Lihtsad vahendid vähiravi toetamiseks – sidrun ja söögisooda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. detsember 2019 kell 20:23lemon_baking_sodaAjal, mil vähi esinemissagedus tõuseb väga kiiresti, muutub aina olulisemaks uute alternatiivsete ja ohutute ravimeetodite leidmine. Teadustöö vähi põhjuste ja ravivõimaluste kohta on väga laialdane. Vahel on uuteks leidudeks eksootilised taimed ja nendest valmistatud preparaadid, teistel juhtudel aga uuritakse midagi sootuks lihtsamat ja kergemini kättesaadavat – sellised ained on ka söögisooda ja sidrun.

 

2012. aastal avaldas Arizona ülikooli vähiuuringute keskus ametliku teate, et  asutuse teadlane Mark “Marty” Pagel sai USA riiklikult terviseinstituudilt (National Institutes of Health, NIH) 2 miljoni dollari suuruse uurimistoetuse selleks, et testida söögisooda mõju rinnavähiga patsientidel.

Vähiravis on oluline mõista, et erinevate patsientide organism reageerib erinevalt igat liiki ravimeetoditele ning reaktsioon sõltub ka sellest, mis tüüpi vähiga on tegu. Mõne vähiliigi puhul võivad tavapärased meetodid hästi toimida, teiste puhul aga üldse mitte. See kehtib ka loodusravi puhul. Lisaks sellele mängib vähiravi tulemuslikkuses suurt rolli see, milline on keha üldine tasakaal. Kas inimene toitub puhtast ja mahedalt kasvatatud toidust? Kas ta joob puhast vett? Kas inimene ise usub, et suudab haiguse seljatada? Need on igat liiki ravi puhul väga olulised küsimused.

Söögisooda takistab metastaaside levikut ja muudab pH-taset

Mitmed varasemad uuringud on näidanud huvitavaid tulemusi söögisooda kasutamisel katseklaasiväliselt kasvajate ravis. Kuigi selle kohta on teadustöö alles üsna puudulik, näitavad esmased katsed lootustandvaid tulemusi kasvajate metastaaside vastu. See omakorda soodustab rahastuse saamist uute katsete läbiviimiseks. Söögisooda potentsiaali vähiravis

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt