Ärakasutamine ja okultism meelelahutusmaailmas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. veebruar 2014 kell 18:15Endine Hollywoodi lapstäht Corey Feldman paljastas hiljutises intervjuus, et Hollywoodi lapsnäitlejad olid kaks kümnendit tagasi ja on ilmselt ka täna pedofiiliaohvrid. Tegemist ei ole ainukese Hollywoodi telgitaguseid avalikustava looga – Roseanne Barr näiteks on rääkinud, et Hollywoodi tähtede peal rakendatakse mõistusekontrolli programmi  MK Ultra ning, et meelelahutusäri lapstähed on ahistamise ning mõistusekontrolli ohvrid. Hollywood ei mõjuta aga ainult filmitööstusesse sattunud lapstähti, vaid levitab erinevat sümboolikat ka lastele suunatud saadete kaudu.

 

Hollywoodi töötajatele on esitatud seksuaalse kuritarvitamise süüdistusi mitmel korral – lugusid Hollywoodi telgitagustest on avalikkusele jaganud näiteks Allison Arngrim, Roseanne Barr, kui nimetada mõned; teada on, et Marilyn Monre (keda peetakse mõistusekontrolliprojekti “Monarh” ohvriks)  ja lapstäht Corey Haim surid ilmselt traumade tõttu, mida mõistusekontroll neile tekitas. Ka Ameerika näitleja Randy Quaid rääkis hiljuti Vancouveri meediale Hollywoodi varjatud küljest. Quaid usub, et Hollywoodi kontrollivad suured pankurid ning et näitlejaid tapetakse ning ostetakse ära.

Corey Feldman, kaheksakümnendate üks tuntumaid lapstähti, avalikustas hiljuti, et Hollywoodi tähtsad ninad kuritarvitasid teda pidevalt. Feldman kirjeldas, et temale ja tema kaasstaar Corey Haimile söödeti pidevalt narkootikume ja kasutati seksuaalselt ära. Feldman otsustas oma kogemustest avalikult rääkida pärast seda, kui tema sõber Corey Haim suri. Ta usub, et trauma, mis Haim oma Hollywoodi karjääri ajast kaasa sai, mängis tema surmas suurt rolli.

 

Meelelahutusmaailm, okultistlikud rituaalid ja sümbolism

Erinevate staaride ja Hollywoodiga kokku puutunud inimeste sõnadele toetudes võiks arvata, et Hollywood on täis pedofiile ja okultiste. Neile inimestele, kes tõmbavad niite Hollywoodis, kuulub ka mitmeid suuremaid nafta-, energia-, ravimi- ja muid tööstusi, sh sõjatööstus. Kõik kes on vähegi uurinud okultismi ja ajalugu, teavad, missuguseid rituaale salajased kogukonnad võivad läbi viia. Seksuaalsed rituaalid, mida Corey Feldman läbi pidi elama, on ilmselt ühed paljudest iidsetest rituaalsetest tavadest.

Lastele suunatud sümbolismi võib märgata varastes Disney multikates, filmides ja lastele suunatud saatedes. Sümbolism ning ka müstitsism on alati okultismis kasutusel olnud. Tihti ilmnevad lastele suunatud filmides ka seksuaalsed sümbolid või esineb vihjeid illuminaatidele ja Uuele Maailmakorrale. Praegu ei kasuta Disney enam nii palju otsest sümbolismi kui varem. Ehk seetõttu, et varasematel aegadel ei olnud inimesed veel nende sümbolite tähendusest nii teadlikud ning ei osatud vaadata, nüüd on aga inimesed selles osas tunduvalt teadlikumad.

Meelelahutusmaailma saladuskatet on kergitatud ka meile palju lähemal kui Hollywood. Näiteks tuli Suurbritannias mõni aasta tagasi avalikuks, et kunagise telestaari Jimmy Savile´i seksuaalkuritegude ohvriks oli üle 50 aasta jooksul langenud mitusada alaealist. Politseile antud tunnistustes kirjeldab osa Savile’i ohvreid enda ärakasutamist satanistliku riituse käigus, mis võis tõenäoliselt koondada ka teisi Ühendkuningriikides elavaid prominentseid isikuid.

Scotland Yardi ametnikud teatasid 2013. aasta veebruaris, et neil on vihjeid pedofiilide grupi kohta, kellel on sidemeid parlamendiga ning kes olevat kuritarvitanud valitsuse hoolekandel olevaid lapsi 1980. aastatel. Briti parlamendisaadiku Tom Watsoni sõnul tuleks välja otsida ja uuesti läbi vaadata tõendite kaust, mis koguti 1990. aastatel Peter Rightoni – endise sotsiaaltöö instituudi (National Institute for Social Work) loengupidaja ning lastebüroo (National Children’s Bureau) konsultandi – süüdi mõistmiseks, eeldades, et see veel alles on. Watsoni arvates peaks see materjal sisaldama ainest laia pedofiilide ringi kohta Briti kõrgeima võimu tasandil.

 

Corey Feldmani intervjuu:

 

Vaata videot, kus Randy Quaid räägib Hollywoodi telgitagustest:

 

Vaata näidet Tom & Jerry multikast, kus esineb ohtralt alateadvust mõjutavat sümboolikat:

 

 

Allikad: Collective Evolution 1, 2, TelegramLifeSiteNews

Fotod: illuminatiwatcher.com, monsterfresh.com, alien-ufo-research.com

 

Toimetas Hendrik Mere

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt