Lugeja kirjutab: Läheneme “pandeemiale” teise nurga alt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. juuli 2022 kell 11:45Pilt: steamcommunity.com

Telegrami lugeja Priit Oja arvab, et “pandeemiat” tuleks vaadata hoopis teise nurga alt: “Panid sa tähele et karistused indiviididele olid ülimalt väikesed? Ma eeldan et sa ei pannud kordagi seda orjalippu endale näkku ja kui mitu trahvi sa said? Exactly. Ma ka ei saanud ühtegi. Sa ei saanud einestada restoranis, aga said tellida koju. Sa ei saanud käia kinos, aga said vaadata kodukino. Löök ei olnud sinu vastu vaid kollektivistide vastu.”

 

Ehk siis – läheneme sellele asjale teise nurga alt.

Kujutle korraks, et kogu selle pettuse orkestreerija polegi üldse halb, vaid hoopis hea. Nii tundub see mulle. Pane fakte kokku seal pusles. Ta ei teinud saladust, et keskmine suremus ei läinud praktiliselt üldse üles, nii et minge kõik süstima (suremus suurenes käsikäes süstimisega hoopis). Kõik selle süsti juures on salastatud (lepingud jne). Väidetava viiruse vastu, millel on samad sümptomid, mis ühel teisel pehmel viirusel, mis kadus sama päev kui see kuri viirus saabus. Siis vürtsitati kogu lugu üle debiilsete arvamustega: viirus levib silma vaatamise kaudu (Kaja Kallas). Linnast linna reisida võid, aga teise riigi linna, kus on vähem viirust, ei või. See nimekiri on liiga pikk, et jätkata.

AGA NÜÜD KÕIGE TÄHTSAM FAKT!!!

Loe nüüd hoolega: oli hiiglaslik hulk olendeid, kes läksidki süstima!

Kui juhm sa pead olema, et kõike seda uskuda? Kui ma ütleks, et loll nagu lauajalg, siis seda on ju veel vähe öeldud.

Nad ei ole samast liigist. Nad näevad välja nagu inimesed, aga nad on midagi muud. Täpselt nagu George Orwell ütles, et meil tuleb aeg, kus 2+2=5. See aeg on nüüd. Ta teadis. Ta nägi seda läbi sest need olendid on võimelised seda uskuma. Neil puudub mõtl

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt