Public Enemy räppar illuminaatidest ja hiphopist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. november 2013 kell 13:03griff6. septembril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Richard Griffin, keda teatakse paremini lavanimega Professor Griff. Ta on Ameerika räppar, suulise teksti kunstnik ja loengute pidaja ning kuulub hiphopi rühmitusse Public Enemy.

 

Kuidas sa sattusid Alex Jonesi filmi The Obama Deception (Obama pettus)?

Sattusin nii, et tegime ise uurimistööd president Barack Obama kohta, et teada saada, kes ta on. Tal oli avalike suhete meeskond, kes olid meistrid mustanahaliste mõistusega mängimises. Obamat esindati kui Jeesus Kristust, kedagi, kes ei tee midagi valesti, ja segasid selle mustanahaliste poliitikaga. Räppareid kutsuti Valgesse majja ja artistid nagu Ludacris ja Will I Am toetasid laval Obamat, andes talle laheda olemuse. See meelitas noori tema poolt hääletama, ilma et nad oleksid uurinud kriitiliselt tema illuminaate toetavat tegevuskava. Eliit on kuulsate räpparite edu taga ja vastutasuks aitavad presidendi lähedane sõber Jay Z ning teised kõrge profiiliga hiphopartistid  illuminaate.

 Obama pettus

 

Miks me näeme hiphopi artiste kasutamas illuminaatide sümboolikat nagu püramiid ja ühe silma kinnikatmine?

Michael Tsarioni sõnul on illuminaadid võtnud pühad sümbolid ja kasutanud neid meelelahutustööstuses õõnestavatel eesmärkidel. Mitmed sümbolid on Aafrikas pühad ja nii tõmmatakse kaasa mustanahaliste hingi, kuid väikse saatanliku väändega, millest me teadlikud ei ole. Miks mitte kontrollida inimesi läbi hiphopi ja kui ühe inimese kontrollimine võimaldab kontrollida masse, siis on muusikud selle plaani läbiviimiseks ideaalsed.Illuminaatide saatanlikku agendat kantakse edasi mõjutatavale publikule erinevate popstaaride poolt, kelle üle võtab võimu deemonlik alter ego nagu Beyonce kurjuse kehastus Sasha Fierce ja Nicki Minaj’i meessoost tegelane Roomlane Zolanski. Samuti kasutatakse plaadifirmasid altarite loomise kohtadeks, et muusika ümber erinevaid rituaale teostada.

beyonce jayz rihanna

 

Mida sa arvad vabamüürlastest?

William Guy Carr kirjutas oma raamatus “Pawns in the Game“ (Etturid mängus) vabamüürlaste ajaloost ja sellest, kuidas illuminaadid vallutasid vabamüürlaste loožid. Ma ei arva, et kõik vabamüürlased on halvad ja õelad, nendega manipuleeritakse ja neid kontrollitakse, ilma et ise aru saaksid.

 

Kas muusikas on sõnumeid, mis soosivad tapmist ja narkootikumide tarbimist?

Jah, aga lauljaid ei huvita see, sest nad ikkagi töötavad eliitgrupi kasuks. Metamfetamiini ja ecstacy kokkusegamisel saadakse “molly”, mida puistatakse kanepisuitsule või joogi sisse ning mille järel kaotad mõistuse – sinust saab zombi, kes ei hooli mitte millestki. See on saanud tänaval populaarseks ning nüüd lauldakse sellest lauludes, mis paneb 13-aastased noored eksperimenteerima ja tarvitama. Surma külvatakse igal pool ja noored harjuvad sellega ära, veetes päevad läbi telekamänge mängides ja kedagi tappes. Meelelahutusmaailm on ohtlikuks kohaks saanud, sest see on ideaalne illuminaatide pärusmaa, kus nad saavad mõjutada ka meie alateadvuse kõige sügavamaid soppe.

molly

 

Mida me saame teha selleks, et midagi muutuks?

Peame ärkama ja arendama teadlikkust sellest, mis toimub nende ümber. Plaadifirmasid ja juhatusi tuleks survestada ja muuta nende dünaamikat, sest mida rohkem me teame, seda paremini suudame midagi teha. Ignorantsus ja vaikimine ei ole enam ei valik ega vabandus.

 

Kuula Griffini intervjuud saates “Coast to Coast AM” siit.

Richard Griffini veebilehekülg 

Fotod: bluecoastlive.files.wordpress.com, northwestgrassroots.com, endoftheamericandream.com, therundown.tv, miista.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt