David Icke koroonaviirusest, 2. osa: 5G, näljamänguühiskond ja kuidas inimkond vabaks saab

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. aprill 2020 kell 20:09Avaldame teise osa kirjaniku ja vandenõude uurija David Icke´i 3-tunnisest intervjuust London Real´ile, mis võeti Youtube´i poolt maha koheselt pärast otseülekande lõppu. Tegu oli saatejuhi Brian Rose´i sõnul selle päeva teisena enimvaadatud YouTube´i striimiga kogu maailmas. Inimesi pommitatakse 24/7 igast kanalist peavooluinfoga, kuid kahe inimese vestlus võetakse maha. Miks? Icke ise arvab, et korporatsioonid kardavad ning püüavad tõde varjata. 

 

Artikli 1. osa uuris, kust kust sai Covid-19 alguse ning kuidas on ebatäpse testimisega inimkonnaga manipuleeritud.

2. osa keskendub 5G potentsiaalsele kahjulikule mõjule, globaalse eliidi plaanidele ning soovitustele, mida inimkond saaks ette võtta, et ennast türanniast vabastada.

 

2. osa: 5G, näljamänguühiskond ja kuidas inimkond vabaks saab

Inimese keha on elektromagnetiline väli. Aju suhtleb rakkudega ja töötleb informatsiooni kasutades elektrilisi signaale. Võib öelda, et oleme elektromagnetilised olendid. Kui see väli on tasakaalus, oleme terved. Kui see on disharmoonias, oleme haiged – see manifesteerub füüsilise ja psühholoogilise haigusena, sest informatsiooni töötlemine on häiritud.

Nüüd pommitatakse meid ööpäevaringselt tehnoloogiliselt loodud elektromagnetiliste lainete ja WiFi-ga, samuti võetakse üha enam kohtades kasutusele 5G tehnoloogia, mis koosneb erinevatest sagedustest.

Arthur Firstenberg on kirjutanud raamatu “Invisible Rainbow”, mis võtab kokku tema pikaajalised uuringud elektromagnetväljade ja nende tervisemõju kohta. Tema raamat kirjeldab, kuidas enne igat ulatuslikku globaalset epideemiat oleme vastu võtnud võimsama tehnoloogiliselt loodud kiirguse, mis mõjutab Maa magnetvälja. Järsk võimsuse suurenemine on alati terviseprobleeme tekitanud.

2019. aastal esitleti meile 5G-d, mis on eelnevatest tehnoloogiatest mitmeid kordi võimsam. 26 000 teadlast 41-st erinevast riigist (väljaspool telekommunikatsioonitööstust) on hoiatanud, et see võib tervisele ja keskkonnale olla katastroofiline, ning nad on alla kirjutanud dokumendile, mis nõuab viivitamatut 5G seiskamist.

Telekommunikatsioonitööstuse liikmed tunnistasid USA senatis, et pole olemas mitte ühtegi sõltumatut teaduslikku uuringut 5G tervisemõjude kohta. Sellesse investeeritud raha on ümmargune null, sest vastasel korral ei oleks seda tehnoloogiat kunagi lubatud.

Pane tähele, et sellel ajal, kui inimesed on koduarestis, paigaldatakse 5G maste metsiku kiirusega kõikjal üle maailma. See on aeg, mil kõik peaks olema seiskunud, kuid nad ehitavad üleöö torne, sest seda peetakse hädavajalikuks tööks. Ja inimesed ei ole võimelised protestima, sest nad on üksteisest eraldatud. Kui sa asjad omavahel ühendad, siis näed, et on toimumas hiiglaslik vandenõu, mis pole inimkonnale sugugi kasulik.

Kuidas on 5G koroonaviirusega seotud?

Wuhan oli esimene pilootlinn, kus tutvustati 5G/60Ghz tehnoloogiat vahetult enne viiruspuhangut.

Elon Musk, kes on minu arvates super-psühhopaat, paigaldab nädalast nädalasse üha en

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt