Kas järgmine libarünnak toimub Texases?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. august 2013 kell 17:04terrorismiõppusTexase korrakaitseasutused said hoiatuskirja, milles viidatakse võimalikule terrorirünnakule pärast moslemite püha kuu ramadaani lõppu ehk 8. ja 9 augustill. Eriti huvitavaks teeb loo see, et juba varem on Texase pealinnas Austinis terveks augustiks välja kuulutatud suuremastaabilised õppused, mis keskenduvad just terroriohule. Varem on täheldatud, et õppused ja väidetavad terrorirünnakud satuvad kahtlaselt sageli samale ajale, vahendas Infowars.com.

 

Väga üldsõnalise hoiatuse saatis politseijõududele välja sisejulgeolekuministeerium (DHS). Lisaks Austinile on võimaliku rünnakusihtmärgina mainitud ka Californias asuvat Pasadenat. Dokumendis tuuakse välja, et anonüümsete ja kinnitamata allikate kohaselt plaanivad väljaõppe saanud terroristid ramadaani lõppedes rünnakuid, kusjuures on võimalik, et kasutatakse seljakottidesse peidetud lõhkekehi (nagu Bostonis). Täpsustatud on ka, et rünnata võidakse Austini üht peatänavat, mis on nädalavahetustel rahvarohke. Samuti mainitakse kooli, teoloogilist seminari ja lennujaama.

Eile aga tuli teade, et piirkonnas viiakse läbi ka õppused, kus osalevad nii FBI kui ka erinevad kohalikud politseijaoskonnad ning elanikel soovitati jääda rahulikuks, kui nad märkavad linnas tavapärasest enam korrakaitsejõude.

 

Uudisklipp õppustest:

 

 

Allikas: Infowars

Foto: indymedia.org.uk

 

Toimetas Maarja Aljas

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt