Public Enemy räppar illuminaatidest ja hiphopist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. november 2013 kell 13:036. septembril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Richard Griffin, keda teatakse paremini lavanimega Professor Griff. Ta on Ameerika räppar, suulise teksti kunstnik ja loengute pidaja ning kuulub hiphopi rühmitusse Public Enemy.

 

Kuidas sa sattusid Alex Jonesi filmi The Obama Deception (Obama pettus)?

Sattusin nii, et tegime ise uurimistööd president Barack Obama kohta, et teada saada, kes ta on. Tal oli avalike suhete meeskond, kes olid meistrid mustanahaliste mõistusega mängimises. Obamat esindati kui Jeesus Kristust, kedagi, kes ei tee midagi valesti, ja segasid selle mustanahaliste poliitikaga. Räppareid kutsuti Valgesse majja ja artistid nagu Ludacris ja Will I Am toetasid laval Obamat, andes talle laheda olemuse. See meelitas noori tema poolt hääletama, ilma et nad oleksid uurinud kriitiliselt tema illuminaate toetavat tegevuskava. Eliit on kuulsate räpparite edu taga ja vastutasuks aitavad presidendi lähedane sõber Jay Z ning teised kõrge profiiliga hiphopartistid  illuminaate.

 

Miks me näeme hiphopi artiste kasutamas illuminaatide sümboolikat nagu püramiid ja ühe silma kinnikatmine?

Michael Tsarioni sõnul on illuminaadid võtnud pühad sümbolid ja kasutanud neid meelelahutustööstuses õõnestavatel eesmärkidel. Mitmed sümbolid on Aafrikas pühad ja nii tõmmatakse kaasa mustanahaliste hingi, kuid väikse saatanliku väändega, millest me teadlikud ei ole. Miks mitte kontrollida inimesi läbi hipho

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt