Uus uuring viitab, et 5G radiatsioon on seotud koroonaviirusega – kas David Ickel oli õigus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. juuli 2020 kell 11:41Teadusajakirjas Biological Regulators & Homeostatic Agents avaldatud artiklis väidetakse, et 5G millimeeterlainega kokkupuute ja koroonaviiruse leviku vahel võib olla ainulaadne, põhjuslik seos – idee, mida arutati laialdaselt ülemaailmse koroonakriisi alguses, kuid lükati tagasi “vandenõuteooriana” (täpsustame siinkohal, et ka Telegram on seda seost pigem vandenõuteooriaks liigitanud – toim.), mille tulemuseks oli sotsiaalmeedia platvormidel laialt levinud tsensuur. Teadustöö sai ajakirjas üleval olla vaid loetud päevad, kui juba tagasi kutsuti. Huvitav, kas tegu on enesetsensuuriga või töö oli tõepoolest ebatäpne?

 

Värske uuring kannab pealkirja “5G tehnoloogia ja koroonaviiruse esilekutsumine naharakkudes” (uuringuga saab tutvuda siin) ja selle autoriteks on Itaalia, USA ja Venemaa teadlased.

See väidab, et antennidena toimivad dermatoloogilised rakud võivad neelata 5G kiirgust, kandes selle edasi teistele rakkudele ja aktiveerides rakutuumas DNA-põhised biosünteesilised protsessid, mis võivad põhjustada koroonaviiruste de novo sünteesi bioloogilistes rakkudes.

Muuseas viidati võimalikkusele, et 5G kiirguse kahjustus ulatub nahapinnast kaugemale ning inimese nahk võib toimida 5G kiirgusvastuvõtjana, nagu mainiti ka ka 2018. aastal avaldatud artiklis “Inimese nahk kui alam-THz vastuvõtja – kas 5G kujutab sellele ohtu või mitte?”.

Autorid kirjeldavad, kuidas see võib toimida:

“DNA on loodud laetud elektronidest ja aatomitest ning sellel on induktori sarnane struktuur. Selle struktuuri võib jagada lineaarseteks, toroidseteks ja ümmargusteks induktoriteks. Induktorid suhtlevad väliste elektromagnetiliste lainetega, liigutavad ja tekitavad rakkudes lisalaineid. Nende lainete kujud on sarnased nende DNA-st päri

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt