Dr Andrew Kaufman: koroonaviirus pole teaduslikult tõestatud, seega meil pole aimugi, mida testid näitavad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. juuli 2020 kell 13:07Foto: ekraanikuva

Dr Andrew Kaufman, kes on kõige nõutum arst Highwire’i alternatiivmeedia kanali ajaloos ja üks olulisemaid figuure koroonaviiruse pettuse paljastamisel, õppis MIT-is bioloogiat ja spetsialiseerus kohtupsühhiaatriale. Üks asi, mis teeb ta ainulaadseks, on see, et tal pole enam mingeid kohustusi ega sidemeid meditsiiniliste või teaduslike organisatsioonidega, kuid ta oskab mõista teadusuuringuid. Nii saab ta avaldada oma arvamust ilma tagajärgedeta või surveta. 

 

Dr Kaufmanist on juttu olnud ka meie eelnevates artiklites: 

Toome teieni sisukokkuvõtte Highwire’i eestvedaja, Emmyga pärjatud ajakirjaniku Del Bigtree intervjuust, kus dr Kaufman selgitab, miks ta pole veendunud, et SARS-CoV-2 või Covid-19 üldse eksisteerib. 

 

Highwire on algusest peale koroonaviiruse ametliku narratiivi kahtluse alla seadnud, arvates, et numbrid ei ole sellised, nagu nad paistavad, kuid uskudes, et viirus on siiski olemas. Sina kahtled, kas Covid-19 üldse eksisteerib, kas mul on õigus?

Jah. Ma lükkan tagasi nii SARS-CoV-2 (haigust põhjustava viiruse) kui ka Covid-19 (haiguse) hüpoteesi. Kuid ma ei eita, et märtsi lõpust maini oli näha suurt suremuse tõusu. Mul on nendele surmadele lihtsalt teistsugused seletused.

Ma lugesin tähelepanelikult teaduslikke uuringuid (neid on neli tükki), milles väidetavalt viirus isoleeriti, ning mõistsin, et seda tegelikult ei tehtud. Põhimõtteliselt tuvastasid nad ühe jupi tundmatu päritoluga geneetilisest materjalist ja nimetasid seda viiruseks. Pole kindlalt teada, kust see RNA-järjestus pärineb, rääkimata tõestusest, et see põhjustab konkreetset haigust, mida me näeme.

Torsten Engelbrecht saatis kirjad nende teadusartiklite autoritele ja küsis otse, kas neil on tõendeid puhastatud viiruse kohta. Kõik neli tunnistasid, et nad ei ole puhastanud ühtegi viirusosakest.

Sellel on kaugeleulatuvad mõjud, kuna PCR-test põhineb sellel teadmata geneetilisel materjalil, mis tuli kopsuvedelikust, millel on palju erinevaid RNA ja DNA allikaid. Ja me teame, et paljusid, mida nad nimetavad viiruse järjestusteks, on leitud meie enda rakkudest ja osakestest (eksosoomidest), mida meie rakud toodavad. Nii et meil pole aimugi, kust see tuli ning mida me konkreetselt testime.

Kas on põhjust, miks nad jätaksid vahele ilmselge sammu, et täpselt veenduda, millest me räägime?

Nad saaksid seda teha, kui leiduks tegelikke viirusosakesi, mida nad leida saaksid.

Nende osakeste isoleerimise protseduur on ammu välja töötatud ja seda on mitu korda kasutatud. Algselt töötati see välja viiruste isoleerimiseks, mis elavad bakterirakkudes (bakteriofaagides).

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt