Ajatu: Mahavaikitud vähiravi – Royal Rife’i valguskiire-seadeldis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. mai 2020 kell 17:05rife1

Foto: electroherbalism.com

Tänapäeval kasutatakse inimeste ravimiseks peamiselt ravimeid, mis on tehtud erinevatest kemikaalidest või mõne taime ekstraktist. Võib üsna julgelt öelda, et kaasaegne farmaatsia ei esinda tingimata looduslikke ravimeetodeid, vaid pigem ilmutab see üsna häid oskusi oma tooteid õigetele sihtgruppidele suunata. Meiditsiini ajalugu on aga alati olnud alternatiivse meditsiini ajalugu: iga uus idee, teooria ja ravimeetod pärineb väljastpoolt “tavameditsiini” konventsiooni. Lugusid läbikukkunud püüetest tuua alternatiivseid mõtteid peavoolumeditsiini on palju, üks nendest on lugu Dr. Royal Rife’ist ja tema leiutatud vähiravist.

Avaldame aeg-ajalt varem ilmunud põnevamaid artikleid uuesti ülelugemiseks, käesolev “Ajatu” ilmus algselt jaanuaris 2014.

Royal Raymond Rife avastas maailma kõige võimsama mikroskoobi abil inimese vähi. Rife’i leiutiste hulka kuuluvad raadiosignaali töötlev ultraviolett-mikroskoop (heterodyning ultraviolet microscope), mikrodissektor ja mikromanipulaator. 1933. aastaks oli Rife’il valmis ehitatud äärmiselt keerukas, 6000 osast koosnev universaalne mikro

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt