Bill Gates: Tagasi normaalsusesse ei saa enne aastat 2022

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. detsember 2020 kell 17:16Microsofti asutaja Bill Gates, kelle sihtasutus mängib suurt rolli koroonapettuse ja meditsiinitürannia orkestreerimisel, hoiatab, et järgmised neli kuni kuus kuud võivad olla kõige hullemad, vahendab Fox News. Miljardär ei näe normaalset taastumist enne 2022. aastat.

 

Microsofti kaasasutaja Bill Gates kordas pühapäeval CNN-ile antud intervjuus, et vaatamata riigi pandeemia olukorra edenemisele on USA-l veel pikk tee minna. Miljardär soovitas, et kõik baarid ja restoranid kogu riigis tuleks “kahjuks” järgmise nelja kuni kuue kuu jooksul sulgeda, et vähendada juhtumite arvu päevas. Gates püstitas ka hüpoteesi, et normaalsuse taastamine pole võimalik kaheteistkümne kuni 18 kuu jooksul, kui kriisiga “hästi toime tulla”. See peaks hõlmama ka USA rahvusvahelist kohustust “aidata teistel riikidel haigus likvideerida”.

Bill Gates on hetkel lisaks muule ka üks vihatumaid inimesi maailmas, keda mitmed teadlased ja arstid on nimetanud kurjategijaks ning kevadel taotlesid kolm arsti isegi tema arreteerimist. Inimeste pahameel on mõistetav, sest Bill Gates on n-ö kohustusliku vaktsiiniagenda üks kaanepoisse.

Aga kas on võimalik, et me oleme Bill Gatesist valesti aru saanud?

Paljud inimesed pole teadvustanud, et koroonapandeemia on teater ning Bill Gates on kloun, kes esindab suurejoonelist agendat, mis on palju suurem, kui mõne üksiku miljardäri ärihuvi. Me elame klounimaailmas ning me saame selle naljaga vastu vahtimist iga päev, juhul kui sa oskad seda näha.

Aastal 2010 ütles Bill Gates TED Talki kõnes, et

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt