Uus raamat “Tervisediktatuur” paneb proovile sõnavabaduse tervise Eestis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. aprill 2021 kell 14:55Käesoleva aasta märtsis ilmus kirjastuselt Reval Buch Dr. C. E. Nyderi raamat “Tervisediktatuur”, mis räägib viimase aastakümne ühe mõjukaima mehe – Bill Gates´i kujunemisest, tegevusest ning sellest, kuidas ühte head kriisi raisku ei lasta. “Koroonakriis tähistab ajaloolise ajastupöörde algust, mida ülemaailmne võimueliit kasutab selleks, et väidetava pandeemia varjus uus maailmakord sisse seada,” tutvustatakse sisu lühidalt teose tagakaanel. Kuigi Eestis valitseb sõnavabadus, on kahest suurest raamatukauplusteketist selle müüki võtnud ainult Apollo ning mitmed välipindu pakkunud firmad on kirjastusele teose reklaamimisest ära öelnud.

 

Raamatu üheks pärliks on kahtlemata kirjastusepoolne eessõna, mis on küll üsna tavapäratu pikkusega (50 lehekülge), ent võtab pulkadeks lahti Eestis toimuva – milline on meie koroonakriis numbrites ja kas nende alusel on põhjust rääkida pandeemiast. Tähelepanu saab ka Jüri Ratas, kes on kahtlemata olnud üks koroonakriisi ja ka vaktsiinipassi projekti arhitekte.

Eessõnas tehakse väike tagasivaade ka kirjastuse eelmise aasta hitt-teosele “Koroona valehäire” (autorid dr Karina Reiss ja dr Sucharit Bhakdi) ja vaadatakse, kuidas selle vastu võitlemiseks võeti kasutusele nii tsensuur kui ka kõva vastupropaganda, milles lõid kaasa nii suuremad erameedia väljaanded kui ka ERR.

“Tervisediktatuuri” ilmumise kajastamine on seni eelmainitud kanalites jäänud tagasihoidlikuks. Võib-olla on põhjuseks ka see, et möödunud aastane vastupropaganda mõjus raamatule suure reklaamina ja sarnast olukorda ei soovita korrata. Igatahes on vähemalt raamatu kaanele sattunud Jüri Ratas (valitsuse kommunikatsioonibüroo avalikul fotol) öelnud, et tema pildi kasutamise vastaseid samme astuda ei kavatse.

Raamatu autoriks on märgitud Dr. C. E. Nyder – pseudonüüm, mille taga seisab rühm ajakirjanikke ja teadlasi, kes teiste koroonateemaliste raamatute autoritele osaks saanud negatiivset tähelepanu arvestades on otsustanud jääda anonüümseks.

Kirjastus tutvustab raamatut nii:

Microsoft`i asutaja Bill Gates on üks selle ülirikaste võimueliidi juhtfiguuridest, mis püüab saavutada totalitaarset tervishoiuriiki, kus elavad sünkroniseeritud ühetaolised inimesed. Raamatus käsitletakse ilustamata äärmiselt tundlikku küsimust, kas koroonaviirus on vaid vahend, et demokraatiast lõplikult lahti saada ja kontroll väheste kätte anda. Juba koroonameetmete kasutusele võtmisel aktsepteerisid kodanikud peamiste vabaduste piiramist peaaegu ilma igasuguse vastupanuta.Miks tahab Bill Gates vaktsineerida 7 miljardit inimest?

Raamat toob need häirivad asjaolud päevavalgele. Samuti saate teada ülimalt ohtlikust ideoloogiast, mis peitub Bill Gates`i tegevuse taga ja mis on saamas üheks suurimaks ohuks vabale maailmale. Gates`i sihtasutus rahastab selliseid organisatsioone nagu WHO, Johns Hopkinsi Ülikool ja Charité Berliinis (COVID-19-PCR testi kaasarendaja), aga ka kõige olulisemat peavoolumeediat ja seega ka tähtsamaid koroonahüsteeria tekitajaid ning neid faktide kontrollijad, kes alternatiivseid arvamusi kaljukindlalt tsenseerivad.

Raamatu eesmärk on teadlikkust tõsta ja meid ärkvele raputada. See, mis päevavalgele tuleb, on äärmiselt tundlik teave. Kogu materjal on hästi dokumenteeritud. Kasutatud kirjanduse loetelust, kus on ainult usaldusväärsed allikad, saab igaüks uuringuid ise kontrollida.

Et mingis teemas orienteeruda, tuleb kasuks tunda selle kõiki erinevaid tahke ja kindlasti sisaldab endas paraja hulga elutervet skeptitsismi naljaga pooleks esitatud küsimus, et kui Bill Gates ei ole suutnud viirusest vaba hoida isegi Microsofti (ja tegu on it-spetsialistiga), siis miks peaks tema nõu usaldama viiruse võitlemisega valdkonnas, mille ekspert ta ei ole?

Telegram käis “Tervisediktatuuri” tutvustamas ka Kanal2 elustiilisaates “Hooaeg”:

 

NB! Kuni aprilli lõpuni saavad kõik, kes tellivad Telegram.ee tasulise osa Minu Telegram 1 aastaks (50 eurot) kingituseks ka raamatu “Tervisediktatuur” (väärtus 25 eurot). Telli Telegram siit!

Foto: Reval Buch

Video: “Hooaeg”

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt