Veel tõendeid, et USA valmistub massirahutusteks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. oktoober 2013 kell 18:30Portaalile Infowars lekitati video, mille alusel arvatakse, et USA  föderaalne eriolukordade agentuur (FEMA) tahab kehtestada sõjaolukorda, et võtta kodanikelt nende relvad. Septembris salvestatud videos on näha armee komandöri, kes peab infotundi sõjaväepolitseinikega, et neile seletada nende uut käsustruktuuri FEMA ja USA sisejulgeolekuministreeriumi (DHS) all, kui nad osalevad siseriiklikel operatsioonidel koos Rahvuskaardiga. Vestlust hakkas salvestama üks sõjaväepolitseinik, kui ta oli üllatunud kuuldes, et selliste olukordade puhul peavad nad alluma FEMA-le.

 

Videoklipp algab pooliku lausega, kus öeldakse, et asjasse on segatud nii esimese (sõnavabadus) kui ka teise konstitutsiooniparandusega (relvade kandmise õigus) antud õigused. Kui filmija küsis, et kui sõjaolukord peatab teise konstitutsiooniparanduse, kas nad hakkavad inimestelt relvi ära võtma, vastati selle peale “see on see, mida nad teevad”. Edasi asuti öeldut täpsustama ning briifingu korraldaja ütles, et ta usub teise konstitutsiooniparandusse, aga kõige hullema stsenaariumi järgi saab olema nii, et sõjavägi liigub tänavatel, nad on kaotanud kontrolli ja käivad majades ning ütlevad, et inimestel pole õiguseid. Ometi väidab ta ka, et [seda] ei hakata nii kasutama. Briifija sõnul ei lähe nad tänavanurgale kuulutama, et nad on seal, kui nad just ei abista mingil sündmusel ja nad ei saa olema seotud mässudega nii, et neil pole võimu teha midagi. Komandöri sõnul ei lähe nad uksi maha lööma ja relvi nõudma.

Kui filmija sekkub ja ütleb, et orkaan Katrina ajal nii käituti, ütleb infotunni pidaja, et seda ei hakata ilmtingimata tegema. Tema sõnul on see pigem nii, et nad lähevad majja, käsivad olla kuss ja püsida majas ning see ongi sõjaolukord. Põhjuseks, miks sõjaolukord kehtestatakse, on instruktaaži andja sõnul kõige hullem situatsioon, kus kõik on juba koost lagunenud ja käes viimane võimalus asju muuta. Viimane üritus panna selles kogukonnas uuesti kehtima seadus ja kord ning seepärst ongi neil Rahvuskaart abiks.

 

Millest videos täpsemalt jutt käib?

Kuigi videoklipis öeldi, et nad ei hakka inimestelt relvi nõudma, on see klipp pannud relvapooldajaid kartma, et sõjaväepolitsei hakkab turvama FEMA-t, kui agentuur hakkab ära võtma inimeste relvi alusetult väljakuulutatud sõjaolukorras. Selle hirmu põhjendamiseks meenutatakse olukorda, mis kaasnes orkaan Katrinaga, kus tõepoolest võeti inimestelt relvi ära Siiski jääb tihti mainimata fakt, et relvad tagastati ohu möödudes omanikele.

Kardetakse ka, et valitsus valmistub sõjaolukorra kehtestamiseks ning et sellele viitab nii see, et DHS ostis 2 miljardit kuuli siseriiklikeks operatsionideks ning nende valmistumine rahutusteks kui ka poliitiliste aktivistide rehabiliteerimiseks loodud kinnipidamisasutuste loomine. Selge on vaid üks – USA valmistub siseriiklikuks suursündmuseks.

 

Lekitatud video koos Alex Jonesi kommentaaridega:

 

 

Allikas ja lisalugemine: Infowars

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt