Enam kui 1000 uuringut: COVID-19 vaktsiinid ei ole nii ohutud kui reklaamitakse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. jaanuar 2022 kell 10:00Need, kes jätkavad COVIDi “vaktsiinide” propageerimist/volitamist, eitavad teadust ja panevad toime inimsuse vastaseid kuritegusid. Pädevad teadusuuringud näitavad, et COVID-19 vaktsiinid EI OLE ohutud.

 

“Ohutu ja tõhus” valepropaganda, mida propageerivad riigiametnikud ja vastutavad isikud, kes endiselt jätkavad koroonavaktsiinide pealesurumist, ilmselgelt rikuvad oma ametivannet. Paljud eksperdid ja vastutavad isikud on oma ametivannet rikkunud ja jätkavad selle rikkumist hoolimata nüüdseks juba veenvalt kinnitatud ohtudest, mis on seotud COVID-19 süstidega.

Mõistet “vaktsiin” muudeti hiljuti, et see ebaseaduslik ja ebateaduslik meditsiiniline eksperiment ehk inimkatse masside peal läbi viia, et hõlbustada mRNA tehnoloogia kasutamist, hoolimata sellest, et see EI OLE vaktsiin.

Selle bioloogilise relva pikaajalist letaalsust ei ole veel mõistetud, kuna sellel on nõrgestav mõju immuunsüsteemile, põhjustades omandatud immuunpuudulikkuse sündroomi (AIDS).

Mõned vaktsiini manustamise riskidest on vere hüübimine, müokardiit, perikardiit, tromboos, trombotsütopeenia, anafülaksia, Belli halvatus, Guillain-Barre sündroom, vähk, arvukad surmad jne.

Tutvu SIIN (interneti arhiivis) üle 1000 erineva teadustööga, mis kinnitavad COVID-vaktsiinide ohtlikkust!

 

Allikas: The Complete Guide to Health

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt