Austraalia senaator lõi Klaus Schwabi ja Maailma Majandusfoorumi tegevusele häirekella

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. aprill 2022 kell 17:21Lõuna-Austraalia senaator paotas hiljutisel parlamendiistungil Maailma Majandusfoorumi nn Uue Maailmakorra eesriiet, vahendab Vanglaplaneet.ee. “Sa ei pea olema poliitiline filosoof mõistmaks, et kui sa ei oma midagi, siis omab riik kõike. Selle kohta on veel üks sõna: seda nimetatakse kommunismiks,” ütles senaator Alex Antic. 

 

29. märtsil selgitas Austraalia Liberaalpartei liige Alex Antic, kuidas Maailma Majandusfoorum (WEF) juhib maailmapoliitikat, paigutades noori globaalseid liidreid maailma võimupositsioonidele.

Selle paljastamiseks tsiteeris senaator WEF-i asutajat Klaus Schwabi ennast, kes kurikuulsalt hooples noorte globaalsete juhtide paigutamisega mitmetesse maailma  valitsuskabinettidesse, öeldes: “Me tungime valitsuskabinetidesse… Ma tean, et pool sellest kabinetist või isegi  üle poole on tegelikult WEFi Noored Globaalsed juhid.”

Antic ütles parlamendi liikmetele: “Maailma Majandusfoorum edendab globalistlikke küsimusi, nagu  kliimamuutused, nn süsteemne seksism ja rassism ning veebipõhise digitaalse identiteedi loomine.”

“Lähemal vaatlusel selgub aga, et WEF on antikapitalistlik vabaturuvastane organisatsioon, mis püüab õõnestada  Lääne väärtusi ja poliitilisi protsesse ning nad on väga organiseeritud ja väga hästi rahastatud,” ütles ta, lisades:  “Nende sõnum on mõeldud näima kahjutuna, kuigi tegelikult on selle aluseks olev ideoloogia revolutsiooniline ja hävitav.”

Lõuna-Austraalia senaator selgitas, et WEF aitas kaasa kõige karmimate Covid-piirangute edendamisele planeedil, “sealhulgas liikumispiirangud, kohustuslikud vaktsineerimised, vaktsiinipassid ja maskikohustused, hoolimata sellest, et need poliitikad ründavad paljusid meie põhivabadusi“.

Antic selgitas ka WEF-i keskset “sidusrühmade kapitalismi” ideoloogiat, mis eeldab, et “traditsiooniline vabaturukapitalism ignoreerib kliimamuutustest tulenevaid ohte ja seega peab valitsus kehtestama keskkonna päästmiseks piiravat poliitikat – isegi kui see majandusele negatiivselt mõjub”.

Schwabi “Great Reset-Uus Maailmakord “, selgitas Antic, püüab pandeemia tagajärjel ühiskonda ja poliitikat “ümber mõtestada ja uuesti leiutada”. Ta paljastas ka, kuidas selle 2030. aastaks seatud eesmärk “mitte midagi omada ja olla õnnelik” on peenelt varjatud kommunistlik loosung.

“Sa ei pea olema poliitiline filosoof mõistmaks, et kui sa ei oma midagi, siis omab riik kõike. Selle kohta on veel üks sõna: seda nimetatakse kommunismiks.”

Senaator lõpetas üleskutsega austraallastele uurida rohkem WEF-i marksistlikust tegevuskava kohta, enne kui nad oma riiki enam ära ei tunne.

“Ükskõik kui peenelt WEF ka ei üritaks eraomandi kaotamist kogu maailmas kõlama panna, viivad Karl Marxi fantaasiad alati üksikisikute vabaduste ja elu purustamiseni ning riigi türannia ja võimu laienemiseni.”

“On hädavajalik, et me pööraksime Maailma Majandusfoorumile suurt tähelepanu ja teeksime kõik endast oleneva, et säilitada vabadus ja vähendada valitsuse sekkumist meie ellu. Kui me seda ei tee, jätkavad demokraatiavastased jõud läänes edasi marssimist ja me võime ärgata Austraalias, mida me enam ära ei tunne.”

“Austraallased väärivad teadmist, kui ulatuslik on Maailma Majandusfoorumi mõju ja sissetung meie riiki ning kui kaugele see on jõudnud ning me saame selle teada.”

 

Kuna WEF-i propaganda saavutab aina murettekitavaid mõõtmeid ja tungib igasse ühiskonna aspekti, on vajalikum kui kunagi varem, et valitud esindajad võtaksid eeskuju senaator Anticilt ja hakkaksid häirekella lööma Maailma Majandusfoorumi räpase Uue Maailmakorra tegevuskava kohta.

Vaata ka Vanglaplaneedi WEF-i videot:

 

Allikas: Vanglaplaneet, Infowars, Alex Antici Facebook

Foto: https://www.liberal.org.au/member/alex-antic + vanglaplaneet + Canva

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt