Jüri Lina vabamüürlusest, NWO-st, tulnukatest ja vaimsest valgustusest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. oktoober 2013 kell 11:3013. oktoobril oli saate “Hallo, Kosmos!” külaliseks legendaarne vandenõude uurija, kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent ja filmirežissöör Jüri Lina, keda köidavad eksistentsialistlikud küsimused, esoteerilised mõistatused ja vaimsuse kriisi põhjused. Mehe elutööks on uurida, kuidas massoonid võimuhoobade juurde pääsesid. Sel teemal on Jüri Linal parasjagu käsil raamat “Psühhopaatide meelevald”.

 

Publiku laiemat huvi Lina uuritavate teemade vastu kinnitab tõik, et Lina bestselleri “Skorpioni märgi all” uus verisoon ilmub rootsi, inglise, läti, poola, soome, ungari, prantsuse ja hispaania keeles. Tõenäoliselt jõuab täiendatud teos eesti lugejateni järgmisel aastal. Viimase kolme aastaga on ta valmis meisterdanud kolm filmi: “Täitmatu Uroboros. Massoonide salakaval taktika” (2010), “Jõuproov. Vabamüürlaste lõksud” (2011) ja “Meloodiate lummuses. Toivo Kurmeti muusikapärand” (2012).

 

Ingrid Peek: Kes valitsevad Eestit ja maailma?

Jüri Lina: Eestis on vabamüürlaste osa ja nende panust ühiskondlikesse arengutesse tugevasti üle võimendatud. Pealtnäha tunduvad nad olevat seltskondlikud klubid, aga päris ladvas toimub rahvusvaheline koostöö. Seda kinnitab ka välismaine vabamüürlaste ajakirjandus, kus aeg-ajalt võtavad sõna ka külalised Eestist, kes arutlevad, kuidas vabamüürlus peaks arenema. Ka Eestis valitsevad sellised jõud nagu mujal kapitalistlikus maailmas. Võim on selle käes, kelle käes on raha, ja need rahajõmmid otsustavad, mida rahvaga ette võtta ning milliseid seadusi vastu võtta.

Rootsi vabamüürlaste ajakiri tunnistas avalikult, et Prantsusmaal ei lähe seadused arutamisele enne, kui need on käinud läbi vabamüürlaste loožist. Richard Coudenhove-Kalergi, kes töötas välja euroliidu plaani, mis avaldati 1926. aastal, kirjutas 1922. aastal raamatus “Aadel“, et tänapäeval on demokraatia plutokraatia. See tähendab rahavõimu fassaadi nii vabariiklikes kui ka monarhistlikes demokraatiates, kus riigimehed on marionetid, niite tõmbavad kapitalistid, kes dikteerivad poliitilisi juhtnööre ja suunavad valijate äraostmise kaudu avalikku arvamust.

 

 I.P: Kuidas mõjutab inimest mustvalge-ruuduline põrand?

J.L: Teadlased on katsetega kindlaks teinud, et viibides pikemat aega sellise ruudulise põrandaga toas, langeb kontsentratsioonivõime, see tekitab teatud mälunihkeid ega ole tervise suhtes kõige parem. See on võitlus hea ja kurja vahel, mida nad kajastavad. Nemad on valge pool ja vastaspool kujutab tumedaid jõude.

 

I.P: Millised teised sümbolid on vabamüürlased okupeerinud ja oma salaplaanide kasuks tööle pannud?

J.L: Vabamüürlaste loožides kasutatakse mitmesuguseid sümboleid nagu sirkel ja vinkel, kuid kõige tuntum on kõikenägev silm, mida on kujutatud USA 1-dollarisel rahatähel ja Eesti vanal 50-kroonisel rahatähel. Põll sümboliseerib vabamüürlase puhtust ja tema seotust organisatsiooniga. Omal ajal oli see lihtsalt müüritöölise põll ja ei sümboliseerinud mitte midagi. Loožiti on need tõlgendused erinevad ja tekitavad vabamüürlaste endi seas konflikte. Samuti on paljud sümbolid jõudnud ka kommunismi, nagu vasar, mis tõlgendati kohati ümber ka esemeks, millega hävitada vaenlasi.

 

I.P: Kes on illuminaadid ja mis on nende agenda?

J.L: 1776. aasta 1. mail moodustas Baierni vabamüürlane Adam Weishaupt vabamüürlaste eliitlooži, mille liikmed ta nimetas illuminaatideks – valgustatuteks. Iga illuminaat on vabamüürlane, aga iga vabamüürlane ei ole illuminaat. Nad on vabamüürluse absoluutne eliit ja tavalistel vabamüürlastel ei ole aimugi nende tegemistest. Illuminaatide agenda on perekonna elu hävitamine, sotsiaalne kontroll ühiskonna üle ja ühiskonna rahanduslik orjastamine maksusüsteemi reformimise abil. Samuti on konkreetseid jälgi nendest ideedest – 1848. aastal ilmunud kommunistliku partei manifestis. Adam Weishaupt ütleb välja, et see on rahva tüssamine, millest avalikult rääkides ei läheks keegi nendega kaasa. Aga kui nad teevad seda inimkonna vabastamise ja vaimsuse nimel, siis massid pooldavad neid.

Nende eesmärk on Uus Maailmakord – üks maailmariik, maailma valitsus –, milles rahvusriigid ja kultuurid on hävitatud. Selle kõige viga on, et neil puudub austus erinevate rahvaste vastu. Lisaks proovitakse ka hävitada lugupidamist enda vastu, mis viib lugupidamatuseni ka teiste inimeste suhtes. Neil puudub endal igasugune eneseaustus.

 

 

I.P: Millal me saame täiskasvanuks inimkonnana?

J.L: Liigume vaikselt kõik valgustumise suunas. Tihti õpime oma kogemustest ja vähem teiste inimeste kogemustele toetudes. See on kõige parem ja lihtsam õppimisvõimalus, sest siis me pääseme nendest kannatustest, mida me peame maksma oma vigade eest. Mitte midagi siin maailmas ei ole tasuta, peame ühes või teises vormis alati maksma elukooli õppemaksu. Me liigume edasi ja jõuame ka kuhugi, aga see teekond kulgeb väga aeglaselt ja me ei saa hüpata arengutes. Olen vastu revolutsioonidele, mille harilikud tagajärjed on katastroofid. Me peame mõistlikud olema ja rahulikult edasi minema harmoonilises koostöös teiste inimestega, sest me ei saa eksisteerida isoleeritult.

 

I.P: Mida arvata sellest, et Maad on külastanud või külastavad kõiksugu tulnukad?

J.L: Väga paljud mõttehiiglased erinevates kultuurides arvavad, et see on täiesti normaalne nähtus. Üks neist oli Giordano Bruno, kes 16. sajandil kirjutas, et teised planeedid on inimolenditega asustatud ja nad võivad liikuda ühelt planeedilt teisele. Kuulus raketiteadlane Hermann Oberth leidis, et see on täiesti mõttekas idee, et meie planeedil on külas käidud ja käiakse praegugi. Baškiiria president tunnistas avalikult nii televisioonis kui ka ajakirjanduses, et temaga on ühendust võtnud maavälise tsivilisatsiooni esindajad. Arutlusel olid tõsised sotsiaalsed, ühiskondlikud ja vaimsed teemad, mille järel osa duumaliikmeid tõstis üles küsimuse, et kas ei peaks mitte kehtestama seaduse, mis keelaksid Venemaa ametiisikutel võõrtsivilisatsioonidega kokkupuutumisel paljastamast Venemaa riigisaladusi.

Olen korduvalt näinud ka ise UFO-sid ehk tundmatuid lendavaid objekte. Esimest korda nägin 2. novembril 1969. aastal Tallinnas Männiku linnaosas, kui ma olin külas Toivo Kurmetil. Pärast meie tavapäraseid filosoofilisi jutuajamisi läks meie tuba pimedaks ja väljas täiesti valgeks. Kell oli siis kolmveerand kaks öösel. Akna juurde tormates nägime, et taevas on tohutu suur mustjas objekt, ääred purpursed – valgus oli just kadunud. Varsti läks jälle väga valgeks ja ilmus kerakujuline objekt, mis hakkas tohutul kiirusel Nõmme suunas liikuma. See sigarikujuline objekt lasi endast välja neli niisugust väiksemat õhusõidukit ja kõik toimus helitult. Järgmine kord nägin sellist sigarikujulist objekti Tartus, mida jälgisid ka teised.

 

I.P: Mida sa arvad reptiilidest?

J.L: Reptiiliteema läks popiks, kui David Icke hakkas sellest kirjutama. Tuleb esitada mingi konkreetne tõend ja minu jaoks on see vereproov. Seniks, kuni seda vereproovi ei ole esitatud, ei saa reptiile tõena võtta.

 

I.P: Mida arvata olukorrast Süürias?

J.L: Süüria küsimus on väga oluline, sest me nägime, mis toimus Liibüas. Liibüas ei saavutanud edu see, millele reklaami tehti, milleks oli demokraatia ja majanduslik õitseng. Olukord on niivõrd segane, et peavoolu meedia ei räägi sellest enam. Põgenike hukkumistest ja uppumistest teatatakse iga nädal ja narkootikume veetakse läbi Liibüa rohkem kui kunagi varem. Uued võimumehed said hakkama ühe asjaga, mida nad lubasid – likvideerida Liibüa keskpank, mis ei allunud Wall Streeti korraldustele.

Nüüd on samalaadsed probleemid Süüriaga, lisaks tekitavad ärevust suured maagaasi maardlad, mis on avastatud. Huvi Süüria vastu on igakülgne ja see tekitas ka kunstliku revolutsiooni loomise, mille eesmärk on Assadi režiimi kukutamine. Selleks on Saudi Araabia vabastanud vanglast mõrvareid ja saatnud nad Süüriasse koos terroristidega, kelle USA on Kosovos välja koolitanud.

 

I.P: Millal lõpeb see organiseeritud kaos maailmas?

J.L: Nende jõud on rahas, ainult selle kaudu saame nende tegutsemist piirata. Praegu meil ei ole mingisugust tendentsi selles suunas. Kurjuse ja kannatuste pealt teenitakse raha ning ollakse valmis minema üle laipade, et takistada neid, kes ei lase neil raha teenida.

 

Kuula saadet siit.

Jüri Lina veebileht

Saate “Hallo, Kosmos!” veebileht ja FB lehekülg

 

Fotod: nordfront.se, consciouslifenews.com, upload.wikimedia.org, scottcwaring.files.wordpress.com, decryptedmatrix.com, upload.wikimedia.org

 

Toimetas Laur Raudsoo

 

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt