Ukrainale anti juurdepääs Clearview AI vastuolulisele näotuvastustehnoloogiale

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. märts 2022 kell 17:06(Info)sõja müras ja kaoses on Ukrainast saanud ideaalne riik uue kontrollühiskonna näotuvastussüsteemi kasutuselevõtuks. Clearview AI on võimaldanud Ukraina kaitseministeeriumile tasuta juurdepääsu oma näotuvastustehnoloogiale. Ettevõte kinnitas, et näotuvastustarkvara kasutatakse Vene sõdurite äratundmiseks, desinformatsiooniga võitlemiseks ja hukkunute tuvastamiseks – kuna muud identifitseerimisviisid, sealhulgas sõrmejälgede skannimine, muutuvad tugeva pommitamise tõttu üha keerulisemaks, vahendab Corbett Report. 

 

Ukraina kaitseministeerium tegeleb nüüd Clearview AI näotuvastustehnoloogia rakendamisega, et otsida pahalasi ja oma poolel olevaid häid mehi ning skaneerida kõiki, saamaks enda valdusse kogu nende biomeetriline teave. Just selle eest on Orwell ja teised vandenõuteoreetikud ning lamemaalased püüdnud üldsust aastakümneid hoiatada. Näotuvastus on relvasüsteem, mida kasutatakse sõjapidamises lahinguruumi kontrollimiseks ja vaenlase strateegia mõistmiseks ning tavaelus inimeste kontrollimiseks.

 

Uus tehnoloogia saab sõjas esimesed ristsed

Inimkond on liikumas globaalse digitaal-ID vanglasse ning maailma raputavad sihilkult organiseeritud sündmused nagu koroonapettus ning võltskonflikt Ida ja Lääne vahel on selle agenda saavutamisel absoluutselt kohustuslik.

See on sõda meie kõigi vastu. See on sõda riikide valitsuste vahel, kes töötavad käsikäes ja püüavad sisuliselt kontrollida kogu maailma elanikkonda. Ja selles sõjas kasutatakse relvi nagu näotuvastus, biomeetria, sõrmejälgede ja silmaiirise skaneerimine ning digitaalne-ID.

Kavas on ära kasutada iga ettekäänet selle kava elluviimiseks. Ning ükski teine vabandus pole parem kui sõda. See tähendab, et just sõja ajal katsetatakse alati uusi moo

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt