Ajatu: Mahavaikitud vähiravi – Royal Rife’i valguskiire-seadeldis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. november 2019 kell 12:05rife1Tänapäeval kasutatakse inimeste ravimiseks peamiselt ravimeid, mis on tehtud erinevatest kemikaalidest või mõne taime ekstraktist. Võib üsna julgelt öelda, et kaasaegne farmaatsia ei esinda tingimata looduslikke ravimeetodeid, vaid pigem ilmutab see üsna häid oskusi oma tooteid õigetele sihtgruppidele suunata. Meiditsiini ajalugu on aga alati olnud alternatiivse meditsiini ajalugu: iga uus idee, teooria ja ravimeetod pärineb väljastpoolt “tavameditsiini” konventsiooni. Lugusid läbikukkunud püüetest tuua alternatiivseid mõtteid peavoolumeditsiini on palju, üks nendest on lugu Dr. Royal Rife’ist ja tema leiutatud vähiravist.

Avaldame aeg-ajalt varem ilmunud põnevamaid artikleid uuesti ülelugemiseks, kesolev “Ajatu” ilmus algselt jaanuaris 2014.

 

Royal Raymond Rife avastas maailma kõige võimsama mikroskoobi abil inimese vähiviiruse. Rife’i leiutiste hulka kuuluvad raadiosignaali töötlev ultraviolett-mikroskoop (heterodyning ultraviolet microscope), mikrodissektor ja mikromanipulaator. 1933. aastaks oli Rife’il valmis ehitatud äärmiselt keerukas, 6000 osast koosnev universaalne mikroskoop, millega oli võimalik objekte suurendada kuni 60 000 korda. Selle mikroskoopi abil nägi Rife ka esimese inimesena elus viirust ning Universaalne Mikroskoop oli veel ka üsna hiljuti ainus seadeldis, millega elus viiruseid näha oli võimalik.

Viiruseid ja baktereid uurides avastas Rife, et igaüks neist peegeldab eriomast valguse või värvi mustrit. Rife hakkas eksperimenteerima enda leiutatud instrumentidega, mis võnkusid vastavalt organismidele Rife’i poolt määratud sagedusega ning ta avastas, et organismide (bakterite ja viiruste) enda võnkumise mustrit neile tagasi mängides (kergelt muudetud kujul) on võimalik need organismid hävitada ilma ümbritsevaid kudesid kahjustamata. Teisisõnu, Rife suutis leiutada viisi, kuidas tappa kindel viirus või bakter, kasutades selleks vaid valgussagedusi  sagedusi, mis olid täielikult ohutud viirust kandvale loomale või inimesele, kuid surmavad konkreetsele mikroobile.

 

16 ravitud patsienti

Rife’i instrumendid kasutasid harmoonia põhimõtet. Selle näiteks sobib kasvõi väga intensiivse muusikalise tooni kasutamine veiniklaasi purustamiseks: klaasi molekulid võnguvad mingi muusikalise tooni harmoonias, resoneerudes sellega. Kõigel muul on aga teistsugune resoneerimise sagedus, seega saab kindla sagedusega hävitada just selle klaasi ning kõik muu jääb terveks. Maailmas on miljardeid erinevaid resonantssagedusi, ka igal liigil ja molekulil on enda sagedus.

Rife’il kulus aastaid enne, kui ta avastas sagedused, mis hävitasid spetsiaalselt herpese, lastehalvatuse, seljaaju meningiidi, teetanuse, gripi ja paljud teisedki ohtlikud haigusetekitajad. Rife töötas koos oma aja juhtivate teadlaste ja arstidega, kes samuti kinnitasid ja kiitsid heaks mitmeid tema töö aspekte.

1934. aastas avas Rife koos oma partneritega Californias kaks väikest kliinikut. Rife’i seadeldis sai üha enam tähelepanu. Lõuna-California ülikool lõi spetsiaalse uurimiskomitee, uurimaks Rife’i seadeldist ja selle väidetavaid raviomadusi. Pasadena maakondlikust haiglast toodi Rife’i juurde ravile 16 vähihaiget, kellest 14 said täielikult terveks määratud kolme kuu jooksul. Ülejäänud kahte patsienti raviti Rife’i seadeldisega veel neli nädalat ning ka need patsiendid said täielikult terveks.

 

Rife’i avastuste mahavaikimine

1939. aastal hakkasid paljud tuntud arstid ja teadlased eitama, et nad on iial Rife’i kohanud või näinud tema seadeldisega saavutatud tulemusi. Arvatakse, et Rife’i saavutuste täielik eitamine on seotud ravimifirmade survega, keda Rife’i seadme potentsiaal ohustas. Huvitaval kombel mürgitati Milbank Johnson näiteks samal 1934. aasta päeval, kui ta pidi pressikonverentsil avaldama Rife’i uuringu tulemused. Tema märkmed ja paberid “kadusid”. Ka Rife’i mikroskoop varastati. Ravimifirmad üritasid küll Rife’i seadeldist ära osta, kuid selle tehingu ebaõnnestumisel süüdati Rife’i laborid ning need hävisid. Näiteid sellest, kuidas erinevad Rife’i tööga seotud inimesed surid või oma meelt muutsid, on teisigi.

1934. aastast kuni 1939. aastani kasutati Rife’i seadeldist haiguste ravimiseks küll üle terve USA, kuid arste survestati tugevasti selle praktika lõpetamiseks. Kontoritesse murti sisse ja Rife’i masinad konfiskeeriti. American Medical Association ja Rife’iga koos töötanud insener kaebasid Rife’i kohtusse. Rife’i masinaid kasutatakse tegelikkuses ka tänasel päeval, kuid need ei ole Ameerika Ühendriikide Tervishoiu- ja Teenindusministeeriumi poolt heaks kiidetud ning neid konfiskeeritakse aeg-ajalt ka praegusel ajal. Tihti müüakse Rife’i seadeldiste järgi tehtud masinaid kui “veterinaarseadmeid”.

 

Allikad: Collective Evolution, Rex Research, Want to Know, Educate-Yourself, International Wellness Directory, Electroherbalism

Foto: electroherbalism.com, hourofthetime.com

 

Toimetas Hendrik Mere

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.