Nobeliga pärjatud viroloog Luc Montagnier: Need vaktsiinid on mürgid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. veebruar 2022 kell 10:15Foto: By Prolineserver (talk) – Own work, GFDL 1.2, Wikimedia Commons

Ajal, mil sõjavankrite veeremine on pandeemia- ja vaktsiiniteemad pea täielikult rambivalgusest välja tõrjunud, tuleb möönda, et kahjuks pole sellega seotud probleemid endiselt kuskile kadunud. Mõned nädalad enne oma surma, 12. jaanuaril 2022, esines Luksemburgi parlamendis AIDS-i avastamise eest Nobeli meditsiinipreemia saanud viroloog Luc Montagnier, toetades kohustusliku vaktsineerimise vastase petitsiooni esitajaid. Samal teemal võttis sõna ka geneetik Alexandra Henrion Caude.

 

Montagnier kritiseeris jõuliselt eksperimentaalseid koroonavaktsiine ning rääkis nende võimalikust, neurodegeneratiivseid haigusi tekitavast mõjust.

Oma kõnes ütles professor Luc Montagnier: “Need vaktsiinid on mürgid. Need ei ole päris vaktsiinid. mRNA võimaldab oma sõnumit kontrollimatult üle kogu keha transkribeerida. Keegi meist ei saa öelda, kuhu need sõnumid igaühe puhul lähevad. Seetõttu on tegu kohutava teadmatusega. Ja tegelikult teame nüüd rohkem kui aasta tagasi avaldatud teadustööst, et need mRNA-d sisaldavad piirkonda, mida võime nimetada priooniks – see on piirkond, mis on võimeline valgu modifikatsioone etteaimamatul viisil sisse viima. Arstina tean 21 inimest, kes said kaks annust Pfizeri vaktsiini ja veel ühte inimest, kes sai Modernat. Need 21 inimest surid prioonide poolt põhjustatud Creutzfeldt-Jakobi tõvesse. Kolm vaktsiini Pfizer, AstraZeneca ja Moderna sisaldavad järjestust, mille infotehnoloogia identifitseerib priooniks-muutujana. Seetõttu on tegu teadaoleva ohuga inimeste tervisele.“

Ta lisas: „Me ei peaks mõtlema vaid endale ja meie ümber olevatele inimestele, vaid ka tulevastele generatsioonidele. Me puudutame siin terve tsivilisatsiooni küsimusi ning on oluline, mu daamid ja härrad, et teie tänastel otsustel võivad olla tagajärjed tulevastele generatsioonidele.“

Luc Montagnier’ sõnul on tema jaoks arstina äärmiselt oluline, et „arutletaks meditsiinieetika üle, selle üle, et olles seotud arstivandega, oleme osa Hippokratese põhimõttest “Primum non nocere” – „Esmalt ära kahjusta“. „Me peame austama meditsiinieetikat, et hoolitseda ja ravida, kuid see, mis täna toimub, on täiesti vastupidine,“ ütles Montagnier.

Tunnustatud teadlase sõnul on tegu ulatuslike turundusreeglitega kampaaniaga, et müüa ja peale suruda tooteid, mis tapavad.

Huvilistele olgu siinkohal ära toodud J. Bart. Classeni teadusartikkel „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease“, millele Luc Montagnier viitab.

2021. aasta novembris andis professor Montagnier samal teemal intevjuu ka ajalehele France Soir.

Luc Montagnier ei olnud ainus, kellele see teema muret tegi. Samale järeldusele on jõudnud ka mitmed teised tunnustatud teadlased. Jaanuaris 2022 avaldati dr Stephanie Seneffi, Greg Nigh, Anthony Kyriakopoulose ja Peter McCullough teadustöö „Innate Immune Suppression by SARS-CoV-2 mRNA Vaccinations: The role of G-quadruplexes, exosomes and microRNAs“.

Dr Stephanie Seneffi lühiintervjuud saab kuulata siit:

 

 

Tõlkis ja toimetas Liis Orav

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: Wikimedia Commons / Prolineserver; ekraanikuva

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt