Audi juhatuse sünge prognoos: 50% tõenäoline, et Audi 10 aasta pärast veel olemas on

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. november 2022 kell 13:59Audi e-tron. Foto  Wikimedia Commons / Alexander Migl

Kiibikriis, mis on tõstnud elektroonikaseadmete hindu, tarneraskused ja rohepöörde pettus – on palju tegureid, mis tänapäeval ja tõenäoliselt ka tulevikus autotööstust koormavad. Kuigi elektriajamid peaksid rohepöördega toime tulema, ei leita kiibikriisile ja tarneahela probleemidele endiselt kiireid lahendusi. Sellele lisanduvad kõrged energiahinnad, inflatsioon ja üha süvenev majanduslangus. “Autotööstus seisab silmitsi epohaalse murranguga. Kaalul on kõik – ka enda olemasolu,” hoiatab Audi tegevjuht Hildegard Wortmann.

 

Mure Saksa autotootjate juhtkondades kasvab. Seda näitab ka Audi juhatuse liikme Hildegard Wortmanni kommentaar. WirtschaftsWoche taskuhäälingusaates selgitas ta, et kordab avaldust, mille ta tegi eelmisel aastal Audi edasimüüjatega peetud üritusel.

Toona ütles Wortmann: “Tõenäosus, et Audi on kümne aasta pärast veel olemas, on 50 protsenti.” Wortmanni sõnul seisab Audil autotööstuse muutusi arvestades ees “põhimõtteline vajadus muutuste järele”: “Arvestades autotööstuse ees seisvaid väljakutseid, peame muutuma veelgi kiiremini – vastasel juhul kaotame äri.”

 

Audi direktorite nõukogu hinnang on tööstuse ekspertide sõnul “kainestav”

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt