2014. aasta Sotši olümpiamängudel kujutatakse rituaalsetes tseremooniates väsimatult lisaks Venemaa ajaloo visuaalsetele sümbolitele rohkesti maailma eliidiga seostatavaid tuntud kujundeid. Toome teieni mõned põnevad sümbolid, mida seekordsetel taliolümpiamängudel märgata võib.

 

XXII taliolümpiamängud algasid Sotši vastvalminud olümpiastaadionil 7. veebruaril. Ehkki peavoolumeedia kajastab peamiselt erinevaid käesolevate Vene taliolümpiamängudega seotud vastuolusid, on nii mängudele eelnenud reklaamid kui ka avatseremoonia rikkalikult illuminaatide ja okultismiga seotud sümboolikast tulvil.

Esmalt tuleks ära mainida olümpiamängude OMEGA poolt rahastatud stardiloenduskell. OMEGA on olümpiamängude ametik ajanäitaja ja Kreeka tähestiku sümboolne viimane täht, mida kasutatakse matemaatikas ja füüsikas ning mis viitab Kristusele Uue Testamendi Johannese ilmutusraamatus – sümboliseerides seal koos alfaga “esimest ja viimast” või “lõpu algust”.

 

olympics-sochi-illumin-ati-countdown-clock

Taliolümpiamängude ametlikeks maskottideks on seekord Lumehelbeke – jäätunud langenud täht ja Valguskiir – valgustatud olend. Mõlemad olendid tulid Sotši ametliku veebilehe endmetel Maale sooviga, et inimesed aktsepteeriks neid sellisena, nagu nad on. Kas on tegemist inimeste programmeerimisega, et nad aktsepteeriks tulevikus maaväliseid olendeid?

Valguskiir on põnev sümbol ka selle poolest, et just Sotšis asub väidetavalt mägi, kuhu legendide järgi aheldati Prometheus selle eest, et ta jumalatelt tule varastas ja selle inimestele viis.

sochi-olympic-illuminati-mascots
Üks põnev sümbol on ka Vene vapil ilutsev kahepealine kotkas, mida olümpiamängudel palju eksponeeritud on.

 

IlluminatiWatcherDotCom-Olympics-Sochi-Opening-Ceremony-Mason-Eagle1

Kahepealise kotka sümbol ulatub tagasi Bütsantsi impeeriumite aega ning oletatavasti isegi kaugemasse, salajaste müsteeriumikoolide minevikku, samuti ka Šoti vabamüürlasteni.

Vabamüürlased kutsuvad kahepealist kotkast Lagashi kotkaks ning mõnede Vabamüürlaste kodulehtede järgi on Šoti vabamüürlane Albert Pike kunagi öelnud, et kahepealine kotkas on hermetistlik sümbol, mis tähistab Jumalikku Loovat Potentsi ning looduse viljakust.

Loomulikult on ka ametliku olümpiamängude logoga liidetud mõned fundamentaalsed okultistlikud sümbolid: valge pentagramm, mis on asetatud sinisele pentagrammile, tagant paistmas veel ümberpööratud sinine pentagramm, mis sümboliseerib kitsejumalat. Olümpiamedalitel aga võib märgata illuminaatide püramiidisümboolikat.

sochi-satanic-olympic-logo

sochi-olympics-illuminati-medal

 

 

Allikad: Illuminati Watcher, Illuminati Agenda

Fotod: illuminatiagenda.com, riseearth.com

 

Toimetas Hendrik Mere

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.